• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

21. apríla 2016 

@achina ta clona ked ju zastrcim pod striesku a tam vystriem tak mne krasne drzi,ani sa nehne:wink:
22. apr 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkagiec tasku mam ciernu univerzalnu ale k tejto podlozke na leto som si objednala od inglesina avio farba fuchsia,taka vesela na leto :wink:
22. apr 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura77 krasna podlozka, kde si ju ,prosim ta, objednavala ? :slight_smile:
22. apr 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonkab od pinkie.cz ma ozaj krasne,za par dni bola doma:slight_smile:
22. apr 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura77 dakujem, hned idem pozriet :slight_smile:
22. apr 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura77 su fakt super :slight_smile: Ty mas tu s bocnicami ci bez ?
22. apr 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonkab ja som si objednala bez bocnic a je fajn aj ta,ale niektora tu ma aj s bocnicami a aj tie sedia,takze to uz je na tebe :slight_smile:
23. apr 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. dnes mi doslo sicko, je fajn, len jedno predne koliesko sa mi otaca akosi tazsie. viete mi poradit co s tym?
3. máj 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisull nemáš ho zaaretované? alebo neviem daj ho reklamovať ak je vadné koliesko
3. máj 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eimiky nie, nie je zaaretovane, ono sa toci, len tazsie ako to druhe.. a reklamovat by som isla, keby som ho kupovala normalne v kamennom obchode, ale objednavala som si to cez net
3. máj 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisull skus premazat, mozno to povoli :wink:
3. máj 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisull podla mna nenei nastavene, to je cele.
nam ho v obchode nastavili, a neviem ako, ale nastavili.
4. máj 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwinka mas pravdu, nebolo to nastavene.. este vcera som to studovala a studovala a prisla som na to, ze zrejme bude treba povolit to koliesko.. na spodku je srubka, uz je to ok.. :slight_smile: akurat ma trosku hneva, ze ked som si kocik objednavala, tak reakcia obchodu bola promptna a teraz ked som s kocikom mala problem, email ostava nezodpovedany :unamused:
4. máj 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a este som ku kociku dostala pribalene aj take dva pasy. tie su na co?
4. máj 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisull ono to vačšinou tak je, ak niečo chceš, tak sa idú pobiť, ktorý skôr a ak je problém, tak každý ruky preč, bohužiaľ, na SK je to tak. Tie pásy sú na upevnenie vajíčka, ak by si mala dieťa vo vajíčku PP, tak sa dá upevniť na káričku :slight_smile:
4. máj 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisull
Nemala by to byť žiadna závada, občas sa stáva, že sa z výroby dostanú von kočíky, na ktorých sú kolieska rozlične „zatiahnuté“. Stačí na uvedenom koliesku na spodnej časti trocha uvoľniť skrutku.
4. máj 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lyongirl dakujem, vajicko tam uz nepotrebujem pripevnovat..
4. máj 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisull hlavne, ze sa to vyriesilo! :grinning:
4. máj 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lyongirl
@tonko_babymarket
Tak už som trošku v obraze, neviem, či je dôvod na takéto reakcie, keď je reagované do 24 hodín...nuž áno na Slovensku je to tak...
4. máj 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna akurat trosku serká, ze ten fusak buggysnaggle ci jak sa to pise pusta take chlpi z tej dekoviny :slight_smile: a dcera je cela chlpata ked ju vyberem z kocika ?! :grinning:
4. máj 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tonko_babymarket nuž, myslím, že moja reakcia bola pravdivá. Možno u vás je to do 24 hod., ale inde to bohužiaľ funguje tak, ako som písala, čo je smutné. Ak má zákazník o niečo záujem, tak sú predajcovia milí a sladkí, ale ak je problém, tak vačšinou, nehovorím, že vždy je to trošku o inom, tam už takí milí nie sú, ale zas neviem, ako to chodí u vás, takže k tomu sa nemôžem vyjadriť :slight_smile:
4. máj 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte majitelky sicka,,chcem vas poprosit, tie co mate podlozku,,aku by ste poradili- s bocnicami,,alebo bez bocnic?..mne sa zda, ze ta s bocnicami zbytocne tak odstava,,,privatam kazdy nazor pre aj proti,,,dakujem
4. máj 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac bez bočníc, mám s bočnicami a radšej ju nepoužívam...
4. máj 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lyongirl zavadzaju?? a aku mas? nejaku original, ci si si dala sit?
4. máj 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja mám bez bočníc a je fajn, ja si myslím, že bočnice zbytočne zužujú priestor
4. máj 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=30421459&tab=11
dala som si ju šiť u tejto pani, toto je moja, v podstate jediné, čo ju drží sú pásy a malý jak sa v káričke stále vrtí a točí, tak podložka sa vrtí s ním a stále som ju len napravovala, aby tam bola pekne upravená a aj tak to bolo k ničomu. A navyše malý v káre stále niečo žuje a bordel bol všade, na podložke, pod podložkou. Tak som sa naštvala, dala ju preč a je to lepšie, špinu vysypem vonku, alebo povysávam, prala som káričku len raz, nejak sa nešpiní. No a v zime som mala zimný fusak, na jar a jeseň tenší, takže som ju v podstate skoro 3/4 roka ani nevyužila...
4. máj 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eimiky
@lyongirl baby diiky,,ja podlozku v jednom kociku mam aj ju vyuzivam, len nepasuje do pp si,, :dizzy_face: myslim, ze pokial mi mala spava v kociku a dost sa poti pod hlavickou, tak podlozku uzijeme,,ale tiez som nazoru, ze bez bocnic ....
4. máj 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase sicko je uz v plnej prevadzke a plne funkcne :slight_smile: a musim spomenut ze som dostala odpoved aj na email z obchodu odkial som kocik kupovala, bola som asi velmi velmi nedockava - takze som spokojna aj s ich pristupom..
5. máj 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja ma tiez bez bocnic,tiez kvoli tomu by som zbytocne este viac nezuzovala priestor,je to uplne v pohode :wink:
5. máj 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura77 dakujem,,este by som chcela radu,,kde sa priipina nanoznik?? v obchode ho dal predavajuci hned dole,,a ja teraz neviem kde ho pripnut,,vychadza mi to zatial len o striesku,,ale musim zvrtnut pie pripinky, lebo vyzeraju akokeby boli opacne nasite,,,,,,,,,,,,,
6. máj 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok