Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

achina
10. aug 2010

Tak mne pan v obchode taky rikal, ze to jde a dokonce mi to ukazal, ale ja jsem to ze zvedavosti doma zkusila a taky mi to nejde 😀 No, zatim to nepotrebuju, to az bude Danik vetsi. Ale neda mi to, budu zkouset dal..., az se mi to podari 🙂

lyongirl
11. aug 2010

baby, ja neviem, či mne to madlo vydrží, môj malý ho stále od radosti "mixluje" a vrieska od šťastia, celou váhou sa cez neho prevesí. Je zapnutý len okolo pásu, lebo nemá rád, keď má pripútané aj ruky, vtedy by sa na to madlo nedostal, ale nechce tak byť, no a keď to má len okolo pásu, tak dočiahne robiť neplechu...

mamina63
11. aug 2010

@lyongirl mne ho zase malý naťahuje nožičkami 😀 ...stále doneho kope 😅

lyongirl
11. aug 2010

@mamina63 no, to tiež, na to som aj zabudla 😀

leniszka
15. aug 2010

Ahoj holky, díky za tuhle diskuzi. Pomohlo mi to v rozhodnutí se a kočárek jsem objednala. Model 2010 barva Black Step, tak snad budu taky tak spokojená jako vy! 🙂

marzim
15. aug 2010

@leniszka Určitě budeš. Nám ho každý chválí a jsem naprosto spokojená.

@lyongirl Tak vylomeniny s madlem jsou u nás normální. Daník ho div nezlomí. Poprvé jsem se lekla, ale teď když vydím, co s ním dokáže , to je až neuvěřitelný. 😀

leniszka
16. aug 2010

Tak jsem si teď na emimino.cz přečetla, že je to Síčko hodně vachrlaté :-/ Tak snad to není tak hrozné, což?

marzim
17. aug 2010

@leniszka to mi tedy nepřijde. Jsou to prostě golfky, tak nejedou jak sporťák nebo hluboký

sevzuz
18. aug 2010

babule, no navetu na SI-cko nedate lebo Si cko je uzsie a tak sa tam Navetta nezmesti🙂

leniszka
18. aug 2010

@marzim koukala jsem do tvýho alba, kočárek vypadá moc dobře... už se těším 🙂 Tento týden by mi měl přijí, tak snad 🙂 Pak budu referovat. Objednala jsem tu barvu black step. Přemýšlela jsem mezi tou a loňskou Titanio, jenže mě odradilo, že tam není to madlo, tak snad mi tady u toho půjde to madlo odendat, ať zase nejsem nakrknutá 😀

leniszka
18. aug 2010

Holky, tak snad ta barva black step nebude tak hrozná na údržbu... Sporťák mám Jané slalom pro amazon a tam je potah taky takový látkový a udržuje se úplně super, stačí to přetřít hadříkem a je to čisté, to jsem až hleděla... Jinak ty ceny na Slovensku a u nás, to je nesrovnatelné... jenže jsou fakt vyprodaní ☹ Nemáte někdo tu barvu black step? Ať vím, co mě čeká 🙂 Se nemůžu dočkat.

marzim
18. aug 2010

@leniszka já chtěla původně také black step, ale bohužel nebyla na skladě a musela bych dlouho čekat, tak jsem objednala tu javu a jsem fakt spokojená. Barva krásná. Na začátku na obrázku se mi až tak nelíbila, ale teď se mi líbí víc a víc a ostatním z rodiny a kamarádům, se také moc líbí.

leniszka
18. aug 2010

marzim@ já měla tu Javu jako 2. možnou barvičku, ale nakonec jsem našla obchod, kde ten black step ještě můžou sehnat, tak uvidím. Jinak je zvláštní, že v jednom obchodě mi napsali, že black step už u dodavatele není a nejde objednat, že bude nejdřív za 6 týdnů a na druhém obchodě mi během 10 minut potvrdili, že ji dodavatel na skladě má a že zítra jim ji dodavatel dodá... to je zvláštní... nechápu. No a tak mě vyšel na 5780 i s poštovným... je to dost, ale co už no... na tom první obchodě to bylo o stovku míň, to už mě nezabije... ale s těma slovákama... to je mazec... tam se současným kurzem ten kočárek vyjde na nějakých 5100 Kč!!! Ale jsou vyprodaní z barev... a čekat do půlky nebo konce září.. to ne-e 🙂

marzim
19. aug 2010

@leniszka No přesně. Já si ho chtěla objednat na SK a vyšel by mě tam na 5 tis a tady na 6 tis. Strašný rozdíly. Ale přesně jako u mě. Něchtěla jsem čekat tak dlouho.

leniszka
23. aug 2010

Tak a mám ho doma.... Dojmy? Úžasný! Ovládání jednou rukou sice skoro nemožné, ale jízdní vlastnosti, jednoduchost, atraktivnost, skládání a pohodlí... krása! Vřele doporučuju!!! Všechny kamarádky, které jezdí s Chicco golfkama obdivovaly a když s ním zkoušely jet, nechápaly tu jednoduchost a lehkost. S Chicco se jezdilo oproti PP Sí dost těžce a namáhavě, ale PP Sí opravdu nezklamal!

lyongirl
24. aug 2010

@leniszka teším sa s tebou, že si spokojná 😉
ja si ho tiež neviem vynachváliť a všetci ho obdivujú...

marzim
27. aug 2010

@leniszka Tak to jsem ráda, že jsi spokojená. A s tím ovládáním, nějak se to postupně naučíš, protože já věčně řídím jednou rukou a druhou telefonuju a jde to v poho.

leniszka
27. aug 2010

Holky, tak kočárek se pořád osvědčuje víc a víc a zjistila jsem, že když mám více povytažené rukojeti, tak jde ovládat i jednou rukou 🙂 No a dnes jsme šli prvně na procházku i s mým mužem... to byl boj o kočárek! Manžel mi ho nechtěl dát za žádnou cenu. Maximální si tu jízdu užíval a blbnul s ním neskutečným způsobem, až jsem se bála, že ho zničí 😀 Ale PP Sí je odolný a přežil 🙂 Holky, u nás 100% spokojenost!

achina
31. aug 2010

Ahoj, tak to rada slysim, ze jste holky spokojene. Ja si taky nestezuju, kocar uz ujel i 600 km vlakem a nebyl zadny problem. Co me strasne vyhovuje je, ze samostatne stoji ! Nevim, jestli to maji i ostatni golfky, ale mne to pri cestovani moc pomohlo. A navic ho muzu kdykoli strcit do komory a zabere fakt malo mista. Vcera tady foukal, siiileny vitr, tak jsem nasadila i nanoznik. Jak ja jsem rada, ze ho mam!!! Do takoveho pocasi uplne idealni. A navic vypada fakt krasne. 😵

eimiky
6. sep 2010

ahojte majiteľky Síčka nám je už nánožník originál malý tak mi ho mamina málinko upravila, žväčšila a je super, skúsim to pofotiť a pridať sem.

sevzuz
6. sep 2010

@eimiky aj popis som zvedava ako ste ho upravili🙂

jaaaj keby zamestnavali v peregu a inych kocikovych firmach nase sikovne babky a vymyselne maminy, to by sa tazko vyberali kociky 😀 😀 😀 😀

marzim
7. sep 2010

Přesně tak. Našemu Daníkovi je rok a ten nánožník je nám super teď, do toho hnusného počasí, ale s fusakem v zimě se tam nevejdeme ani náhodou a na jaře už si taky nejsm jistá.

lyongirl
7. sep 2010

ahojte, my sa zatiaľ do nánožníka vojdeme, Rišulo je krpček a na zimu to neriešim, nakoľko fusak emitex 3v1 je fajn a príde mi zbytočné ešte na fusak dávať nánožník. Malý bude vonku aj tak asi pobehovať, budem ho z fusaku vyťahovať, zase nakladať a tak dokola, tak nánožník by ma len zdržoval a obťažoval 😉

eimiky
8. sep 2010

@sevzuz my sme ho predĺžili a dali tam cvoky, aby pasovali k pôvodnému zapínaniu, a uchytenie po bokoch sme doriešili gumičkou, uchytáva sa to z vonku tam kde sú tie cupliky na protidažďový kryt.Vyriešili sme to tak aby sa to mohlo pripnúť aj na tie pôvodné cvoky bez toho aby si musela, niečo dávať dolu.Proste teraz máme dve veľkosti nánožníka,Ja nánožník využívam dosť a hlavne do tohto počasia.Fusak mám lodger ten neprefúka ale predsa ak bude snežiť a mrznúť tak radšej dám aj nánožník. Inak ja malého dávam von a dnu do kočíka bez toho aby som nánožník odopla, maximálne stačí dať dolu jednu gumičku.My sme to zatial predĺžili len o nejakých 5 cm ale dá sa to kĺudne prerobiť aj o viac cm 😉 a ešte jedna vec farbu cvokov mali len hnedú ale myslím, že zo spodu to neprekáža keďže to nie je vidieť 😉

eimiky
8. sep 2010

ešte dalšie...

leniszka
8. sep 2010

Ahoj holky... tak já jsem asi pako... já nevím, kam se ten nánožník připíná po bocích toho kočárku ☹ Já ho připínala na boky té stříšky, jiné druky jsem nenašla ☹ Kam to mám teda připnout prosím? na těch obrázcích prodejců to vypadá, že to jde někam dovnitř kočárku a tady jak dala fotky @eimiky to vypadá, že je to po bocích zvenku někde na konstrukci... tak já nevím ☹ Poraďte mi prosím...

sevzuz
8. sep 2010

@eimiky a aky material je ta cierna latka zospodu nanozniku? inak velka chvala ste sikovna dvojica 😉

sevzuz
8. sep 2010

@eimiky inak ja pripinam prsiplast na striesku zvonka na klb tam je vlastne tiez protikus cvoku🙂

@leniszka nanoznik sa da pripnut dovnutra ale tam je len taky plastovy "dzindzik" ktory sa mne osobne uz pomaly vybehal 😠 a je to presne v tom klbe zvnutra, mozno treba odhrnut striesku alebo latku co tam je po bokoch🙂

sevzuz
8. sep 2010

no som na to isla kuknut a tie cupliky o ktore to pripinas @eimiky su vlastne cupliky nie na prsiplast ale maju svoju funkciu pri skladani kocika🙂))
tym som to len chcela uviest na spravnu mieru aby baby nepanikariliii 😅

leniszka
8. sep 2010

@sevzuz aha, děkuji! Mno já právě koukám, že eimiky to má zvenčí, jenže přichycené (nadstavené) ještě nějakým plastovým něčím... to u kočárku bylo taky? 🙂 Já jsem ten nánožník použila zatím jednou, tak jsem ho připla kam šlo a nic jiného jsem nenašla ☹ Musím se podívat na ten kloub zevnitř, jak píšeš, ale tohle řešení od eimiky se mi taky moc líbí!