Kde kúpim náhradné diely do kočíka Concord Fusion?

1111lenka
21. nov 2013

ahojte , stalo sa nam ze pri preprave balika s kocikom sa nam poskodila jedna cast .Je to pri prednom kolese , taka cast co sa s nou nadstavuje ci pojdu kolesa rovno alebo sa budu otacat .Mame to praskle , teda neda sa to prehodit do inej polohy .Viete mi poradit ci sa niekde daju dokupit nahradne diely ku kociku concord?

tatian1112
28. jan 2014

Možno si si už zohnala, ale ak náhodou nie, tak napíš sem: klientsky_servis@kocikovo.sk.
Práve som tam písala o odpísali mi:
Dobrý deň,
náhradné diely na kočík Concord Fusion sú na objednávku a doba dodania je 4 až 8 týždňov.
Cena predného kolieska je 20,-€ (celé koleso), aretačného kolieska (to je to čo potrebuješ Ty) 12,-€

papuka
5. okt 2014

@1111lenka Ahoj, poslali ti to čo si chcela, ja som to objednala prave pred chvilkou 😉

1111lenka
autor
6. okt 2014

@tatian1112
Ahoj
teda oneskorene ale dakujem za radu s kocikom concord

kajola1
14. nov 2014

Ahojte, daju sa na concord kocik kupit gumene kolesa? Ja mam plastove,chcela by som ich vymenit. Dakujem.

morandia
14. nov 2014

Ahojte,super tema...a nahradne potahy na concord fushion sportovu cast?

marietta33
10. dec 2014

Ahojte maminy, myslim, ze najlepsie vam poradia tam, kde ste kocik kupovali. Predajca sa urcite vie skontaktovat s dodavatelom alebo aj vyrobcom a zohnat vam, co potrebujete. Ja som tak dokupovala nanoznik na Jane, v obchode Predeti a natrafila som aj na velmi ochotny personal, co nebyva v slovenskych obchodoch zvykom 🙂

janulkaja
6. apr 2015

Ahojte ☹ nepredava niekto sportovu cast na concord neo?

cloviecik777
14. máj 2015

@tatian1112 takze tie predne kolieska na concord stoja 20 eur kus lebo kupila som si ojazdeny kociarik aaa koliesko mi tak niejak hrka zeby to hadam pomohlo

cloviecik777
14. máj 2015

@tatian1112 takze tie predne kolieska na concord stoja 20 eur kus lebo kupila som si ojazdeny kociarik aaa koliesko mi tak niejak hrka zeby to hadam pomohlo

tatian1112
17. máj 2015

@cloviecik777 Ahoj, no aspoň rok späť to tak bolo 🙂 My sme mali tiež problém s hrkaním a po výmene to bolo super, takže zrejme by to pomohlo. Skús napísať na tú stránku sem: klientsky_servis@kocikovo.sk.
veď za opýtanie nič nedáš. 😉

cloviecik777
18. máj 2015

@tatian1112 pisali sme a uz nedodavaju nahradne diely na concord ale ako ste pisali kedysi maly :( skoda saaak musi niekde niekto predavat...ja som pozerala ak dalej ale kazdy to ma tak zeee ked sa kupi kociar tak tam sa daju nahradne diely kupit ale takto ked mame z bazarika kociar...

tatian1112
18. máj 2015

@cloviecik777 no tak to fakt netuším, kde sa popýtať. Možno v nejakom obchode s kočíkmi alebo na bazáre, či niekto nepredáva na náhradné diely. Aj tak som už našla, ale to bola asi náhoda.

cloviecik777
19. máj 2015

@tatian1112 ďakujem vam pozeram pozeram...

majkos1111
20. máj 2015

@cloviecik777 my sme tiež kúpili používaný a keď myslíš také malé plastové koliesko ta to aby sa otacali kolesá tak v obchode predeti my to objednali a stalo to 2 eura tak mi hneď objednali 4 a ešte 2 mám nahradne 🙂

cloviecik777
21. máj 2015

Ja by som potrebovala kolieska predne ...nie to male koliesko na regulaciu aretacie.Kedysi sa dali kupit za niejakych 20 eur ale teraz neviem.

majkos1111
21. máj 2015

Sestra asi pred mesiacom volala do obchodu pre deti a tam jej povedali ze sa dá objednať ale jedno stojí 50 eur aj jej a aj mne treba ale tak je to dosť....☹ skús tam zavolať...🙂

cloviecik777
22. máj 2015

@majkos1111 ďakujem moc krat

kakunka346
28. máj 2015

ja na ne cakam od 2.1. 2015 a stale ich nemam - predeti.sk, je to marna snaha ☹

katka253111
20. aug 2015

@majkos1111 ahoj,nepredas mi.pls jedno? Kupilabsom si kocik z bazarika a jedno.tobkoliesko na aretaciu chyba.☹ dakujem.kraaasne

vvia
29. sep 2015

Baby vlozka do vanicky da sa kupit? Neviete?

martinoocka
27. okt 2015

@vvia prosim ta zohnala si potom tu vlozku do vanicky? ebo ja potrebujem do sportoveho kocika, tak ci by si mi nevedela poradit kde sa to da kupit. dakujem 😉

vvia
27. okt 2015

@martinoocka do sportiaka nie je problem, hociktora aj univerzalna. Kupis v predajni, letnu, zimnu verziu... do vanicky som nezohnala lebo proton vanicka sa uz nevyraba. Tak jedine dat vyrobit, usit.

vvia
27. okt 2015

@martinoocka do sportiaka nie je problem, hociktora aj univerzalna. Kupis v predajni, letnu, zimnu verziu... do vanicky som nezohnala lebo proton vanicka sa uz nevyraba. Tak jedine dat vyrobit, usit.

sidula1
27. sep 2016

Ahojte,

viete niektora ci sa daju /ak ano ,tak ako?/ vymenit aj tie predne kolieska na concord neo?
Pretoze mi to nejde nejak vytiahnut,zadne ano ale predne neviem na to prist ako?
dik za odpoved kazdemu!

vvia
27. sep 2016

Ja by som zas potrebovala predne na concord fusion :( lebo pani co mi kocik predala akosi zabudla povedat ze je rozbite

vvia
1. okt 2016

@cloviecik777 kde ste pls nasli koleso na concord dusion? V kocikove vyssie uvedenim mi tvrdia ze so znackou concord nespolupracuju

marta_sykorova
25. okt 2016

My sme teraz zhanali velke koliesko na kocik concord wanderer. Vedia ho zohnat tieto obchody (pisala som do viacerych, no bolo tazke najst nejaky obchod, ktory to vie zabezpecit): buggies.sk, kmart.sk a predeti.sk . Velke koliesko cenovo 30-39€ v zavislosti od obchodu.

vvia
25. okt 2016

Menili sme predne na fusion. V predeti.sk

myzma
2. dec 2016

@vvia
@sidula1

Caute, zienky, prišli ste na to, ako vymeniť tie predné kolesá? Ja som dnes menila aretacie kolieska, ale nepomohlo mi to, jedno koleso sa mi zadraha, netočí so plynulo okolo svojej osi. Tomu druhému to pomohlo. Da sa to niekde vobec premazať? Kočík je používaný isto dve tri roky, cize nie je najmladší, isto je tam kopec špiny...

Dakujem

vvia
2. dec 2016

@myzma ja som menila v predajni predeti . Objednali mi nove, vymenili 🙂 zaver stoji jeden 20e, jedno nive koliesko 20e. Cize ked staci zaves co drzi koliesko vymenig tak 20jeden