Kočík Adbor Arte 3x3. Referencie?

kaciak
8. feb 2009

Ahojky máte niekto takýto kočík, aké máte s ním skúsenosti. Ďakujem za všetky názory 🙂

kaciak
autor
9. feb 2009

Naozaj mi nikto neviete poradiť. Prosím 🙂 😉
Nie som si istá vo výbere, len dúfam, že som vybrala dobre

evelyn432
18. apr 2009

Ahoj kaciak, tak ako už máš nejaké skúsenosti s týmto kočíkom? 🙂 Ak áno, daj mi vedieť, mala by som oň záujem, len by som si chcela najskor prečítať niekoho skúsenosť s týmto kočíkom. Diki.

kaciak
autor
6. jún 2009

ahoj nemohla som ti odpísať, lebo som bola v nemocnici, 😒 ale už sme obidve doma a máme už skúsenosti, podľa mňa je ten kočík výborný, prežila som už aj dážď takže ovládanie jednou rukou, takže ozaj sa osvedčil. Akurát trochu ťažšia vanička ale nenašla som nikde oveľa ľahšiu.

aadulik2110
25. feb 2012

@kaciak ja by som sa chcela spýtať, že či sa športový kočík dá dať proti smeru jazdy... ďakujem

kaciak
autor
2. mar 2012

Ano da sa.
Kludne sa pytaj mam s nim naozaj dlhe skusenosti. Vyrastli mi v nom dve deti.

kaciak
autor
20. apr 2012

Ano da sa do smeru aj proti smeru jazdy.

luciferkax
5. máj 2012

ahojte, už nikto iný nemá? tiež ho zvažujem, zaujímala by ma športová časť, je pevnejšia? a čo streiška?

minaz
27. máj 2012

@luciferkax ahoj, pouzivam tento kocik takmer 11 mesiacov a som s nim maximalne spokojna. mam trojkombinaciu. autosedacku sme este donedavna vyuzivali a aj vynicku sme pouzivali az do konca zimy. je dostatocne priestranná a vpohode sa mi do nej zmestil hruby fusak a samozrejme malinka. teraz vyuzivame sportovu cast. myslim, ze je dostatocne pevna a strieska na nej tiez.

1984ivetka
5. okt 2014

Ahojte neviete mi poradiť kde nájdem sk alebo cz návod ako kočík správne zložiť ?

lula75
31. jan 2015

Kaciak, napíš mi viac o tomto kočíku, prosím. Ako si s ním po rokoch spokojná? Potrebujem vyšší, lebo som vysoká, pevnú konštrukciu, kvalitné kolieska, hojdavý. Ako sa čistí a udržiava? Vďaka za každý názor. 🙂

tatianak24
20. jan 2016

Ahojte,prosim ako vysoko od zeme je vanicka a do akej vysky sa da nastavit rukovat na tomto kociku (obaja sme s manzelom vysoki) ? Mozem poprosit viac info? Ako ste spokojne? Dakujem