Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

sakura77
22. apr 2011

@achina ta clona ked ju zastrcim pod striesku a tam vystriem tak mne krasne drzi,ani sa nehne😉

sakura77
22. apr 2011

@lenkagiec tasku mam ciernu univerzalnu ale k tejto podlozke na leto som si objednala od inglesina avio farba fuchsia,taka vesela na leto 😉

sonkab
22. apr 2011

@sakura77 krasna podlozka, kde si ju ,prosim ta, objednavala ? 🙂

sakura77
22. apr 2011

@sonkab od pinkie.cz ma ozaj krasne,za par dni bola doma🙂

sonkab
22. apr 2011

@sakura77 dakujem, hned idem pozriet 🙂

sonkab
22. apr 2011

@sakura77 su fakt super 🙂 Ty mas tu s bocnicami ci bez ?

sakura77
23. apr 2011

@sonkab ja som si objednala bez bocnic a je fajn aj ta,ale niektora tu ma aj s bocnicami a aj tie sedia,takze to uz je na tebe 🙂

sisull
3. máj 2011

ahojte.. dnes mi doslo sicko, je fajn, len jedno predne koliesko sa mi otaca akosi tazsie. viete mi poradit co s tym?

eimiky
3. máj 2011

@sisull nemáš ho zaaretované? alebo neviem daj ho reklamovať ak je vadné koliesko

sisull
3. máj 2011

@eimiky nie, nie je zaaretovane, ono sa toci, len tazsie ako to druhe.. a reklamovat by som isla, keby som ho kupovala normalne v kamennom obchode, ale objednavala som si to cez net

tinnka9
3. máj 2011

@sisull skus premazat, mozno to povoli 😉

kiwinka
4. máj 2011

@sisull podla mna nenei nastavene, to je cele.
nam ho v obchode nastavili, a neviem ako, ale nastavili.

sisull
4. máj 2011

@kiwinka mas pravdu, nebolo to nastavene.. este vcera som to studovala a studovala a prisla som na to, ze zrejme bude treba povolit to koliesko.. na spodku je srubka, uz je to ok.. 🙂 akurat ma trosku hneva, ze ked som si kocik objednavala, tak reakcia obchodu bola promptna a teraz ked som s kocikom mala problem, email ostava nezodpovedany 😒

sisull
4. máj 2011

a este som ku kociku dostala pribalene aj take dva pasy. tie su na co?

lyongirl
4. máj 2011

@sisull ono to vačšinou tak je, ak niečo chceš, tak sa idú pobiť, ktorý skôr a ak je problém, tak každý ruky preč, bohužiaľ, na SK je to tak. Tie pásy sú na upevnenie vajíčka, ak by si mala dieťa vo vajíčku PP, tak sa dá upevniť na káričku 🙂

tonko_babymarket
4. máj 2011

@sisull
Nemala by to byť žiadna závada, občas sa stáva, že sa z výroby dostanú von kočíky, na ktorých sú kolieska rozlične „zatiahnuté“. Stačí na uvedenom koliesku na spodnej časti trocha uvoľniť skrutku.

sisull
4. máj 2011

@lyongirl dakujem, vajicko tam uz nepotrebujem pripevnovat..

kiwinka
4. máj 2011

@sisull hlavne, ze sa to vyriesilo! 😀

tonko_babymarket
4. máj 2011

@lyongirl
@tonko_babymarket
Tak už som trošku v obraze, neviem, či je dôvod na takéto reakcie, keď je reagované do 24 hodín...nuž áno na Slovensku je to tak...

kiwinka
4. máj 2011

mna akurat trosku serká, ze ten fusak buggysnaggle ci jak sa to pise pusta take chlpi z tej dekoviny 🙂 a dcera je cela chlpata ked ju vyberem z kocika ?! 😀

lyongirl
4. máj 2011

@tonko_babymarket nuž, myslím, že moja reakcia bola pravdivá. Možno u vás je to do 24 hod., ale inde to bohužiaľ funguje tak, ako som písala, čo je smutné. Ak má zákazník o niečo záujem, tak sú predajcovia milí a sladkí, ale ak je problém, tak vačšinou, nehovorím, že vždy je to trošku o inom, tam už takí milí nie sú, ale zas neviem, ako to chodí u vás, takže k tomu sa nemôžem vyjadriť 🙂

merikac
4. máj 2011

ahojte majitelky sicka,,chcem vas poprosit, tie co mate podlozku,,aku by ste poradili- s bocnicami,,alebo bez bocnic?..mne sa zda, ze ta s bocnicami zbytocne tak odstava,,,privatam kazdy nazor pre aj proti,,,dakujem

lyongirl
4. máj 2011

@merikac bez bočníc, mám s bočnicami a radšej ju nepoužívam...

merikac
4. máj 2011

@lyongirl zavadzaju?? a aku mas? nejaku original, ci si si dala sit?

eimiky
4. máj 2011

@merikac ja mám bez bočníc a je fajn, ja si myslím, že bočnice zbytočne zužujú priestor

lyongirl
4. máj 2011

@merikac http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=3042...
dala som si ju šiť u tejto pani, toto je moja, v podstate jediné, čo ju drží sú pásy a malý jak sa v káričke stále vrtí a točí, tak podložka sa vrtí s ním a stále som ju len napravovala, aby tam bola pekne upravená a aj tak to bolo k ničomu. A navyše malý v káre stále niečo žuje a bordel bol všade, na podložke, pod podložkou. Tak som sa naštvala, dala ju preč a je to lepšie, špinu vysypem vonku, alebo povysávam, prala som káričku len raz, nejak sa nešpiní. No a v zime som mala zimný fusak, na jar a jeseň tenší, takže som ju v podstate skoro 3/4 roka ani nevyužila...

merikac
4. máj 2011

@eimiky
@lyongirl baby diiky,,ja podlozku v jednom kociku mam aj ju vyuzivam, len nepasuje do pp si,, 😵 myslim, ze pokial mi mala spava v kociku a dost sa poti pod hlavickou, tak podlozku uzijeme,,ale tiez som nazoru, ze bez bocnic ....

sisull
5. máj 2011

nase sicko je uz v plnej prevadzke a plne funkcne 🙂 a musim spomenut ze som dostala odpoved aj na email z obchodu odkial som kocik kupovala, bola som asi velmi velmi nedockava - takze som spokojna aj s ich pristupom..

sakura77
5. máj 2011

@merikac ja ma tiez bez bocnic,tiez kvoli tomu by som zbytocne este viac nezuzovala priestor,je to uplne v pohode 😉

merikac
6. máj 2011

@sakura77 dakujem,,este by som chcela radu,,kde sa priipina nanoznik?? v obchode ho dal predavajuci hned dole,,a ja teraz neviem kde ho pripnut,,vychadza mi to zatial len o striesku,,ale musim zvrtnut pie pripinky, lebo vyzeraju akokeby boli opacne nasite,,,,,,,,,,,,,