V ktorom týždni ste kupovali kočík?

dettilv
16. okt 2021

Baby v ktorom týždni ste si kupovali kočík? A oplatí sa kúpiť 3kombinacia?vdaka

zuzuliennka1
16. okt 2021

@dettilv ja som kupovala cca 2m pred porodom, a kupovala som trojkombinaciu, od kamosky, ale po mojej skusenosti by som druhykrat do trojkomb. uz nesla.
Casom som totiz na kociku vychytala nejake muchy a sportiak by som chcela uz iny. Niektore veci mi proste zacali prekazat az ked som uz dlhsie kocik pouzivala

mina17
16. okt 2021

ja som objednala koncom februara začala korona hovadiny debility a prišiel koncom mája a v júni som mala termín

ivangeline
16. okt 2021

Po porode. GD

kiki68
16. okt 2021

2 mes pred porodom a tyzden pred terminom prisiel kocar ( ta druha cast vanicka ), druhy obchod kde sme boli tie 2 mes pred porodom mi ani nevedel zarucit, ze do 8 tyzdnov nieco pride. Kamoska zas musela reklamovat kocik, cely sa naklanal. Takze kocarovy horor by som si najradsej usetrila.

rachel36a
16. okt 2021

Ja som objednala v 37tt, a porodila som o dva tyzdne skor, takze kocik prisiel az ked uz sme isli domov z porodnice

ajka0207
16. okt 2021

@dettilv Kupovala som dva mesiace pre pôrodom, cakacka bola okolo 5 týždňov, keby beriem taký rovno z predajne, tak mesiac pre pôrodom. Kúpila som samozrejme trojkombi, ale nikdy viac, vajíčko je dosť nekvalitné a športové časti zvyčajne zbytocne ťažké.

angi07
16. okt 2021

3 kombi v 20.tt 😁 lebo povedali ze musim cakat 6 t.a potom dosiel na druhy tyzden od obj.😀 a 3 kombi ale nekupovala by som znovu , radsej kvalitne vajicko +vanicku a potom kvalitny sportovy ked bude sediet

lylyjana
16. okt 2021

v 24tt lebo som nasla uplne nahodou super ponuku na bazosi. Takze na konci maja sme kupili, v septembri som rodila. Kupila som 3kombi cybez priam lux a nelutujem, so vsetkymi castami som spokojna

michaela789
16. okt 2021

Teraz, 38. týždeň. Zatiaľ len vaňu, športiak poriešim keď ho budeme potrebovať podľa nárokov, ktoré budú aktuálne. Pri prvom som mala trojkombo a nevyhovovalo mi to úplne tak som sa teraz rozhodla poriešiť kočíky zvlášť.

siska53
16. okt 2021

@dettilv ja som mala vybraty, ked som bola v 4.m., kupoval sa koncom januara, v polke marca bolo babo.
Ja som kupovala.3kombinaciu, mne to tak vyhovovalo a bola som maxispokojna.
Ale kazda to ma inak. Len ja som neplanovala riesit o 5-6mesiacov dalsi kocik, preto ta volba 3kombinacie.

nikavuk
17. okt 2021

@dettilv dva mesiace pred, dodacia doba bola 3-6 týždňov. Kúpila som 2 kombináciu lebo vajíčko som chcela maxi Cosi. Kočík vyzerá slušne aj keď je to kombinácia, keby som mala jarné/letné dieťa možno kúpim iba samostatný, ale pre zimné sa podľa mňa kombi oplatí, lebo keď bude mať rok opäť bude zima a taký hrubší väčší sportak mi príde lepší na zimu

dzejsik
17. okt 2021

@dettilv objednala som teraz v 33tt, pride do 2 tyzdnov a brala som 2kombi po dlhom preberani (uz som vedela co tam chcem po prvom synovi a dbala hlavne na sportovu cast), vajicko radsej zvlast pokial sa kocik neponuka s nejakym kvalitnym testovanym bezpecnym (co tie z PL kombinacii napr nie su) ;)