Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lyongirl
5. aug 2010

ahojte, ja hlásim, že som dnes v Síčku viezla 2 deti 😀
Starší syn si rozbil koleno a samozrejme plakal, že ho to bolí a cesta domov bola mojím krokom ešte takých cca 15 min., tak som dala káru do ľahu, vačšieho posadila do nej, pred neho menšieho, zdvihla som ešte polohovanie nožičiek, nech majú viacej miesta a mladí pánkovia sa viezli a čo som sa čudovala, že menšiemu to nevadilo, hovel si v pohode, pritom on je citlivka a nemá rád, keď je niekde v blízkosti brášku. Kárička sa ovládala super, nebol to až taký ťažký náklad, len som trošku tŕpla, lebo neviem, do koľko kg je, no do 25, čo mali spolu určite nie, chvalabohu vydržala, takže u mňa veľké + 😀

marzim
5. aug 2010

@lyongirl Tak tomu se říká zatěžkávací zkouška. Super 😀

achina
5. aug 2010

@daducha - tak presne ty problemy, o kterych pises, resim i ja. A navic me dneska fakt vytocila ta slunecni clona, ktera mi vubec nedrzi vzadu, kdyz ji nepouzivam. Porad mi visi dolu a furt ji musim upravovat. Az se vzteknu, tak ji normalne ustrihnu !!! 🙂
Na druhou stranu ale jak se znam, tak bych na kazdym kocarku neco nasla a nikdy bych nebyla na 100% spokojena. Beru to tak, ze se mi strasne libi vzhledove, je kvalitni a prakticky. Proto jsem si ho poridila a nejake sem tam nedostatky rada prehlednu. 🙂
Zacinam se ale trochu bat te zimy. Nas maly tam ted tak akorat pasuje a nevim, jak to dopadne, az trochu povyroste. A az mu dam zimni bundu... ☹ A to neni uplne cvalik, tak akorat - 1 rok, 10 kg.

@lyongirl - opravdu dobra zkouska, vyfotit a poslat do Peg Perega, co panecku lehke Sicko uveze 🙂 Divim se, ze se to dalo ovladat ! Ale super... 😵

petruci6
8. aug 2010

caute baby,ako ste spokojne? mam otazku,da sa potah prah v pracke? da sa to dat vobec dole?
a vsade pisu,ze je vhodny od narodenia,takze da sa na neho dat aj vanicka navetta?

ajkeny
8. aug 2010

Ahojte baby. Chcem sa spytat, ci uz ste niektora "prezila" zimu so 'Si'-ckom a aky fusak odporucate?
@petruci6 - ja som spokojna 🙂 Potahy sa daju prat, aj ked som to este neskusala. Ci sa nanho da dat navetta netusim....

lyongirl
9. aug 2010

@petruci6 navetta naň nejde dať, je síce od narodenia, ale iba vo forme vajíčka...
zatiaľ spokojná som, ale mám ho len týždeň 😀 a baby tu písali, že poťah ide dať dole a oprať v práčke...

@ajkeny fusaky sa tam hodia určite viaceré, ja mám Emitex 3v1 ešte po synovi, takže vymýšlať nejdem a budem mať v Síčku ten, veľmi vhodný je fusak Lodger BUNKER , je drahý, ale baby si ho nevedia vynachváliť...
no a ako som písala, určite sa tam dá dať hocijaký fusak, mne osobne sa ešte páči EISBARCHEN , nemať Emitex, kúpim tento, lebo Lodger je na mňa pridrahý 😝

petruci6
9. aug 2010

tak baby,prave periem potah,hadam ostane vsetko ok,tak ako bolo predtym 😀
skoda,ze sa neda dat na neho navetta,na vsetky peg perega sa da,len na tento nie 😝

lyongirl
9. aug 2010

@petruci6 nechcem to tvrdiť 100%, že tam tá navetta nejde, ale neviem, kde by sa naklikla, nikto tu doteraz nespomínal, že by to išlo a aj vo videách je len z vajíčkom...

lyongirl
9. aug 2010

na konci tohto videa je to vajíčko...

https://www.youtube.com/watch?v=Y-VTmPsjZ-A
lyongirl
9. aug 2010
petruci6
9. aug 2010

@lyongirl hej to video som uz videla,len som nevedela,ci tam teda ide vanicka nakliknut ci nie,lebo na ostatne sa da,napr pliko,gt3 a tie ostatne

dnes som vyprala potah na 30 bez avivaze a je bez poskodeni 😀 tak som rada

petruci6
9. aug 2010

v tom videu nema madlo,ale na tom completo sa neda dat dole madlo vsak?

lyongirl
9. aug 2010

@petruci6 madlo sa dá dať dole 🙂

petruci6
9. aug 2010

vazne?????ako? 😅 ja som na to neprisla

lyongirl
9. aug 2010

@petruci6 odspodu na madle máš cuplík, ten zmačkneš a madlo povytiahneš, vtedy sa ti to madlo zaklikne, ale je povytiahnuté, zospodu zase zmačkneš cuplík, nie je už v tej diere, čo predtým, ale v takej bližšej a už len vytiahneš...
snáď som to vysvetlila dobre, lebo si pripadám ako blbec 😀

petruci6
9. aug 2010

no teraz neviem 😅 ale musim vyskusat 😀

lyongirl
9. aug 2010

@petruci6 no, to jedine vyskúšať...jednoducho stláčaj odspodu cuplík na madle a madlo vyťahuj...

petruci6
9. aug 2010

dik za radu skusim 😉

ajkeny
9. aug 2010

@lyongirl - Dakujem 🙂 Mne sa nepacia ani Emitex ani EISBARCHEN. Viem, ze su kvalitne, len dizajn sa mi vobec nepaci ☹ Lodger Bunker sa mi paci, ale nie do Sicka 😝
Veeeeeelmi, ale velmi sa mi pacia ELODIE DETAILS a su aj velmi kvalitne, len neviem, ci sa hodi do Si. Nikde na Slovensku ich nepredavaju (aspon o tom neviem), tak sa snazim najst niekoho, kto by mi poradil.
Kazdopadne este raz vdaka 😉

lyongirl
10. aug 2010

@ajkeny nie je zač 🙂

petruci6
10. aug 2010

tak tie "cupliky" som nasla,ale nejde to dole ani za svet

ja som zimny fusak predala,lebo uz nebudeme potrebovat,v kociku uz moc nesedi,len ked ideme niekam na dlhsiu cestu alebo na vylet a v zime uz bude sediet v zimnej bunde a cizmickach,tak ju nechcem hore dole vyzliekat vonku,tak som kupila len taky prechodny,co je aj miesto deky,kt aspon neodleti
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8217760&tab=1

petruci6
10. aug 2010

maju ho aj v malviku,odtial objednava vela bab aj zo slovenska,v pohode to poslu sem
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p...

lyongirl
10. aug 2010

@petruci6 musíš tie cuplíky vsunúť dovnútra a madlo povyťahovať, až kým ho nevytiahneš, mne to ide úplne v pohode...

petruci6
10. aug 2010

ved to som robila ani to s nim nepomohlo 😝

lyongirl
10. aug 2010

@petruci6 tak nechápem, že by ty si mala také, čo nejde vyťahovať? 😅
mne v obchode síce tvrdili, že madlo vytiahnuť nejde, že ide iba povytiahnuť, ale mne ide aj vytiahnuť...

ajkeny
10. aug 2010

@lyongirl ale je - za ochotu!!! dakujem 🙂

ajkeny
10. aug 2010

@petruci6 dakujem 🙂 Len oni nemaju predajnu na SK (aspon som to nenasla). len obchodne zastupenie. Ja by som ich chcela vidiet nazivo a vybrat si. hm..... ☹

ajkeny
10. aug 2010

baby, aj mne to ide v pohode vytiahnut 🙂
@lyongirl - podla mna si to opisala super 😉

lyongirl
10. aug 2010

@ajkeny no s tým opisom som sa snažila... 😀