Inglesina Avio je športový kočík s mnohými vlastnosťami kočíka golfového. Konštrukcia s menšími odpruženými kolieskami je vďaka šírke len 49,5 cm výborná na manévrovanie v mestských uličkách. Jej moderný vzhľad podčiarkuje beznitové prevedenie. Súčasťou konštrukcie je integrovaný držiak na nápoje. Vďaka spojenej rúčke zalamujúcej sa v strede možno kočík poskladať úspornejším teleskopickým spôsobom. V zloženom stave samostatne stojí pre jednoduchšie uskladnenie a dá sa tiež ťahať za sebou. Patentovaná technológia umožňuje zložiť ho aj jednou rukou.

Polstrované sedadlo môžeš plne polohovať. Je tak vhodné aj pre menšie bábätká, ktoré možno úplným zdvihnutím opierky nôh chrániť aj zo spodnej strany. Proti slnku chráni malého pasažiera mohutná tvarovaná strieška s výrazným šiltom, ktorá sa dá tiež plne sklopiť. Pri polohovaní je úplne tichá. Hlbokú vaničku môžeš s auto kitom používať aj namiesto autosedačky. Obojstranný matrac zaručuje pohodlie pre bábätko v lete vďaka priedušnej sieti z jednej strany, v zime zasa pomocou mikroplyšu udržiava teplo.

Avio je obvykle dostupný v športovej verzii s pláštenkou a voliteľnými doplnkami, nájdeš ho však aj v kombinácii. Vo verzii Avio All Over vo výbave nájdeš aj nánožník. Ku kočíku je v ponuke množstvo ďalšieho doplnkového príslušenstva vrátane fusaku, tašky na prenos či letného poťahu sedadla.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
9,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
109 × 49,5 × 87
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
93 × 48 × 32
Pôvod značky
Taliansko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
18
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.