Kde v okolí Topolčian sa dá vidieť Tako warrior jeans?

andica
20. okt 2010

ahojte, vyberám si kočík a momentálne mi padol do oka Tako Warrior Jeans, chcela som neaký s menšími kolesami (vlastne tento ani neviem aké má veľké), ale tento sa mi veľmi páči. Chcela by som to najprv vydieť na živo ,lebo som aj prvý kupovala cez net a bol strašne ťažký a poťah vôbec nebol taký aký mal byť. Vie mi niekto poradiť kde by som mohla vidieť naživo tento kočík v okolí TO,NR alebo NZ? A ak môžete napíšete mi niečo o týchto kočíkoch, či mi to odporúčate, je to nový model 2011, už hádam nebude taký ťažký ako boli voľakedy. Jaj a ešte, na jednej stránke je cena skoro o sto eur vyššia, na druhej nižšia aj čo sa týka príslušenstva je iné písané, vie niekto dôvod? Ďakujem za odpovede. 🙂

e_kociky
20. okt 2010

@andica predajcovia ktorí majú cenu nižšiu asi nemajú dostatok informácii o tomto produkte. Kočík je totiž podstatne drahší ako iné kolekcie. Tiež je vysoký doplatok ak by si si volila zlatú konštrukciu takže pozor od koho kočík objednáš...
Čo sa týka kočíka, tak je vyrobený z klasickej riflovej látky, čiže je premokavý - pláštenka je v základnej výbave kočíka, taktiež taška na rukoväť.

andica
autor
20. okt 2010

@e_kociky Ja by som chcela so striebornou konštrukciou, tak že aspoň tá je lacnejšia. Myslíš akože nemajú dostatok informácií o cene alebo ako? Inak je to dosť veľký rozdiel,aspoň pre mňa.

e_kociky
20. okt 2010

@andica Kočík Jeans sa ešte naplno nevyrába, čiže nie je ešte ani naplno v ponuke..
cena za túto kolekciu bude vyššia cca o 80,- Eur + príplatok za zlatú konštrukciu.

andica
autor
20. okt 2010

Ďakujem za odpoveď.

sigsauer
21. okt 2010

@andica Ahoj, ja mám kočík warior sailor, bielej farby, kúpila som ho nedávno a som spokojná, i keď bábo v ňom ešte zatiaľ nemám. Konštrukcia je asi taká ako pri kočíku ktorý chceš ty. Podľa môjho názoru nie je ťažký a je s ním celkom jednoduchá manipulácia.

pepi_petra
21. okt 2010

Mna ten kocik uplne uchvatil.....sice na kupovanie mam este dost casu....ale zatial vedie v mojom vybere 😀

marienkam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salma22
26. okt 2010

@andica my sme ho kupovali v bubu babo, ale najprv som ho videla na internete len tak som si pozerala kociky a zbadala som warior som uplne spokojna je krasny a lahky super sa s nim manipuluje 😵 😵 😵

mafynka
4. nov 2010

@andica ja ho mam uz objednany,,tak hadam mi coskoro pride,,,ja som si ho jeden den objednavala a na druhy den som uz nasla na nete zvysenu cenu,,,mne to vysvetlili tak, ze zvysili cenu preto, lebo je podsity nepremokavou latkou a supli ho teda ako novinku 2011,,ten predtym, ze podsity nebol

andica
autor
4. nov 2010

@mafynka aj mne to potom tak vysvetlili,že musia to podšiť a týmpádom je vyššia cena, potom napíš či si spokojná a hlavne koľko si čakala 🙂

mafynka
4. nov 2010

@andica ok dam,,,ja som sa do toho kocika zamilovala 😀 😀

pepi_petra
4. nov 2010

koceny a co hovorite na to ze sa tu uvadza ze je premokavy???Mne sa tiez velmi paci,ale to ze by mal byt premokavy mi dost vadi!!! 😠

andica
autor
4. nov 2010

@pepi_petra no ja by som tiež bola radšej keby bol nepremokavý,ale kočík čo som mala pri malej bol tiež premokavý a nemala som s tým problém,pláštenku som mala stále pri sebe tak že v pohode. inak v celku nechápem ako to chcú vyriešiť s tou riflovinou,lebo pani čo mi volala zo svetkoč. mi povedala ,že prvé kočíky stiahli z predaja lebo boli premokavé a oni ževraj musia byť nepremokavé tak to podšívajú,ale fakt si to neviem predstaviť 😨

pepi_petra
5. nov 2010

@andica no ja mam s kocikom este dost casu.Takze si mozem pockat na ohlasy 😒 na to ze ma hned na zaciatku nedostatky je to pre mna stop-ka.

e_kociky
5. nov 2010

@andica nie je pravda, že nejaké kočíky boli stiahnuté z predaja ....
Z kolekcie Jeans boli vyrobené len tri kusy na fotenie a na výstavu na Ukrajine.. Tie sa veľmi rýchlo predali, a teraz sa kočíky vyrábajú vyslovene na objednávku, keďže ich cena je podstatne vyššia ako cena u iných kolekcií 🙂

mimisk
6. nov 2010

@e_kociky ano presne ako hovoríte

marcelka28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcelka28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikol_79
9. nov 2010

@marcelka28 podla tvojich dvoch prispevkov je jasne, ze si sa zabudla odhlasit a znova prihlasit pod inym menom, lebo to vobec nedava logiku... 😀
jasne ze niekomu robis reklamu 😀

marcelka28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svet_kocikov_sk
9. nov 2010

@e_kociky @mimisk
ale dievcata, hovorite o niecom co ste este ani nevideli a nemali v rukach ;)

svet_kocikov_sk
9. nov 2010

Skuste si pozriet model WARRIOR JEANS su tam pridane uplne nove jeansove modely.

e_kociky
9. nov 2010

@svet_kocikov_sk v rukách som mal toho viac ako vy, reagoval som na vaše zavádzajúce tvrdenia, že vraj bolo niečo sťahované z predaja... nič nebolo sťahované z predaja, kočíky, ktoré sa vyrobili sa riadne predali tak neviem, prečo zavádzate..
Modely Cruze a Fly zďaleka nie sú novinkou, robia sa už takmer rok 😉

svet_kocikov_sk
9. nov 2010

@e_kociky
poprosim, nepriradujte mi tvrdenia ktore nie su moje o stahovani tohto modelu z predaja, pomylili ste si adresata.
Je to vymysel.

e_kociky
9. nov 2010

@svet_kocikov_sk
@andica podľa vás asi andica klame, keďže vás citovala

svet_kocikov_sk
9. nov 2010

urcite neklamala, mozno to zle pochopila

marcelka28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e_kociky
10. nov 2010

@marcelka28nie je to žiadna novinka, tieto podvozky sa vyrábajú už aj na starých kolekciách... nemyslím, že teraz bude celé slovensko kupovať len džínsové kočíky tak z toho nerobte prosím udalosť storočia.. a neberte to osobne..

svet_kocikov_sk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e_kociky
10. nov 2010

@svet_kocikov_sk cena sa riešila dávnejšie - rozdiel v cene bol až 100 eur...
Čo sa týka premokania či nepremokania materiálu, každý materiál je premokavý pokiaľ nie je z neoprénu..
Prvé tri kusy tohto kočíka boli vyrobené na výstavu na ukrajine a na fotenie, boli vyrobené zo 100% bavlny - džínsoviny neboli vode odolné, firma Tako vytlačila nový katalóg v ktorom to uvádza (môžem ofotiť a priložiť fotografiu textu kde sa to uvádza) To, že je niečo vodeodolné neznamená, že je aj nepremokavé, súčasťou každého kočíka Tako je aj pláštenka - tú dáva sám výrobca zdarma. Pri silnejšom dažde premokne každý kočík, aj vodeodolný.