Joolz HUB+ pre novorodenca - vložka

19. apr 2021

Ahojte potrebujem pomôcť idem letieť z New Yorku do Viedne.
Mala ma 1 mesiac a na cestu chcem zobrať Hub lebo aj v USA
aj na SK mam cybexi len ta cesta a hlbokú sedačku nemám mala tam bude len dve hodiny pred odletom a keď pristaneme 2 hodiny, nosič by som nezvládla. V lietadle bude v autosedačke ale nechcem aby bola na letisku v autosedačke. Viete poradiť nijakú vložku do kočíka alebo ako ste to vy riešili? Dakujem

ceklis
19. apr 2021

Hub ma predsa take niečo ako cocoon, čiže to si tam kúp a máš postarané. Ozaj a chcem sa opýtať, v tom vajíčku počas letu... neskúsiš jej vybaviť takú vaničku priamo v lietadle to ponúkajú. Skús napísať aerolíniám že letis s babom, oni ich majú a dá sa to rezervovať. Keď drobec zaspí, môže sa tam “natiahnuť”. Vo vajíčku tak dlho nie je moc dobre pre take miminko
Drzim palce nech to zvládnete na jednotku

ceklis
19. apr 2021

Takto vyzerá ten cocoon

autor
19. apr 2021

@ceklis jeeej dakujem za porazenie viem ten cocoon a nie je z vnútra veľmi teplí ? A opýtam sa na tu vaničku ale mala určite nebude celu cestu v sedačke bude aj u mna ideme first class tak tam je veľa miesta ale dakujem za rady zoženiem a zistím

ceklis
20. apr 2021

Jaj taj potom to nemusíš riešiť 👍🏻 First bude úplne super pre vás obidve. My sme leteli s malým do dominikanskej, ten však mal už 9m a skoro celu cestu prespal.
Ten cocoon je taký akoby perforovaný, nemyslím že by bol teplý. K nemu je aj taký nanoznik, neviem či sa to predáva spolu alebo zvlášť. Ten nebudeš potrebovať. K tým cybex kočíkom sú tie polohovateľné vajíčka cloud q, cloud z sa mi zdá. Nebolo by to lepšie? Že by si mala vajco tak či tak a konštrukciu pred nástupom len odovzdala personálu a vajco polohovateľné by si zobrala so sebou? Je síce tazsie, no ako budes na letisku behať aj s kočíkom kde bude babo a ešte aj vajíčkom a príručkou batožinou? Hm? Letis sama s babom alebo máš ešte nejaký sprievod? Ak ideš sama, bude zo zahul čo sa týka nosenia, vieš ako to myslím?

autor
20. apr 2021

@ceklis rozmýšľala som dať aj rovno autosedacku na kočík ale keď je na kočíku mala je dosť nespokojná keď ke v aute je vporiadku len na kočíku jej vadí tak preto to takto riešim autosedacku mam cybex cloud z a aj na sk potrebujem sedačku preto ju beriem a ideme s manželom aj so sestrou tak nás bude dosť dúfam že to zvládneme ale dakujem za rady😊

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. apr 2021

@ceklis a cocoon som dnes už kupila
Rozmýšľala som aj joolz aer ale nepáči sa mi vôbec dizajn je dosť mali aj pre mna aj manžela

ceklis
20. apr 2021

Pre take malé mimino je aer úplne nevhodný :( jedine teda žeby si k nemu kúpila tu vaničku. To už radšej potom ten babyzen yoyo s novorodeneckým setom 🙂 ten by si mohla zobrať aj priamo na palubu lietadla 👍🏻 Ale zase ak letis raz, dvakrát.... hub je super kocik, takze ono je v podstate aj tak najdôležitejšie aby si ty bola v pohode. Potom aj babo bude 🙂 užite si to
Keď máš cocoon, manžela aj sestru 🙂 to dáte v pohode. Ja som len rozmýšľala že keby si išla sama, aký to bude zahul 🙈 tak chvalabohu to bola len moja predstava.
Držím palce,

autor
21. apr 2021

@ceklis s tímto som spokojná a cestovat budem veľmi veľa tak uvidíme ak to bude zle tak kúpim aer s vaničkou

lulua777
21. apr 2021

A co tak autosedacku (vajicko) co sa da dat do lahu 😉 dokonca je take cybex tusim platinum 😊 A nemusis tahat xy veci so sebou

ceklis
21. apr 2021

@lulua777 take ma 🙂 cloud z a bábätku sa v nej nepáči

autor
21. apr 2021

@lulua777 mala keď je vajíčko na kočíku je veľmi nespokojná v aute je vporiadku

lulua777
22. apr 2021

Jaaaj no to je skoda 😕 Ja zvazujem kupu toho vajicka lebo ked dakam vybehnem autom je tam taka dokrcena a eate aj po obchode s nou ist pride mi to super ze sa vystre 😊

autor
22. apr 2021

@lulua777 no ja všade beriem kočík po New Yorku chodím väčšinou pešo keďže autom sa tam niekde dostať je smrť do roboty nechodím a bývam priamo v centre tak nie je zasa mi problém a na SK mám cybex priam a v tom je mala veľmi spokojná

lulua777
23. apr 2021

Tak to ano tam ozaj radsej pesi 😅 Tam by som asi aj nosic vyuzila 🤣Ale je to nanic ked clovek kupi a babo si povie hmm stalo to 200€ tam ja nebudem 😅

autor
23. apr 2021

@lulua777 nosiš používam ale nie na dlho lebo mala som problémy s chrbátom tak nemôžem dlho a mne tak kočík vyhovuje autosedacku teraz využijem na sk budem 2 mesiace tak tam budem veľa autom chodiť tak uvidíme ale v aute je spokojná neviem čo jej na kočíku v autosedačke vadí