Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

majula28
28. jan 2010

tono ako vieš? 😨

filomena
28. jan 2010

myslim, ze na 2010 sa da pripevnit autosedacka + ma madlo

misa84
7. feb 2010

pár odkazů na pokochání:

https://www.youtube.com/watch?v=LW545LU4ma8

https://www.youtube.com/watch?v=tN4EeypP0gU


a důkaz, ze na si jde pridelat madlo z chicca, ptala jsem se paní jaké a jak ho tam přidelali a čekám na odpověd: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28783696

eimiky
7. feb 2010

misa84 madlo pasuje z liteway a dôkaz mám aj ja v albume 😉

kacka.l
7. feb 2010

Eimiky a jak se ti jezdí se síčkem, mě se moc líbí. te´d mám pliko. A jsem nadšená, ale síčko je pořád můj sen. Škoda, že nejde do lehu. ☹

misa84
7. feb 2010

eimiky a jde tam dat lehce, nebo se musi madlo nejak prïzpusobit?

eimiky
7. feb 2010

misa84 treba dávať pozor, lebo sa to zacvakuje medzi dve tyčky, ale je to v pohode 😉

misa84
7. feb 2010

eimiky, super, diky za info 😉 tak bych mela jeste jeden dotaz - co perovani? jak to zvlada treba kocici hlavy? vim, ze od golfek nemuzu cekat zazraky, ale snad to neni uplne tvrde, co?

eimiky
7. feb 2010

misa84 no tak nie je to kočík do terénu ani do snehu, ale jazdila som po snehu udupanom a dalo sa celkom.Ale tie kocici hlavy, tam som ešte asi nejazdila, skusim tento týždeň a dám info.Podľa mňa tvrdé nie sú, ak to mám porovnať s inými gofkam čo mámi, idú ľahúčko a aj sa ľahúčko ovládajú 😉
kacka.l sičko ide do ľahu , nie úplného ale myslím, že to celkom stačí teda aspon nám 😉

misa84
25. feb 2010

ahoj, zase ja.... 🙂 nevite nekdo nahodou, jestli je nejaky podstatny rozdil v kol 09 a 10? 10 ma navic madlo, je drazsi a podle obrazku vypada, ze ma pevnejsi kosik, ze to neni jen sitka, ale zase se mi vice lbi barvy 09. nahodou nemuzete posoudit? diky

eimiky
25. feb 2010

misa84 ja som si kupila za 207€ ale 09 nedávno, mne sa tiež farby páčili z 09, takže som chcela ten
mám už aj madlo, takže ma vyšiel viac ako 2010 😝
2010 myslím, že tam sa dá namontovať aj autosedačka a ešte to madlo, inak to isté je to 😉

eimiky
25. feb 2010

misa84 tu je link z nemecka ti ho pošlú ak by si chcela majú super ceny 😉
http://www.mytoys.de/Peg-Perego-Liegebuggy-Si-S...

martinano
25. feb 2010

eimiky uaaaaauuu to je vyborna cena, budete niekto objednavat?

kacka.l
25. feb 2010

Tak ta cena, to je síla, taky bych ho hned brala.

eimiky
25. feb 2010

no aj ja keby ho už nemám 😝

misa84
25. feb 2010

no cena je fakt dobra....jake madlo jsi k tomu dokoupila, nikde pry neprodavaji madlo 2010 samostatne :(
ja ted jeste resim ten nakupni kos...u 2010 vypada fakt duveryhodneji....chjooo

eimiky
25. feb 2010

misa84 z chicca liteway pasuje 😉 je tam úplne v pohode a funkčné 😉 nákupné košíky majú tie isté myslím

janina1977
25. feb 2010

baby, nebudete niektoré objednávať to sí-čko z www.mytoys.de?
ja by som ho objednala, len nemám embosovanú kartu, takže nemám ako zaplatiť
pôvodne som chcela aj s nánožníkom, ale my sme nánožník vôbec nevyužívali, len fusak, takže by mi bol zbytočný a tento sportivo by mi stačil
dajte vedieť, pripojím sa a aj poštovné by sa rozdelilo, prípadne by som prihodila niečo naviac za ochotu 🙂

kacka.l
25. feb 2010

Kdyby náhodou, tak dejte vědět i mi, já sice chtěla kolekci 2010, ale ta cena . Záleží kolik to vyjde celkem, u nás mají síčko kompleto 2009 za 4500,-

kacka.l
25. feb 2010

Holky tady ho máte za super cenu.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7219259&tab=0

eimiky
25. feb 2010

kacka.l tak u nich by som už nenakup[ila ani náhodou, ja som u nich kupila 09 pred asi mesiacom, cenu mali uvedenú 185€ a stálo v skutočnosti 207€ 😠 😠 😠

kacka.l
25. feb 2010

Eimiky opravdu a jak to???

majula28
25. feb 2010

nooo teda 😠 včera som tam bola, skoro som ho už aj kúpila 😅 , ale nechceli mi dať zľavu.... a dneska ho zlacneli 😠 ....
eimiky a ty si tiež platila za dopravu? 😲

duplicka
25. feb 2010

no, zda sa ,ze je to zaujimavy obchod,kedze eimiky uctovali kadejako ,ja ho predavam a mam ho v albume, tak skuste kuk. je fajnucky,len ja som sa rozhodovala medzi peg perego si a quinny zapp a vyhral zapp 🙂

sheherazada
26. feb 2010

holky kdo ho máte prosím o změření délky zádově opěrky a mám ditaz jestli sed je i 90 stupnů,n ebo to až tak do úplného sedu nejde, děkuji. A zvládne děravý chodník, kočičí hlavy a podobně? Krosit v lese s ním nehodlám, ale chodníky u nás nejsou na dobré úrovni

eimiky
26. feb 2010

majula veď mne dopravu ešte chceli zarátať, lebo, že doprava je zdarma len pre akciové kočíky 😝 ale pri tom na stránke mali uvedenú dopravu zdarmana tento kočík , sú to klamári 😖 nakoniec mi ju nezarátali ale aj tak si to podľa mňa vynahradili na cene kočíka ☹

eimiky
26. feb 2010

sherezada kočíci hlavy úplne v pohode, samozrejjme trošku hrká ale ide v pohode a chodníky aj my máme rozbité a zvládame to celkom fajn 😉

majula28
26. feb 2010

eimiky, mne keď povedal, že ešte poštovné je okolo 6eur, tak mi až oči vyšli z jamok 😅 😀 veď všetci dávajú dopravu zdarma..... 😀 a vravím, že na internete majú cenu 205 eur a v obchode mali 207 😅 😖.....????? pýtala som zľavu, lebo chcem aj autosedačku u nich kúpiť tak povedal, že sa nedáááá 😠 nedáááá a na druhý deň dajú zľavu 10eur...tak čo si mám otom myslieť 😝 .......

majula28
26. feb 2010

eimiky ale ináč si s ním spokojná???, s tým Síííí-čkom, lebo ja stáááááále váham....mne sa dizajnovo páčil viacej babypoint Mark 4, alebo aj Moon ho má taký podobný...ale zase tým sa nedajú polohovať nožičky...a sú aj väčšie pri zloženííí a ja potrebujem niečo menšie do kufra... 😀

december
26. feb 2010

ahojte, nechcete niektorá vo farbe cedro ,mam na predaj nosíme ho len v aute, mam ho na bazári. 😉 😉