Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

kacka.l
13. mar 2010

Misi a mají někde prodejnu, kde se dá okouknout naživo???

misa84
13. mar 2010

kacla.l - mají prodejní sklad, takže pokud to mají zrovna na skladě, taxi to tam můžeš přijet okouknout, ale bohužel, když jsem potřebovala já, tak ho ještě skladem neměli, celkem my ho doručili asi za týden. ale myslím si, že až bude opravdu jaro, budou mít ve více obchodech většinu golfek skladem.

collette
13. mar 2010

Misa - píšou tam tři polohy opěrky zad. Tím mají na mysli jaké konkrétně? Je leh i sed úplný? Díky moc!

misa84
13. mar 2010

collete, taxem to byla pro jistotu jeste zkusit a : sed nema uplne 90°, nemám úhloměr, ale řekla bych tak 100°, Honzík tam v pohodě hezky sedí, máme jako sporťák xlandera a tam je ten sed víc do lehu 😀 no a leh u síčka taky není úplně 180°, možná tak 170° - ale taky to není nic hrozného, v postýlce mám taky podloženou matraci, aby se malému líp dýchalo, když je nachlazený 😉

collette
15. mar 2010

misa - tak to by teda myflim flo 😀

misa84
15. mar 2010

collette, az dam maleho po-o spat, taxem dam nejake fotky sicka 😉

hena55
15. mar 2010

dam teraz hlupu otazku lebo som este o Si moc nestudovala ale velmi sa mi paci. Je jeden z tych skladnejsich golfacov? Mame malicke auto. Radili mi ako najskladnejsi quinny zapp ale vadi mi ze sa neda polohovat.

andrea999
15. mar 2010

nosím ho občas v sestrinom fiate punto a pohoda

hena55
15. mar 2010

dakujem 🙂

misa84
15. mar 2010

fotky síčka přidané v albu

kobyliacik
15. mar 2010

Miša, vidím, že už máš 2010, máš originál madlo? Môžeš mi popísať ten materiál, aj to ako vysoko je (či sa o neho dieťatko opiera)? Síce ho už mám tiež objednaný, ale som zvedavá (mne príde až v piatok). A ako je to s tou strieškou? Ide stiahnuť o niekoľko stupienkov pred dieťa (ako clona pred slnkom)? Viem, že sa to niekde riešilo, ale kým sa nespýtam konkrétne tak asi nebudem vedieť úplne objektívne. Ďakujem.

kobyliacik
15. mar 2010

teraz som si všimla koment k tvoje fotke, že tá strieška (boudička) funguje 😀 Ešte soms a chcela spýtať na to odoberanie madla, akým systémom to ide (na mojom x-landery sa malá naučila vybrať si ho aj sama). A ako je ti s ním pri skladaní, teda predpokladám, že je potrebné dať ho dole, len s tým skladovaním, či je tam nejaká uchýtka na to a pod. alebo či to mám mať ln tak pohodené, či?

misa84
15. mar 2010

koblyliacik - madlo je jako by ze semise, to me trochu zklamalo, kdyz jse ho videla poprve, ze bude určitě hned spinave...navic jsem jeste neprisla na to, jak sundat potah, asi to nejde...ani cele madlo nejde sundat, ale zase to nicemu nevadi, je tam dost mista pro posazovani maleho i tak....a kdyz se kocarek sklada, taxe madlo akorat trochu sklopi dolu

tanitta
15. mar 2010

ahojky..
tak nam pride si zajtra...nazivo som ho tiez nemala moznost nikde vidiet , to madlo fakt nejde dole? 😕 ...mam teraz x-lander a madlo nepouzivame...

majula28
15. mar 2010

tanitta a akú farbu si si objednala???
ja stáále neviem akú farbu... 😲

collette
15. mar 2010

misa - Ty jsi porodila medvěda!!! 😀 😀 😀 Z nějakého, teď mně naprosto nepochopitelného, důvodu jsem čekala, že malý bude spát v tom kočáru... Jsem snad úplně pitomá?!?!?! Ale kočár vypadá móóóc dobfe 😀

Hlavně je mi sympatická možnost převozu autosedačky. Máme od Peg Pérego: hlubokou korbu, sportovní sedačku Giro, autosedačku, klasický podvozek a podvozek Caravel. To Síčko řeším kvůli dovolené, chtěla bych malého do letadla na jeho vlastní sedadlo v autosedačce. Ale když dám na podvozek (ať jeden nebo druhý) autosedačku, tak Giro bude muset někam kdovíkam se zavazadly, protože autosedačku na něj nenacvaknu. A kupovat kvůli tomu Pliko mi přijde zbytečně drahé. Už tak máme vozový park dost obsáhlý 😅 a to Pliko mi přijde na můj účel dost těžké.

Teď mě ještě napadá, jestli by ta autosedačka nešla zapasovat na tu chvilku mezi opěrku zad a madlo... Vyzkouším, ale i tak je Síčko horkým favoritem 😵

tanitta
15. mar 2010

majula.. ja som po dlhom zvazovani zvolila hnedu java....... pacila sa mi na obrazku aj zelena...len tazko vyberaz len podla obrazku...

collette
15. mar 2010

majula / tanitta - já bych nejraději tu zelenou, ale co jsem slyšela, tak na tyhle jasné barvy jdou mušky jak divé ☹

kobyliacik
15. mar 2010

K tej farbe, aj ja budem mať hnedú - java. K tomu, že na jasné farby idú mušky - mala som x-lander XT 08 oranžový, možno viete ale je to strašný krkiľúň, proste pestrá (a pekná) farba a žiadne mušky som na ňom nemala, i keď mi to každý vravel.

kobyliacik
15. mar 2010

Inak, akoto že nejde dole celé madlo, to budem moju kobylku dávať sadať vždy zvrchu, alebo sa len z jednej strany odoberá to madlo? No nič, ja ho budem musieť nejako "vykoumat", ten systém ako to dať dole.

collette
15. mar 2010

hele, to madlo by mělo jít sundat, tady ho mají akorát na statickém obrázku, ale v předváděčce ne. vždyť by tam nedostali tu autosedačku. Nebo pro náš trh mají něco extra?

https://www.youtube.com/watch?v=L5qwYeooq-E
misa84
15. mar 2010

přidala jsem do alba další fotky, madlo jde trochu povytáhnou z konstrukce, tím pádem se oblouk ještě zvětší.
jinak co se týče barev, měla jsem hluboký kočárek od bartatiny úplně stejné barvy, jak ted síčko, jak sporťák mám taky xlandera 08 orange a s muškama jsme neměli problém. 😉

misa84
15. mar 2010

a ještě jedna fotka - dívala jsem se ještě do návodu a madlo se akorát fakt povytáhne z konstrukce a sedačka se nacvakne a připoutá páskami

kacka.l
15. mar 2010

Mišo, moc pěkné a malý míšánek je taky sladký, a jak se mu líbí v kočáru. 😀

Míšo, můžu mít neskromný dotaz???Ty jsi o OV???Nebo okolí, že bych si přijela to síčko okouknout????Nevadilo by ti to??? Mám sice pliko, ale to sí je moje láska, tak abych viděla zda e mám zamilovávat dál, nebo odmilovat.

andrea999
15. mar 2010

to madlo sa dá dať dole,zospodu sú také zarážky,tie treba stlačiť

misa84
15. mar 2010

kacka.l jsem z karviné, jestli to nemáš daleko, tak to přijď omrknout 😉
andrea999 - fakt! 🙂 v návodu to není, divné 😕 ze spoda jsou ty zarážky a je třeba je scvaknout postupně ve dvou okýnkách na obou stranách, jestli mi rozumíte...takže pohoda! zatím jsem nenašla nic, co by mi zkazilo radost, kromě posypaných chodníků 😀

collette
15. mar 2010

Tak asi teda jooo... Všechno kromě autosedačky máme z druhé ruky, tak si snad jedno nové vozítko zasloužíme 😉

Kacka - tak já se teda zamilovávám 😀

kobyliacik
15. mar 2010

No super, že to ide, strašne sa naň teším 😅

katavinka
16. mar 2010

misa84: pozerala som si Tvoj album, nie je ten Peg perego pre väčšie dieťa úzky? Náš malý má rok a pol.

misa84
16. mar 2010

katavinka, neprijde mi uzky, maly ma rok a 4 mesice, je tam v pohode i v zimni bunde a nepredpokladam, ze v nem bude jezdit pristi zimu s fusakem, take u nas dobry 😉