Kedy ste kupovali kočík pre novorodenca?

daniela0808
31. dec 2017

Chcem sa spytat kedy ste si kupovali kocik?

23simi
31. dec 2017

Ked som isla z pôrodnice

suzie28
31. dec 2017

Tri týždne pred termínom ... porodila som 2tyzdne pred ... takze som to len tak tak stihla 😀

fkata
31. dec 2017

@daniela0808 Už som bola doma z pôrodnice, keď som ho objednávala.

mata1001
31. dec 2017

Mesiac pred terminom a prisiel ked som bola v porodnici.

paladia
31. dec 2017

@daniela0808 dva mesiace pred terminom. Musim mat vzdy vsetko nachystane,aby som bola kludna 😁

henka123123
31. dec 2017

Mesiac a pol pred terminom mi prisiel 🙂

11mirka22
31. dec 2017

Mesiac po pôrode, narodila sa koncom decembra, január bol mrazivý, tak aj tak sa nedalo prechádzať. Ale mali sme vajíčko, tak ak to chceš kupovať ako komplet, tak určite ešte pred pôrodom.

yanni
31. dec 2017

Mesiac pred porodom. Ale bola by som este aj neskor. Len my sme vyuzili cas, ked mal muz volno par dni v jednom kuse a boli sme si ho vybrat priamo u vyrobcu. To by som sama nedala, cestovat, natahovat sa v 36 stupnovej horucave.

mattkapd
31. dec 2017

Ja V 5 mesiaci. .zatiaľ som ho mala u rodičov

bellabell
31. dec 2017

Asi 2 mesiace pred pôrodom som ho zaplatila, ale nechala som ho ešte odložený v obchode, predavačky boli veľmi ochotne. Muž ho priniesol domov keď už bol drobec na svete.

siska53
31. dec 2017

@daniela0808 vybrany som mala v 4.m a objednavala osobne asi 2,5m.pred porodom, bol uskladneny v predajni a necely mesiac pred nim ho bol muz s otcom zobrat.

lusyc
31. dec 2017

Dva mesiace pred termínom, v stredu som ho zaplatila, v piatok som uz bola v nemocnici a dalsi piatok bola mala na svete. Kocik nam jasne, ze nebolo hned treba, ale o mesiac uz malu pustili domov, takze vajco z trojkombinacie poslúžilo. Tiez boli v obchode ochotni, poskladali a podržali, kym mal muzik cas pon ist.

pininka
1. jan 2018

Tak okolo 6 mesiaca u vsetkych troch detoch, mala som ho do porodu u babky, hoci neverim na povery, ale aj tak by nam len zavadzal. Inak som mala vsetky veci nachystane dopredu, poznam vela bab,ktore to nechali na poslednu chvilu a potom prisiel skorsi porod, nejake problemy a zbytocny stres. Kamoska cakala skoro pol roka na kocik, prisiel sice po mesiaci od objednania, ale s poskodenim,tak sa potom natahovali, musela si pozicat iny aby mala v com kocikovat.