Treba pripútavať fusak v športovom kočíku?

wierinkaa
15. nov 2010

Mozno je to hlupa otazka,ale chcela by som vediet ci je potrebne v zime priputavat dietatko v sportovom kociku ked je vo fusaku, lebo dostala som taky fusak, kde nie su otvory na bezpecnostne pasy, takze sa neda priputat, a niekto mi povedal, ze to nie je potrebne ho priputavat, ked je vo fusaku, nema ako vypadnut, priznam sa velmi sa mi to nepozdava, ze by som ho nepriputala, aj ked bude zababusene bojim sa,co ak.... mala ma len 5 mesiacov a nemam skusenosti este ani stym kocikom, ked ho budeme este len pouzivat, ale zacneme pocas zimy, tak sa chcem pripravit....

benne
15. nov 2010

dcéru som nemusela pripútavať ani ked bola v športovom v lete 😀 , záleží na dieťatku 😉 a či máš fusak so správnymi otvormi. Nevidím nič zlé na tom, aby pripútané bolo, ved istota je istota, či?

mimikuku
15. nov 2010

no ked sa vie babo uz samo postavit a vie sa zohybat , je dost pravdepodobne ze ho veci zaujimaju a tak sa otaca - pre taca, cize treba predvidat - ja mojho nemam nikdy nepriputaneho pretoze je to sekunda a poskoci a je na betone, to mi za to nestoji,,,,,,,,,,,tot moj nazor wierkinkaa

kejtty
15. nov 2010

Ja mojho drobca urcite budem priputavat aj vo fusaku. Ale len okolo pasa a medzi nozkami, pretoze na ramenach by som ho asi nezapla - kedze bude mat aj zimnu bundu... No kedze ty nemas fusak s otvormi, tak potom skus aspon fusak nejako pripevnit o konstrukciu kocika, aby sa ti nahodou nezosmykol aj s fusakom dole. Ja mam na svojom fusaku hore za hlavou take snurky ktore sa daju priviazat o konstrukciu a bezpecnejsie drzi... 😅

evickapooh
15. nov 2010

s noemkou som mala fusak bez otvorov bolo to neprakticke vzdy som to musela upravovat smykalo sa dol s leuskou uz mam co ma otvory na pasy ,inac ak nechces uz investovat do fusaku tak ti odporucam nasit 2 snurky hore rohy fusaku a snurkami to priviazat ku kocaru[ ku onstrukcii]ale fusak budes aj o rok potrebovat tak by sa oplatil nejaky kupit ktory ma nast. dlzku aj otvory ,pripadne aby bol otvaratelny aj zo spodu-lebo dcerka budeuz o rok bezkat a bude mat spinave topanocky

renabr
15. nov 2010

Ja malého priputavam tiež vždy, ale ked som ho šupla do fusaku a ešte som na to zapla nánožník, tak mu len hlavička trčala, takže som ho nemusela priputať, lebo ani keby chcel tak nevypadne 🙂 Ale to závisí od dieťatka a od kočíka asi aj...

mirip
15. nov 2010

my máme na fusaku diery na kantáre a keby malú nepripútam tak je schopná vyskočiť mi z buginy 😀

nikush
15. nov 2010

v zasade priputavam, lebo on sa dokazem rychlostou blesku vytocit aj vo fusaku a uz stoji.

andrea142
15. nov 2010

@wierinkaa : no ja by som kúpila fusak s otvormi na pásy ak sa ti malá moc pohybuje a o všetko sa zaujíma . ak je pokojné bábo tak netreba. ja som mala aj otvormi aj bez a používala som na striedačku. ale nepripútavala som ju klasicky na 5 bodov. bezp. pás ale len cez bruško. ak má 5 mesiacov tak ona ešte leží tak by sa nemala nahýnať von. vyskúšaj a uvidíš.