Kedy vymeniť vaničku za športovú časť?

vikusik
14. jan 2013

Kedy ste menily vaničku za sportovu časť kolko malo vase babo 🙂

demonique
14. jan 2013

Ahoj Vikusik. Ja som menila pred tyzdnom, malý bude mať o dva dni 7 mesiacov. Už mu v nej bolo nepohodlne najmä keď bol natrepaný aj v overali a vo fusaku 😝 Vyzerá to, že v športovej je spokojný 🙂

sviezost
14. jan 2013

Ja som vanicku vymienala ked mali mal 6mesiacov ale zalezi od vanicky ale kludne od 6mesiacov vecinov deticky nechcu len lezat a ch cu byt trosku vysej polohe. 😉

zivika
14. jan 2013

ja som dala do sportovej v 6. mesiaci 🙂

lubiduch
14. jan 2013

Menili sme ked sa malý už nezmestil, teda 5 mesiacov. S fusakom tam už bol natlaceny, tak šiel do sportaku

zlobinka
14. jan 2013

ja som menila ked mala nasa 7mesiacov...kazde dieta je ine ako aj vanicka, ked drobec uz nema miesto,tak daj sportak,ja som tiez vahala a teraz neviem preco,mala ma dost miesta a navyse,ked sa zobudi dam ju do sedu,aby mohla pozerat a je spokojna.... 😉

hajajanka
14. jan 2013

Pri prvom som menila, ked mal syn 6 a pol mesiaca. Druha dcera bola v kociku do konca 8. mesiaca, pretoze bola malicka a nebola taka pevna ako jej brat.

trti
14. jan 2013

Ja si myslím, že až bude už pekne sedieť,a samozrejme poznáš až sa mu už nebude páčiť stále ležať. Moja malá má 4,5 mesiaca a je pravda že sa do vaničky skoro nezmestí a keď sa zobudí tak chce všetko vidieť,ale kým neprejde zima musí vydržať vo vaničke,pretože si myslím že je v nej predsa len bábo viac chránené ako v športiaku.

miselkat
14. jan 2013

My sme menili, ked mal maly nieco cez pol roka.

viva02
14. jan 2013

Nas bol vo vanicke dost dlho - mali sme ju velku a priestrannu (s polohovatelnou opierkou), takze cca. 10 mesiacov, v lete sme presli na sportovu cast. A maly bol tak priemerne dieta, co sa tyka vzrastu.

katy1979
14. jan 2013

vtedy ked sa ti nezmesti do vanicky. ak mas sportak co sa da dat na lezato a je pevny tak ho tam kludne mozes dat. Lebo ked som rvala svoje deti s fusakom do vanicky a boli tam ako sardinky tak som vymenila. konecne sa mohli rozvalit ako chceli. Vacsina ma strach ze sportak je menej chraneny. mne sa to nepotrvrdilo pri dvoch detoch a dvoch roznych kocikoch.

katuska169
14. jan 2013

ja som menila ked mala vedela sediet a uz mi vymyslala vo vanicke 🙂

katkatazka
14. jan 2013

Ahoj baby menila ste niektorá vaničku w maxu za športovú časť??,Ako ste spokojne???

viera77
14. jan 2013

my sme menili skoro, uz po 3 mesiaci, kedze mala chcela stale len lezat na brusku a z vanicky taky dobry vyhlad nemala, jedovala sa, ze nic nevidi, a kedze uz bolo leto, vymenili sme a odvtedy sme mali "vyhrate", max. spokojnost rodicov aj dietatka 🙂 .

rora
14. jan 2013

moja mala 6 mesiacov, uz sa jednak nezmestila (mali sme velku vanicku ale dcerka je hrozne dlha) a po druhe nespala mi v kociku uz tak dlho a ked sa zobudila doslova revala co ju uz nebavilo lezat a chcela sediet a hlavne vidiet, a vo vanicke to sedenie nebolo take bezpecne a hlavne pohodlne - podopreta vankusom,sedela barsjako nakrivo a bala som sa ze sa mi nahne a vypadne (nemali sme traky do vanicky), takze sup do sportaku 🙂

uhnakova
14. jan 2013

Nas maly isiel do sportaka uz pred dovrsenim piateho mesiaca. Je strasne velke babo a vo vanicke mu uz bolo nepohodlne, kedze bola z tych mensich. Spociatku bol sportak vyhradne uplne nalezato, teraz uz davame maleho pololezmo. Zima mu v sportaku nie je, nakolko ma hrubicizny fusak este zakryty nanoznikom, ktory mu siaha az po hrud 🙂

sssimi
14. jan 2013

Prvá mala 4 mesiace, nechcela vo vaničke vôbec byť. Druhá mala 7 mesiacov a keby sa do nej ešte zmestila možno by tam bola do teraz 😀

something
14. jan 2013

My sme vymenili presne v piatom mesiaci. Tiez sa tam uz nevmestil 😉

lucinocka
14. jan 2013

ja planujem hned ako sa otepli, mala uz po leziacky zavyja , nechce lezat, ale teplejsie je jej takto, tak este nech vydrzi mesiac- dva, od marca je u nas pocasie na tricka, tak uz potom vyhodim vanicku🙂

myshalka
14. jan 2013

4 mesiačik 🙂

graceful9
14. jan 2013

Ja som menila v 6. mesiaci...do vanicky sa zmestila, bolo leto, ale ona je živá veľmi a tak som ju musela začať pripinat popruhmi :D