Joolz kočíky

rozinka11
25. okt 2021

Dobry den, zvazujem kupu kocika Joolz, no vobec neviem, ktory si vybrat. Zvazujem Geo, Geo2 a day.. viete mi poradit, aky je rozdiel v joolz geo a joolz geo 2? Viem, ze geo2 ma uz tie nenafukovacie kolesa. Ale keby kupim pouzity geo1 a vymenim za nove kolieska z geo2. Vraj je to kompatibilne. Alebo radsej kupit rovno uz tu geo2? Paci sa mi aj day, ale ten kosik na geo vyzera uzasne. Dakujem pekne za vsetky rady.

miskamilka
25. okt 2021

@rozinka11 ahoj, ja mam joolz geo a som velmi spokojna, uz druhu dceru v nom vozim. Kamoska ma geo 2, velke rozdiely v nich nevidim, iba v detailoch. Niekde som vsak citala, ze geo je kvalitnejsie ako geo 2, menej kazove. A teda za mna odporucam, prva dcera ho pouzivala 3 roky s uplne bez poskodeni, bol ako novy. Teraz druha dcera 4 mesiace a okrem beznej udrzby sme s nim nic nerobili.

rozinka11
autor
25. okt 2021

@miskamilka dakujem velmi pekne. A v pohode sa tam zmesti take 3 rocne este, ma dost miesta? A taky obrubnik? Netrapis sa s tym, kym sa tam dostanes s kocikom? Dakujeeem

miskamilka
25. okt 2021

@rozinka11 obrubniky su uplne bez problemov, rozbite chodniky uplna pohoda. Moja starsia ho pouzivala do 3 rokov, ale je fakt, ze je skor drobnejsia

rozinka11
autor
3. dec 2021

@miskamilka dakujem pekne. Este by ma zaujimalo, ci je rozdiel v dlzke sedadla geo1 a geo2, ci nema geo1 dlhsiu chrbtovu opierku? Dakujem

miskamilka
3. dec 2021

@rozinka11 tak to neviem. Inak tu na MK je kocikova poradna, ta baba sa fakt vyzna. Skus sa spytat jej 🙂

rozinka11
autor
3. dec 2021

@miskamilka pisala som este minuly tyzden a ziadna odpoved😒 fakt neviem ci kupit stasi geo1 alebo radsej geo2..

miskamilka
4. dec 2021

@rozinka11 oba budu urcite super.. Kupila by som, ktory najdes za lepsiu cenu a v lepsom stave 😊 s najlepsou kamoskou mame geo1 a geo2, obe sme spokojne bez vyhrad

rozinka11
autor
4. dec 2021

@miskamilka dakujem velmi pekne, jedina co mi pomohla. Vsetko dobre prajem😉