Kočiar Anex Sport

kac1cka
23. feb 2016

Ahojte, nemáte niektorá skúsenosti s kočarom Anex sport? Ak hej odporučili by ste?

julajlatvar
18. júl 2016

Ahoj, tiež zháňam o ňom nejaké info, zatiaľ som našla len na poľských fórach, na Slovensku asi nie je až tak rozšírený zatiaľ..
Našla som zatiaľ len pozitívne recenzie - odvolávajúce sa najmä na šikovné skladanie a že má nízku hmotnosť - teda že sa s ním dobre manipuluje (písali mamky, kt. bývajú v bytoch bez výťahu..) A že aj ten materiál je fajn..Pošlem ti nejaké linky na tie fóra, snáď budeš niečo po poľsky rozumieť 🙂

http://www.skapiec.pl/site/cat/2607/comp/151987...
http://fajnamama.pl/forum/temat/wozki-anex-czy-...
http://forum.gazeta.pl/forum/w,101614,159000193...

v tej poslednej diskusii je aj par negativnych recenzii...su tam aj fotky, kde sedi 2 rocne dievca a uz sa nezmesti do sportovej casti...takze tak..skus pozriet..

zuzicka8531
8. okt 2016

ahoj ja tiež hľadám dáke informácie o tomto kočíku aj mne sa veľmi páči a neviem sa dopátrať k veľkosti vaničky ani športovej časti.

matkovazuzka
10. mar 2017

Nemate ziadne nove info o tomto kociku ?

zuzicka8531
13. mar 2017

Ahojte tak ja ho mám presne tento kočík a veľkosť vaničky je 76 x 36 určite nie je najväčšia vanička ale v pohode za mi tam zmestil aj hrubý fusak a ešte v nom bola aj deka a tak moje dievčatko ja som s ním veľmi spokojná zatiaľ využívam iba hlboký kočík a o športovej časti vám neviem dať info

zuzicka8531
13. mar 2017

@zuzicka8531
lebo zatiaľ sme ho ešte nevyužili 🙂 ak náhodou ešte niečo by ste chceli vedieť odpíšem. Jedine čo mi tak asi kus vadí, že spodok kabeľky alebo teda tašky je z umelej hmoty a tak sa nedá prať to je zatiaľ iba jedna nevýhoda, ktorú som našla

matkovazuzka
13. mar 2017

@zuzicka8531 a vajicko nahodou nevyuzivate na dlhsie cestovanie autom ?

zuzicka8531
14. mar 2017

ahoj vajíčko využívame, skôr na kratšie vzdialenosti .... no je také menšie možno ak môžem poradiť tak radšej vajíčko kúpiť osobitne tak aby si ho aj videla lebo toto je dosť malé a moja malá má 4 mesiace je trošku väčšia síce a už jej trčia nôžky von z neho ... ale aj keď sme ho boli pozrieť v KE... tak tam nám predajca povedal, že vajíčko je z tejto 3 kombinácie dá sa povedať najhoršie ... tak ak chceš na dlhšie cesty tak radšej kúpiť iné...
Tento kočík má ešte jednu výhodu má strašne dlhú rukoväť na tlačenie tak ani manžel nekope do koliesok a pri veľa kočíkoch je s tým problém

matkovazuzka
14. mar 2017

@zuzicka8531 dakujem, budem sa musiet popytat ake cahko sa tam da kupit, lebo baby v inom fore pisali, vraj ine ako anex tam nepasuje :(

aleskandra
16. aug 2017

@zuzicka8531 ahoj, ako je to so športovou časťou?? Niektorá baba mi písala , že sa nedá dať do úplného ľahu, je to prosím ťa pravda? Ďakujeeeem 😘 😉

aankaa88
23. aug 2017

@matkovazuzka my sme boli včera v KE v babatkove a predavacka nám k tomu ponúkla Cybex vajíčko že sa bude dať v pohode dať. Čiže pasujú aj iné, nie len Anex... My budeme kupovať 2-ku a vajkom samostatne...

matkovazuzka
23. aug 2017

@aankaa88 dakujem za info, my sme nakoniec kupili roan bass 😉

aleskandra
14. sep 2018

Baby, mám na predaj adaptéry na Anex...ak by ste mali niektorá záujem, IP

vviiktoriaa
26. jan 2022

@aleskandra viem, že to je už staršie ale náhodou tie adaptery ešte nemáte?

aleskandra
26. jan 2022

@vviiktoriaa joooj kdezeeee 😊😊