Kočík Adamex Jogger Sport 2013

sarah27
18. apr 2014

Dievčatá, máte skúsenosť s týmto kočíkom? Prípadne ma zaujímajú PRE a PROTI jeho používania. Dakujem za názory 🙂

lenkamiroslav
23. apr 2014

aj ked odpovedám s poriadnym časovým odstupom, možno ešte pomožem, aspon buducim maminkám ktoré ešte len budu kupovať. ja som si objednala Adamex Jogger sport alu, práve dnes mi došiel,ale myslím že budem spokojná... ale pozor-
odporučam objednať NAJNESKOR v 30.tom týždni!!!! -pre istotu.
Ja som objednávala svoj cez slovenský eshop v 33.týždni.. dodacia doba bola 3týždne.. Až po 3 týždnoch mi na moje dopytovanie povedali, že sa práve dozvedeli že kočík tak skoro nebude, lebo práve sa menia kolekcie a tohtoročná kolekcia ešte nie je vyrobená v mojej farbe, a došla by mi 1 deň pred termínom porodu. Tak som teda našla iný eshop, kde mi povedali že moj kočík je presne v mojej farbe posledný kus u ich dodávateľa- čo znamená že za 2, max 3 dni ho možem mať doma.. nakoniec však z nevysvetliteľných dôvodov dodávateľ nemohol odoslať kočík a odoslal ho až po 2týždnoch a kedže potom do toho vbehli sviatky.. kočík mi nakoniec prišiel 6 dní pred porodom!!! takže dosť adrenalín..
ide o polsku značku, neviem či len dodávatelia tejto značky si dávaju poriadne "načas" ale asi by som nabuduce už objednávala každý poľský kočík skor..

megancek
4. júl 2014

@lenkamiroslav ahoj.. pre mna by to bolo este aktualne.. mam na neho zalusk... uz ho asi dlhsie pouzivas mozem sa opytat ci si spokojna? dakujem 🙂

2721993martina
29. sep 2014

Prosim vas chceme kupovat tento kocik a chcem sa spytat na vanicku bo sa dost na tom kociku kyvoce dopredu dozadu aj pri perovani nie velmi zase ale ma to tak byt prosim?budem rada za odpovede

mimisk
29. sep 2014

@2721993martina nemusite sa bat vanicka je dostatocne pevna, kocik je dostatocne odpruzeny