• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

21. apríla 2016 
misa prosím ťa aká farba je v kombinácii s tou zelenou? čierna alebo tmavošedá? a strieška zvnútra je čierna?díky
16. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula28 - zelena je kombinovana s takovou svetle cernou, neni uplne temna, ale seda to neni. a uvnitr je striska syte cerna :wink:
16. mar 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky aj ja som sa rozhodla pre SI aj sme v predajni vyskušali a mala v nom super ,, len chceme farbu čiernu a ta je momentalne vypredana
16. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moko, tak ak ho budeš mať doma, daj vedieť. My sa stále rozhodujeme medzi týmto a niečo ako je typ Magic Espiro 4, chceli sme ísť tento týždeň vyskúšať do Trnavy, ale malý ochorel a bez neho nechcem, chcem ho tam vyslovene posadiť a tak. Tam som inak zase videla len čierny, ja by som tie farby potrebovala vidieť, na nete to veľakrát skresľuje a človek sa nevie rozhodnúť, aspoň ja som taká :confused:

Misa, tá zelená je asi nejaká svetlá, však?
16. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katavinka v Trnave nemaju SI a ked si z pezinka chod v rači je Brendon.sk tam ho maju ale nie vo farbe nero ako chcem ja no ale je super fakt aj v kombinacii s tou kremovou,,,,počkaj mrknem ten magic
16. mar 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katavinka no zaleži natebe ten SI je drahši je lahši a asi aj lahšie ovladatelnejši no ale fakt to musiš najskor vidiet,, takto z obrazkov to je nič no a každy potrebuje niečo ine takže vyberaj podla toho čo potrebuješ ty nam presne sekne SI
16. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katavinka ja som sa tiež rozhodovala, že či Síčko, lebo sa mi dizajnovo viacej páči Espiro, mark, zopa,...a tie podobné, ale v jednom obchode mi povedali, že tie sa kazia v sedacej časti :astonished: a je dosť reklamácii, a ešte majú ´dalšiu nevýhodu, že sa nedajú polohovať nožičky...

moko a v Trnave majú Síčko, teda mali,...ale zajtra idem a uvidím či majú :sweat_smile:
ja som tiež chcela farbu čiernu nero :sweat_smile: , ale momentálne vypredaná, takže asi zoberiem tú java, aj tá je skoro ako čierna :grinning: trošku som sa aj tej čiernej bála, že cez leto, čo a ako, či nebude teplo, ale keď sa pozriete tak každý má zvnútra čiernu striešku.....ale chcem si dať ušiť farebnú podložku obojstrannú a budem otáčať... :grinning:
16. mar 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame titanio stripe minulorocna kolekcia vobec som nemala pocit zeby jej bolo horuco v lete...akurat mavala spoteny chrbatik ako musela byt priputana preto chcem dokupit madlo skoda ze sa neda dat origos z novej kolekcie..ja myslim, ze je PP kvalitnejsia znacka ako vyssie spominane a tiez sa mi na nich nepacilo, ze sa nedaju polohovat nozicky.. ja som so sickom velmi spokojna, az na kosik :grinning: po lete som ho komplet rozobrala a oprala, po zime to planujem tiez a zvladla som to śama bez manzelovej pomoci :wink:
16. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
standu mne sa tiež páčil ten titano stripe ale bez madla nechcem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moko, práveže som to síčko v TT videla, teda boli sme tam minulý týždeň, ale neskúšali sme ho, len čierny mali. Do Brendonu musím ísť, ešte som tam nikdy nebola a akosi sa tam neviem dokopať. Mne v podstate na tom síčku vadia len tie rúčky, možno to je nezvyk, ale vždy som chcela spojenú.
16. mar 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katavinka a kde ho mali v Trnave čierny?
16. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no madlo sa da dokupit nejake univerzalne pise tot u eimiky aj ho ma v albume
16. mar 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majula, v predajni SANI CENTRUM
16. mar 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katavinka díky zajtra už aj tam frčíím :grinning:
16. mar 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej madlo som uz u eimiky omrkla takze kupim chicco a bude :wink:
katavinka aj ja som mala neprekonatelny odpor ku golfovym ruckam ale kedze sme potrebovali na cesty co najskladnejsi a najlahsi kocar inak to neslo a to je len o zyvku, ide to, dnes uz zvladam kerovat aj telefonovat :wink:
prezili sme v nom aj zimu vo fusaku a dalo sa, aj po snehu, aj ked jasne, ze velke nafukovacie kolesa su o niecom inom... :slight_smile:
16. mar 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Standu, to je jasné, ja tiež na veľké nafukovacie kolesá nedopustím a aj malému je tam super, že nie je taký vytrasený. Ale tiež ten golfáč potrebujeme a vlastne sa prispôsobím,len chcem čo najlepšie preňho.
16. mar 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám objednané také Síčko, v pátek by mělo dorazit, výprodej loňské kolekce za 4.500,- barva titanio stripes. Zvažovala jsem ještě Chicco multiway nebo Pliko, ale nakonec jsem vybrala Síčko. Chicco se mi zdálo hrozně malá sedačka, připadalo mi, že bude malý sklouzávat a až bude větší, tak se tam ani nevejde a taky mě ve dvou obchodech upozorňovali, že se hodně reklamují kolečka (švagrová je tak reklamovala). V rámci golfek jsou prý nejlepší Peg Perego nebo Inglesina. Pliko je opravdu luxusní, ale pro naše účely už to byl zbytečný luxus, tak často s nimi jezdit nebudeme a na horší terén jsou prý stejně lepší ty Síčka, tak jsem na ně zvědavá......
16. mar 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula no ja som dnes bola v Trnave a nemaju ani jeden kus mali by prist vo štvrtok aj to nevedia na isto
16. mar 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katavinka spojenu ručku maju ešte Jane kočiky
16. mar 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katavinka ja som bola v trnave v bambini
16. mar 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moko, hej v Bambini by mali prísť, v SANI mali minulý týždeň ten čierny. A aké farby majú v Brandone? Asi tam vybehnem. ALebo nevieš, či tam nemajú tie Espiro? Jané, ktoré konkrétne myslíš?
16. mar 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katavinka teraz som bola na sanicentruma pegperego nemaju ani v ponuke
v brendone maju alebo dnes mali všetky okrem čiernej tušim maju aj completo aj clasic ale o niečo drahši ako inde
ved kukni www.brendon.sk presne to čo je na stranke je aj v predajni
jane solo napriklad a je ich viacej čo sa skladaju ako golfky ale maju celu ručku
16. mar 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak v tom brendone maju aj icoo golfky aj cybex tak mrkni aj tie su sice dost drahe ale take ineee mne sa lubia a k icoo sa da dokupit aj madlo
16. mar 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moko, SANI má dobrú ponuku, ale nemajú dokončenú stránku, na to ma hneď upozorňovala, nemajú tam ani štvrtinku kočíkov, čo majú v skutočnosti na predajni, stále na tom robia, takže netom sa neriaď.
Isto tam vybehnem, díky moc, musím sa tam dokopať. Tie ostatné mi nič nehovoria, pozriem to.
16. mar 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katavinka no keby som to vedela mohla som tam dnes skočit,,,
a inak do toho brendonu sa dokop najdeš tam skoro všetko
16. mar 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Možno ma muž dorazí, ale asi pôjdem už zajtra :grinning: Neznáša, keď si zmyslím narýchlo...
16. mar 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moko, bola som pozrieť, ale tam viac s kreditkou nevstúpim :grinning: Tak krásné vecičky, pokúpila som všetko možné len kočík nie :slight_smile: Páči sa mi ten Peg perego, Hauck som vylúčila, pôjdeme aj s malým vyskúšať. Tie Icoo a Cybex golfky sa mne nepáčia, ani Jané.
17. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaavinka a kde si to bola v brendone??
a maju tam jane golfky???
a už si sa aj pre neaky rozhodla???
17. mar 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moko, hej v Brendone :slight_smile: Bola som len omrknúť a zajtra by sme chceli ísť vyskúšať aj s malým to Síčko, trošku som si neni istá tou opierkou nožičiek. Jané som tam nevidela, len na nete.
17. mar 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sicko mame doma :dizzy_face: ....je uzasne...aj ta farba java...esteze som nekupila ciernu :sunglasses: pre porovnanie je farba ako napiskotke z kinder mliecny rez :wink: krasna cokolodova...lez sme prisli na skladanie a rozkladanie sme sa zapotoili ale potom to uz slo jednym supom krasne lahko...maly vizrel v nom spokojny zajtra idem testovat do mesta :sunglasses: ...
len som sa chcel este spyta ci neviete ci nie je sucastou aj taska :confused: ...
17. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok