Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Joolz Geo

Popis

Joolz Geo je terénnejšia verzia modelu Day naviac s možnosťou vytvorenia tandemu. Geo je mäkko odpružený kočík so špecifickou dizajnovou konštrukciou s odlišným XXL nákupným košom. Ten vieš tiež vykliknúť a prenášať v ruke. Otočné sedadlo je ergonomicky tvarované. Je umiestnené vysoko, takže je k tebe dieťatko bližšie a môžeš ho v kočíku usadiť aj za stôl. Polohovať ho možno zo sedu až do ľahu celkovým naklonením. Pre letné mesiace sa dá nahradiť dokúpiteľnou letnou sieťovanou verziou.

Poťahy vaničky u hlavného, ale i prídavného sedadla sa upevňujú na rovnaký rám, čo z neho robí istý typ 2v1. Okrem jednomiestnej konfigurácie (Joolz Geo Mono) kočík totiž ponúka aj plnohodnotné využitie pre mladšieho a staršieho súrodenca (Joolz Geo Duo) či pre dvojičky už od narodenia (Joolz Geo Twin). Na konštrukciu je možné upevniť dve hlboké vaničky, dve autosedačky, dve športové sedadlá v smere jazdy či kombináciu športového sedadla v smere jazdy s inou nadstavbou. Pri dvojverzii však strácaš nákupný košík, ktorý spodná nadstavba nahradí. Druhé sedadlo Gea môžeš polohovať do 2 polôh, nie však do úplného ľahu ani úplného sedu - vždy je mierne naklonené. Konštrukciu dokážeš zložiť aj so sedadlom, s dvomi sedadlami a dokonca aj so sedadlom a spodnou vaničkou, ak má uvoľnené bočnice.

Geo je dostupný v troch základných edíciách: zemou inšpirovaná Earth kolekcia, francúzsky chic Studio kolekcia s dvojitým šitím a Talianskom šmrncnutá elegantná Quadro kolekcia s prešívaním. Vo koncepte Tailor si môžeš upraviť farbu madla, rukoväte a akcentov. Kočík vyšiel aj v limitovanej edícii Ridge a v edícii Royal Blue uvedenej pri príležitosti narodenia druhého dieťaťa princa Williama a vojvodkyne Kate.
Viac informácií na oficiálnej stránke Joolz Geo

Parametre

Značka
Joolz
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, viackombi, súrodenecký (tandem)
Hmotnosť (v kg)
13,3
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
109 × 60 × 83
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
97 × 60 × 42
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre