Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde kúpim kočík 4 moms origami?

nevdak
4. jan 2013

🙂

lalilala
4. jan 2013

Da sa kupit cez ebay ale precitaj si recenzie su zleee je strasne maly.a.nepohodly pre.dieta ;(

lenkaskl
10. jún 2013

ma niekto tento kocik ? strasne sa mi paci a uvazujem nad nim...

blondiee83
25. jún 2013

Aj ja ho chcem 🙂

ustrachana
25. jún 2013

malvik.sk ho maju skladom

julialara
9. júl 2013

Neviete náhodou do akého veku dieťaťa je kočík vhodný, ? Ďakujem

janka2232
15. júl 2013

dnes idem pon a budeme ich aj predavat

vevika1
16. júl 2013

Ja som si poň bola v USA. Moja malá má 2r a 4mes, ale veľká je ako trojročná a zmestila sa tam v pohode. Je super odpružený, a na sedenie aj pohodlný, na spanie ale ani nie, pretože sa nedá dať do ľahu. Strieška je perfektá, nepremokne a je dosť veľká plus má ešte slnečnú clonu.. Má množstvo odkladacích kapsičiek, ale sú dosť malé. Do košíka sa toho tiež veľa nezmestí. Prekáža mi na ňom, že sa nedá otočiť tvárou ku mne, je strašne ťažký a dosť ťažko sa aj tlačí (ale to som asi len zhýčkaná zo Stokke, ten ide skoro sám), ale keď to tak porovnám, tak Casual playS4 alebo Peg perego GT3 idú tak isto ťažko. Summa summárum: ako hlavný kočík by som ho určite nechcela a ako bugina do auta tiež nie je bohviečo, lebo je fakt hrozne ťažký. Ďalšia veľká zrada je nabíjanie! treba dokúpiť nielen adaptér, kvôli iným zasuvkám, ale hlavne trafo, lebo ho odpálite (tak ako ja). A taštičku s nabíjačkou na telefón netreba kupovať, lebo to skrátka nefunguje (vraj kvôli inej voltáži).
Ale to skladanie a rozkladanie je "pecka" 😀

siska8881
3. nov 2013

ja som nad ním vážne rozmýšľala, ale vdaka vevika1 za komentár..rozmyslela som si to....

307sandra
4. mar 2015

Baby mate ho este nejaka doma???ja by som ho tiez chcela

jesika35
2. jan 2017

Nemáte ho niekto na predaj???

Tu začni písať odpoveď...

Odošli