• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

21. apríla 2016 
tono ako vieš? :fearful:
28. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze na 2010 sa da pripevnit autosedacka + ma madlo
28. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pár odkazů na pokochání: http://www.youtube.com/watch?v=LW545LU4ma8, http://www.youtube.com/watch?v=tN4EeypP0gU
a důkaz, ze na si jde pridelat madlo z chicca, ptala jsem se paní jaké a jak ho tam přidelali a čekám na odpověd: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28783696
7. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misa84 madlo pasuje z liteway a dôkaz mám aj ja v albume :wink:
7. feb 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eimiky a jak se ti jezdí se síčkem, mě se moc líbí. te´d mám pliko. A jsem nadšená, ale síčko je pořád můj sen. Škoda, že nejde do lehu. :frowning2:
7. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimiky a jde tam dat lehce, nebo se musi madlo nejak prïzpusobit?
7. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misa84 treba dávať pozor, lebo sa to zacvakuje medzi dve tyčky, ale je to v pohode :wink:
7. feb 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimiky, super, diky za info :wink: tak bych mela jeste jeden dotaz - co perovani? jak to zvlada treba kocici hlavy? vim, ze od golfek nemuzu cekat zazraky, ale snad to neni uplne tvrde, co?
7. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misa84 no tak nie je to kočík do terénu ani do snehu, ale jazdila som po snehu udupanom a dalo sa celkom.Ale tie kocici hlavy, tam som ešte asi nejazdila, skusim tento týždeň a dám info.Podľa mňa tvrdé nie sú, ak to mám porovnať s inými gofkam čo mámi, idú ľahúčko a aj sa ľahúčko ovládajú :wink:
kacka.l sičko ide do ľahu , nie úplného ale myslím, že to celkom stačí teda aspon nám :wink:
7. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, zase ja.... :slight_smile: nevite nekdo nahodou, jestli je nejaky podstatny rozdil v kol 09 a 10? 10 ma navic madlo, je drazsi a podle obrazku vypada, ze ma pevnejsi kosik, ze to neni jen sitka, ale zase se mi vice lbi barvy 09. nahodou nemuzete posoudit? diky
25. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misa84 ja som si kupila za 207€ ale 09 nedávno, mne sa tiež farby páčili z 09, takže som chcela ten
mám už aj madlo, takže ma vyšiel viac ako 2010 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2010 myslím, že tam sa dá namontovať aj autosedačka a ešte to madlo, inak to isté je to :wink:
25. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimiky uaaaaauuu to je vyborna cena, budete niekto objednavat?
25. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ta cena, to je síla, taky bych ho hned brala.
25. feb 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja keby ho už nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cena je fakt dobra....jake madlo jsi k tomu dokoupila, nikde pry neprodavaji madlo 2010 samostatne :(
ja ted jeste resim ten nakupni kos...u 2010 vypada fakt duveryhodneji....chjooo
25. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misa84 z chicca liteway pasuje :wink: je tam úplne v pohode a funkčné :wink: nákupné košíky majú tie isté myslím
25. feb 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nebudete niektoré objednávať to sí-čko z www.mytoys.de?
ja by som ho objednala, len nemám embosovanú kartu, takže nemám ako zaplatiť
pôvodne som chcela aj s nánožníkom, ale my sme nánožník vôbec nevyužívali, len fusak, takže by mi bol zbytočný a tento sportivo by mi stačil
dajte vedieť, pripojím sa a aj poštovné by sa rozdelilo, prípadne by som prihodila niečo naviac za ochotu :slight_smile:
25. feb 2010 o 15:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kdyby náhodou, tak dejte vědět i mi, já sice chtěla kolekci 2010, ale ta cena . Záleží kolik to vyjde celkem, u nás mají síčko kompleto 2009 za 4500,-
25. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacka.l tak u nich by som už nenakup[ila ani náhodou, ja som u nich kupila 09 pred asi mesiacom, cenu mali uvedenú 185€ a stálo v skutočnosti 207€ :angry: :angry: :angry:
25. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eimiky opravdu a jak to???
25. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo teda :angry: včera som tam bola, skoro som ho už aj kúpila :sweat_smile: , ale nechceli mi dať zľavu.... a dneska ho zlacneli :angry: ....
eimiky a ty si tiež platila za dopravu? :astonished:
25. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, zda sa ,ze je to zaujimavy obchod,kedze eimiky uctovali kadejako ,ja ho predavam a mam ho v albume, tak skuste kuk. je fajnucky,len ja som sa rozhodovala medzi peg perego si a quinny zapp a vyhral zapp :slight_smile:
25. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky kdo ho máte prosím o změření délky zádově opěrky a mám ditaz jestli sed je i 90 stupnů,n ebo to až tak do úplného sedu nejde, děkuji. A zvládne děravý chodník, kočičí hlavy a podobně? Krosit v lese s ním nehodlám, ale chodníky u nás nejsou na dobré úrovni
26. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula veď mne dopravu ešte chceli zarátať, lebo, že doprava je zdarma len pre akciové kočíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pri tom na stránke mali uvedenú dopravu zdarmana tento kočík , sú to klamári :confounded: nakoniec mi ju nezarátali ale aj tak si to podľa mňa vynahradili na cene kočíka :frowning2:
26. feb 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sherezada kočíci hlavy úplne v pohode, samozrejjme trošku hrká ale ide v pohode a chodníky aj my máme rozbité a zvládame to celkom fajn :wink:
26. feb 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimiky, mne keď povedal, že ešte poštovné je okolo 6eur, tak mi až oči vyšli z jamok :sweat_smile: :grinning: veď všetci dávajú dopravu zdarma..... :grinning: a vravím, že na internete majú cenu 205 eur a v obchode mali 207 :sweat_smile: :confounded:.....????? pýtala som zľavu, lebo chcem aj autosedačku u nich kúpiť tak povedal, že sa nedáááá :angry: nedáááá a na druhý deň dajú zľavu 10eur...tak čo si mám otom myslieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......
26. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimiky ale ináč si s ním spokojná???, s tým Síííí-čkom, lebo ja stáááááále váham....mne sa dizajnovo páčil viacej babypoint Mark 4, alebo aj Moon ho má taký podobný...ale zase tým sa nedajú polohovať nožičky...a sú aj väčšie pri zloženííí a ja potrebujem niečo menšie do kufra... :grinning:
26. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nechcete niektorá vo farbe cedro ,mam na predaj nosíme ho len v aute, mam ho na bazári. :wink: :wink:
26. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok