Kde kúpim náhradné nafukovacie koleso na kočík Tako?

m37
14. aug 2012

dievčatá, mám kočík Tako, používaný pár mesiacov, dostali sme na zadné koleso už pár krát defekt, v predajni, kde sme kočík kupovali , čakáme na náhradné koleso už šiesty týždeň a stále nie sú schopný nám ho dodať, ako ste riešili neustále defekty na kolese?

zigzag
14. aug 2012

heh, no ja som chytila na mojom novom 2x za sebou,,, chod normalne, tak kde bicykle opravuju, alebo do neakeho bicyklarstva 😀 , mna nova dusa vysla na 3e, plast je ztial ok, ale urcite aj plast sa da kupit tam.... ja uz nosim so sebou aj ten samodofukovaci spej,keby nahodou 😅

gzzzl
14. aug 2012

tento problem mame aj my :(

lenka.s
14. aug 2012

defektom predides ochranou proti defektom, ja som mala v kolesach puncturesafe a nikdy ziadny defekt, kolesu to nijako nemeni vlastnosti, sprava sa ako normalne nafukovacie koleso, akurat je bezdefektne 😉

kiakocikovsvet
14. aug 2012

pošlite foto kolesa a pomôžeme

andrejka1974
14. aug 2012

ja som dostala defekt na inom kociku a opravili mi to v predajni kde opravuju a predavaju bicykle 🙂 🙂 🙂

masinka
14. aug 2012

tiez som kupovala nahradne duse v predajni s bicyklami a menila som si ich sama doma 😀 (mali sme Hartan a Teutoniu, do oboch to pasovalo)

cicamica413
8. jan 2013

potrebujem poradit strelila nam dusa ale tak ze nam rozbilo aj konstrukciu tak potrebujeme komplet cele koleso zadne len ho nemozeme zohnat vie niekto poradit kocik mame z druhej ruky tak na predajcu sa obratit nemozeme ak ma niekto skusenosti kde sa to da kupit prosim o radu kocik je Tako JumperX,za radu vopred dakujeme!!!