Kde kúpim fusak pre dieťa s otvorom na bezpečnostný pás na športovom kočíku?

loren
27. mar 2008

kde kupim fusak detsky pre rocne dieta aby mal aj otvor na bezpecn.pas co je na kociku sportovom dakujem

nika000
27. mar 2008

ahoj loren 🙂 skúsila si tú novú predajňu v meste(myslím na huštáku)?

nika000
27. mar 2008

inak dobre že sa pýtaš aj my budeme potrebovať 😲

dominica
27. mar 2008

my máme tento, neviem, kde ho u vás kúpiš, ale u nás som ho zohnala normálka v detskom obchode, je síce drahý,ale nevymenila by som, je super, pretože tá spodná časť na nožičky je už len šušťáková, taká hrubšia, ale ak dieťatko už behá tak sa to dá ľahko umyť...

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=2058652

maruschka
27. mar 2008

my sme kúpili taký do 3,5 roka..extra teplý,spodok sa dá odzipsovať a otvoriť,ak sú špinavé topánočky,alebo dieťa je už väčšie.Je to aj na bezp.pásy,dá sa priviazať ku kočíku...Mali sme ho túto zimu a je naj,naj,super..Normálne sme ho kúpili v obchode s kočíkmi,dá sa tam aj objednať..Odporúčam 🙂 😉

vierkaaaa
29. mar 2008

ja mám EMITEX kupovala som ho cez internet stál 1700 sk, je super veľký , spodok sa dá odzipsovať, je tam aj otvor na bezpeč. pás..ten fusak má veľa všelijakých sťahovačiek a gombíkov, vieš si sama nastaviť kde ho chceš stiahnuť alebo povoliť, som s ním veeeľmi spokojná, majú veľa farebných kombinácii takže si ho vieš doladiť s kočíkom....