Kočiar Dada Paradiso Folky S

meatfly24
13. jan 2012

mz mame obchod v presove... teda konkretne stranka kocikyluna.sk to je presovsky obchod 🙂 no u nas je podmienka ze kociar chceme cierny... biely sa mi veelmi paci ale si to neviem predstavit akko ho cistit... 🙂

z80
13. jan 2012

@meatfly24 Tak to mate stastie 🙂. Ako vravis, ten biely je krasny, ale tiez si neviem predstavit to cistenie.....

zuzukaa
14. jan 2012

@meatfly24 ahoj kočik stoji s autosedackou na kocikyluna 345€ a tolko aj na vasekociky len ja som si ešte k nemu objednala fusak 4v1.. 😉

zuzukaa
14. jan 2012

@z80 na obrazku je na strieške uchytka takze určite aj zhora a vasekociky mi napisali tieto rozmery:
Carino:
Podvozok: Rozložený: D/Š(aj s kolesami)/V 94/58/110
Zložený: D/Š(aj s kolesami)/V 94/58/30
Vnútro hlbokej vaničky: D/Š/V 84/37/20
Športová časť: opierka D/Š 45/32
Celková D/Š športovej časti: 89/32

zuzukaa
14. jan 2012

baby, ešte pripajam vyjadrenie z vasekociky na bielu farbu, lebo aj som sa toho bala:
v podstate všetky časti sa dajú oprať, ale to nebude potrebné, látky sú
impregnované, nesajú. Stačí pri pošpinení hubka, teplá voda a jar. 🙂 Tak snad to bude pravda 😀

oknimit
17. jan 2012

@meatfly24 ahojky prosím Ťa, ako sa volá obchod kde tento kočík majú? Ja som ho ešte v žiadnom obchode nevidela. Ďakujem

meatfly24
17. jan 2012

@oknimit ahoj tak maju ho u nas v presove... teda mali teraz ked som bola dve farby tmavohnedy a bezovy...

zuzukaa
23. jan 2012

@oknimit ahoj, takze kocik som objednavala 9.1.2012 večer a dnes mi volal predajca, ze zajtra mi o donesu. Takže 2 týždne to trvalo, ale pisal mi ze by to bolo aj skor, len ja som chcela biely a ten nemali skladom.. Tak sa tešim na zajtra... 🙂

oknimit
23. jan 2012

@zuzukaa ahoj, tak super, že prišiel tak rýchlo! Zajtra napíš ako sa Ti páči ... či splnil Tvoje očakávania. A dávala si nejakú zálohu? alebo zajtra zaplatíš celú sumu?

zuzukaa
23. jan 2012

@oknimit neplati sa ziadna zaloha, zajtra zaplatim sumu na ktorej sme sa dohodli

lucia2105
23. jan 2012

@zuzukaa ahoj.vydim ze si sarozhodla pre Carino.aj ja ho mam v bielej farbe a mozem povedat ze som maximalne spokojna 🙂

zuzukaa
23. jan 2012

@lucia2105 noooo tak som rada, ze si spokojna..lebo nebolo nikoho k zohnatiu kto by ho mal a niečo nan vedel povedat.
🙂

zuzukaa
24. jan 2012

@oknimit ahoj, takze kočik je doma, vybaleny, odskusany, je perfektny, lahko ovladatelny, lahučky. Aj fabra je skvela, lebo neni snehovo biela, skor troška do maslova. Foto neprikladam, lebo ho ma v albumceku lucia2105.
V aprili sa uvidi ako sa s nim bude jazdit, ale zatial som velmi spokojna... 🙂

oknimit
24. jan 2012

@zuzukaa ahoj, tak to je fajn, že si spokojná aj dodanie bolo rýchle. 🙂 Objednávala si si k nemu aj slnečník?

zuzukaa
24. jan 2012

niee fusak 4v1 je dobre velky...

zuzukaa
24. jan 2012

@oknimit už si sa rozhodla pre nejaky kočik?? alebo Carino?

oknimit
26. jan 2012

@zuzukaa tak mne sa páčil jedine tento biely Carino, zamilovala som sa do neho na prvý pohľad! Tak tiež si ho objednám z tej stránky čo ty, keďže si bola spokojná.

zuzukaa
26. jan 2012

@oknimit jo jo tak vela štastia 🙂

zuzukaa
17. feb 2012

@oknimit ahoj no ako, kočik je uz kupeny? 🙂

oknimit
17. feb 2012

@zuzukaa ahoj ešte som ho neobjednávala, čakala som koľko mi príde výplata, keďže som na PN, ale budúci týždeň sa chystám objednať ho. A ty? - už si ho zbalila - či sa ešte stále vytešuješ? ja sa obávam toho, že stále
s ním budem behať po byte a nebudem ho už chcieť odložiť... 🙂

zuzukaa
17. feb 2012

@oknimit
oknimit mame ho zloženy, ale odparkovany v izbe 🙂 nejazdim s nim po dome... 🙂 teraz riešime detsku izbu, tak neni čas.. 😀 pa

oknimit
29. feb 2012

@zuzukaa ahoj 🙂 tak kočík som objednávala v piatok a včera mi priešiel 🙂 je prekrásny. Dcéra si do kočíka uložila bábiku a skúšala ho celý večer 🙂 aj fusak som si objednala - čierny a ten je tiež perfektný , ale musím ho poslať na reklamáciu lebo je kazový zips. Tak príjemné kočíkovanie! pá pá 🙂

zuzukaa
29. feb 2012

super, tak nech sme spokojne... 🙂

zuzukaa
2. mar 2012

@oknimit a dal ti veduci stranky aj zlavu? kseftovala si? 😀

oknimit
12. mar 2012

@zuzukaa ahoj , aké stránky máš na mysli? S cenou kočíka som nekšeftovala, len som si vydrankala zadarmo slnečník na kočík. Tak sa Ti to už kráti..... izbička je už hotová???

zuzukaa
12. mar 2012

@oknimit hotovaaaaaa, uz len postielku poskladat....Uz veru neviem co som mala na mysli 🙂 , to je super s tym slnecnikom.. 🙂

cmelica
28. máj 2012

@oknimit ahooj! chystame sa objednat kocik dada paradiso carino...citam,ze ty ho uz mas doma,prosim ta aky je??? mam pocit,ze ho nikde v obchode nenajdem...odkial si objednavala??? my cakame babatko v oktobri,je dobry aj na zimu??? Dakujem za vsetky odpovede a rady 😵 😵

oknimit
29. máj 2012

🙂 @cmelica ahoj, ja som s kočíkom zatiaľ spokojná, vanička je veľká - takže je úplne vhodný aj na zimu. Je krásny a máš k tomu úplne všetko - vajíčko, vaničku, športovú časť a objednala som si aj fusak. Majú ho na stránkach -svetkočíkov, vašekočíky.Je zo super materiálu - takže sa dá dobre udržiavať.

cmelica
29. máj 2012

@oknimit ahoj!!! Dakujem moooc!!! toto ma len utvrdilo ho objednat 🙂 a sportova cast je priestranna???
ako sa sklada podvozok??? teraz ho objednat je este asi zavcasu,ze 😀

lennie_80
10. sep 2012

Ahoj holky,
Prosím vás já se nemohu rozhodnout mezi etno a carino. Prvni vyhrával carino ale pak jsem objevila etno ktery se mi líbí víc designem! Pfff 🙂 kdyz je chci porovnat, na stránkach dada paradiso neuvádí moc informaci u Etna, jako by byl méně kvalitni. Nevíte zda se to dá někde zjistit? Zda jsou totožné, či aspon témeř? Děkuji!
Zajímají mne hlavne velikosti vanicek, sedačky u sportaku, zda u obou verzi jde použit vana i jako kolébka. A zda i u Etna jsou tak lehko omyvatelne potahy jak píšete u carina!

Děkuji moooc!!!!