Je lepší kočík Concor Fusion alebo Jane Muum?

nici66
28. máj 2012

Ahojte maminky, potrebovala by som radu. Ktorý detský kočík odporúčate? nevieme sa rozhodnúť a už som bezradná. :(( za pomoc dakujem Eva

alinka01
2. jún 2012

@nici66 Ahoj, ja som tiez rozmyslala nad concord fusion a jane muum a rozhodla som sa pre jane muum, uz ho mame aj objednany a to hlavne preto ze sportova cast na jane muum sa da pripnut v oboch smeroch. takze ked je krpec este maly aby som nanho videla, aj pri prvom som to velmi ocenila ze aj ked bol v sportom tak som nanho videla 🙂

soldi
2. jún 2012

vyrobca je ten isty, akurat jane je lacnejsi. cize to zalezi od Tvojich preferencii. takto sa tazko rozhodnut. ak chces do oboch smerov sportak, musis ratat s tym, ze je mensi. concord fusion sportak je obrovsky, myslim, ze patri medzi najvacsie. ja mam concord neo a nedam nanho dopustit. kamoska ma fusion a okrem toho dalsie 4 kociky, ale fusion jednoznacne vedie 🙂

romy31
2. jún 2012

ja by som si vybrala jane muum a k tomu matrix 😵 šporťák sa dá dať do oboch smerov a aj do ľahu, čo pri fusione nie

kiakocikovsvet
2. jún 2012

doporučujem vyskúšať systém skladania a rozkladania, ktorý Vám bude viac vyhovovať,
porovnať veľkosť vaničky, na zimu by som vybrala väčšiu

mmacko
7. jún 2012

NO ja mam concord fusion a rozmyslala som nad zmenou za muum a rozmyslela som si to. Je sice otocny, co je vyhoda, ale ze sa tazsie karuje aj v smere jazdy aj proti smeru ked je v lahu a strechu ma priserne nizko nad hlavickou v lahu a kratku. Ako je krasny, sedacka priestranna (cca dlzka 90 cm a sirka 32 cm). Fusion sa sice neda otocit, ale od kolekcie 2012 je uz dokonaly kocik. Velika strecha, najpristrannejsi sportak na trhu (dlzka az 107 cm, sirka 35 cm), karuje sa jednym prstom, maly po zlozeni..... 😉
Takze zhrnutie:
muum vyhoda cena a otocnost, nevyhoda stecha a tazsie karovanie.
fusion nevyhoda neotocenie, zvysok dokonaly 😉

pingu1
7. jún 2012

jednoznacne JANE, ja mam jane, segra fusion a co sa tyka kvality, je to neporovnatelne. aj tie potahy sa jej furt trhaju, nas kocik je stale ako novy

oksu
12. máj 2014

nici66 ako ste sa nakoniec rozhodla?!