Joie športový kočík Litetrax 4 2016 - skúsenosti

danjeliiik
17. júl 2016

Ahojte, máte niekto skúsenosti so športovým kočíkom od značky Joie? Ďakujem

candii
28. júl 2016

Ahoj, ja som akurat kupovala Joie liletrax 4 a je super. Lahko skladatelny.. lahky a lahko sa s nim manipuluje. Ma oranizer, predne kolieska ma gumove a zadne nafukovacie. Ja som s nim velmi spokojna

danjeliiik
autor
29. júl 2016

@candii ahoj som rada ze to.pises,ja som ho už tiež objednala a čakám nám bo majú.dovolenku tak som.zvedava, ale pani v obchode mi ho vychvalila tak som.zvedava,vyzerá že zatiaľ nieje tak zaužívaný...

candii
29. júl 2016

@danjeliiik .. aj ja som kukala po nete recenzie mal dobre. A naozaj je super spratny a malemu sa v nim tiez paci. Vyzera byt pohodlny. Do 10 min bol tuhy 🙂 lahulinko sa ovlada a organizer je naozaj dobra vec ..

rybjar
29. júl 2016

Aj my ho mame - ten s nafukovacimi kolieskami - a je super! 🙂 Lahky, lahko sa ovlada, kolesa zvladaju aj teren, velky kosik pod kocikom - pre mna jedine minus, ze sa neda nastavit rukovat, ale nastastie mi vyskovo sadol... V akej farbe ho mate? ja som zvazovala medzi ciernou a sivou a vybrala som tu ciernu, ale nevem, ci som urobila dobre...vidno kazdy fliacik :( Ale zasa neviem ako vyzera ta siva nazivo - ja som objednavala len z netu.

candii
29. júl 2016

@rybjar ja mam tiez cierny ale povodne som nechcela. Ale sivy bol tiez pekny len kolieska nemal nafukovacie to mal len cierny. Ja som chcela s nafukovacimi kolieskami. Zatial som spokojna

danjeliiik
autor
29. júl 2016

@rybjar ja som vybrala cierno-bezovy a kolieska by mal mať pogumované.

evicaveverica
25. aug 2016

@rybjar ahoj..pliis tiez zvazujem kupu tohto kocika s nafukovacimi kolesami. Bola si s nim uz v lese na nespevnenej ceste? A nemohla by si mi prosim zmerat rozchod prednych koliesok? To ako su od seba daleko + ich priemer. Dakujeeem

candii
25. aug 2016

Priemer maleho koliesa vpredu: 9cm
Priemer velkeho kolesa vzadu: 12cm
Rozchod prednych kolies: 23cm

Samozrejme plus minus 1cm

evicaveverica
25. aug 2016

@candii 9cm? To je dakomalo.. Nieje to polomer?

evicaveverica
25. aug 2016

@candii ainak si spokojna? Bola si s nim uz aj dakde v terene? Na poli alebo v lese?

candii
25. aug 2016

@evicaveverica pardon ano je to polomer 😁 hej som s nim spokojna je super. Nerovnosti zvlada celkom dajn no v lese ani na poli som s nim nebola

evicaveverica
25. aug 2016

@candii supis ... Hladam nieco prakticke..premyslala som nad Valco Snap 4 sport ale kokso take nahovno recenzie som naneho nasla ze neviem. A vraj na tomto Joie sa lubi pri dvihani kocika cez obrubmik jemne ohnut rucka..je to fakt?

rybjar
25. aug 2016

@evicaveverica ahoj, ja s nim chodim aj po lesnych a polnych cestickach, aj po luke a nemame ziadny problem 🙂 (hoci my sme teren zvladali aj s Peg-Perego Pliko Mini 🙂, ale Joie som vyberala prave kvoli tym kolieskam a zaroven som chcela elegantnejsi kocik aj do mesta)

candii
25. aug 2016

@evicaveverica neviem nepostrehla som ze by sa ohynala rucka. Aj ja som obzerala Valco a prilis lahunky bol taka konstrukcia mi prisla labilna. Tento je trosku tazsi ale ma pevnu konstrukciu.. ja som s nim velmi spokojna

evicaveverica
25. aug 2016

@candii
@rybjar dik baby fakt ste mi moc pomohli pri rozhodovani. V utorok ho este pojdem okukat nazivo a potom sa asi uz rozhodnem na 100%

evicaveverica
25. aug 2016

@candii @rybjar este pls baby ten Air ste kde kupovali?

rybjar
25. aug 2016

@evicaveverica ja som kupovala cez Amazon

candii
25. aug 2016

@evicaveverica ja som kupovala normalne v obchode - Myos sa vola. Ja nerada nakupujem takeho veci bez vyskusania a bez toho aby som ho poobzerala

lienkaam16
25. aug 2016

My sme mali joie chrome de lux a super... malý v nám rýchlo vyrástol a tak kočík rýchlo našiel nového majiteľa 🙂

evicaveverica
25. aug 2016

@rybjar este sa vratim k tomu pruzeniu... Je to fakt funkcne v terene? Lebo to sa v obchode tazko vyskusa.. Tento kocik co mam ma sice ooobrovske kolesa ale mala je vyklepana po prechadzke ako rezen.

evicaveverica
25. aug 2016

@lienkaam16 v com je iny ten chrome? Je odpruzeny?

rybjar
26. aug 2016

@evicaveverica pre mna je odpruzenie dostatocne aj v terene

evicaveverica
26. aug 2016

@rybjar supis..a ta strieska neodstava? Lebo som si v jednom videu vsimla medzeru medzi konstrukciou kocika a striesky. Prepac ze ta takto trapim, ale skusenosti majitela su viac ako reci obchodnika .

candii
26. aug 2016

@evicaveverica strieska neodstava vobec prave naopak krasne drzi

rybjar
26. aug 2016

@evicaveverica medzera tam je - ale nijako to neprekaza vzhladu ani funkcnosti 🙂

evicaveverica
26. aug 2016

@rybjar aha len som sa bala ci tade nefuka na dieta.. Tak ti dakujem krasne...
@candii aj tebe dakujem
Baby fakt dik moc ste mi pomohli. Farby mate ake? Aka je ta night sky? To je cierna ci tmavomodra?

rybjar
26. aug 2016

@evicaveverica ja mam tu Night Sky - a je to cierna, ale s takym "nadychom" do siva

evicaveverica
26. aug 2016

@rybjar inak som akurat dostala.tip na kocik Oyster Zero .. Tak okuknem asi aj ten

lienkaam16
26. aug 2016

@evicaveverica ańo mierne odpružený, ale mne osobne sa moc nepáčia tie spadnuté striešky, keď je dieťa v ležiacej polohe. Inak super ľahko sa ovládal, cena prístupná, super veľký košík a poťahy sa dali celé oprať. Veľkou výhodou bola slnečná clona.

evicaveverica
6. sep 2016

Baby tak som ho kupila a zatial som spokojna.. To pru