Kočík Anex Baby Sport - skúsenosti

julajlatvar
18. júl 2016

Ahojte mamky, máte niekto kočík ANEX sport, ste s ním spokojné? aké výhody, či nevýhody podľa vás má? Je vhodný pre "zimné dieťa"? je dostatočne priestranný?
Ďakujem Vám za akékoľvek informácie !

jari73
13. sep 2016

Je vhodny ja som ho mala tiez na zimu vlani mala mi v nom bola uz ako 11 mesacna a v pohode a je dost baculka...

zuzicka8531
8. okt 2016

@jari73 Ahoj prosím ťa mne sa tiež pozdáva len som sa nikde nedočítala aké ma rozmery vnútro vaničky a ani športová časť prosím ťa mohla by si mi ho odmerať ak ho ešte máš. veľmi pekne ďakujem

jari73
28. nov 2016

zuyicka nemám, kocik sa predal už len na objednávku, ak ti možem poradit je velká, moja malá sa tam vosla aj s fukaom ako 10 mesačna v pohode potom už museli do športu kvoli pásom.....ak potrebujes poradit napíš, ja som bola velmi spokojná vrelo ti ho odporúčam pozor však na to ak si nízka kočík ti bude výsoký skor je vhodný pre vyssie mamičky, aj ked sa rukovat da nastavovať..

matkovazuzka
6. jan 2017

@jari73 ahoj, prosím ťa a čo sa týka vajíčka držalo hlavičku dieťatku ? športová časť sa dala dať až do ľahu ? Ďakujem.

diaa88puppe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzicka8531
20. jan 2017

Ahoj ja ho mám tiež a zatiaľ využívame len hlboký kočík a sem tam vajíčko... ja som s ním veľmi spokojná fakt je super a vajíčko podľa mňa drží aj hlavičku no len dieťatko je dosť naobliekané a v podstate má aj čiapočku a aj kapucňu na hlávke ... nám v predajni povedali, že v podstate jedine vajíčko nie je až také kvalitné a teda nemá nikde ani tú značku Anex no ak ho potrebuješ len na kratšie vzdialenosti ako my tak sa fakt dá .. vrele odporúčam kočík je krásny a super kvalitný a aj ja mám zimné dieťatko a vojdeme aj s fusakom a to veľkým 🙂

22petruska
30. jan 2017

Ahojte prosím Vás nejaké nové skúsenosti s kočíkom Anex? dakujem

zuzicka8531
2. feb 2017

Odporúčam "momentálne napadalo dosť snehu a aj v takomto počasí vyhovuje"

22petruska
4. feb 2017

@zuzicka8531 kde ste ho kúpili?

mojko92
10. mar 2017

Ahojte kočky prosím vás mate origoš Anex vajíčko? Aké tam pasuje?

matkovazuzka
10. mar 2017

@mojko92 tato otazka by zaujimala aj mna, cestujeme na dlhsie trasy ci kupovat od anex alebo ake su vlastne ine moznosti vajicka. Dakujem 🙂

diaa88puppe
10. mar 2017

@mojko92 ja mam original anex vajicko 🙂 pasuje na konstrukciu ale s nastavcami ktore boli ku nemu 🙂 ine som nezistovala

mojko92
10. mar 2017

@matkovazuzka bola som ho pozrieť v obchode a vraj pasuje len anex vajko

matkovazuzka
10. mar 2017

@mojko92 dakujem 🙂

mojko92
10. mar 2017

Baby ak by ste niektorá náhodou do 2 mes. mali v pláne tento kočík predať dajte vedieť 😉

matkovazuzka
11. mar 2017

My sa nan chystame do Polska, nemate skusenosti ci sa tam oplati viac cenovo ? Dakujem

zuzicka8531
14. mar 2017

@22petruska my sme išli u nás v Revúcej do obchodu s detskými vecičkami a spýtali sme sa predavačky, či by nám ho vedela objednať a za akú cenu ona sa pozrela na net a povedala že áno a tak há máme za 530 eur

diaa88puppe
14. mar 2017

@zuzicka8531 v 2-ke ci v 3-ke ?

emily30
7. júl 2017

@zuzicka8531 Ahoj, prosím ťa, mohla by si ešte doplniť skúsenosti s kočíkom Anex? Čo tá športová časť, si spokojná? Čo by si vytkla tomu kočíku? Aká je stabilita? Vrzga?
Zaujal ma, no obávam sa aby to nebol prepadák. Ďakujem.
P.S. Prosím aj ostatně babi kt. ho majú nech sa podelia o skúsenosti. Díky.

diaa88puppe
8. júl 2017

podla mna je dobry akurat kus tahsia konstrukcia 🙂 vanicka lahka no s 4kg dietatom uz kus tahsia 🙂 stabilita top 👍🏻 odpruzenie top 👍🏻 nevrzga nic 👍🏻 sportovu sme este neskusali ale inac sme spokojne 🙃 rucka nastav. ci pre dospeleho ci pre 8roc dieta 🙂

zuzicka8531
13. júl 2017

@emily30 ahoj tak ja som spokojná máme trojkombináciu. Vajíčko zatiaľ stále využívame na cestovanie je trošku menšie ako ostatné no zatiaľ sa do neho zmestíme a to máme už 8 mesiacov a maličká má 8300g. Hlboký kočík a ani športový vôbec nevrzgali a zatiaľ sa nám ani nič iné nestalo ... dobre sa aj čistí mi máme ten čiernobiely vzor... Vanička síce nie je najväčšia no my sme boli v ňom do 6 pol mesiaca a potom sme museli vybrať športovú čast lebo sa maličká už v ňom dvíhala a nechcela vôbec ležať ... no a športová časť ... jediné čo mi trošku vadí nie je úplne vo vodorovnej polohe zdá sa nám ako keby mala taký 20 stupňový sklon a dá sa dať do troch polôh ... strieška je super bo sa dá dať až takmer úplne dole tak ani do kočíka nefúka a ani nesvieti slnko .

emily30
19. júl 2017

Dakujem Vam 😉

kitty212
28. júl 2017

mne sa tiez velmi paci tento kocik a velmi velmi sa mi paci v tej zltej farbe,len som ho zial nikde nevidela (bojim sa,aby to nebola az moc zlta)

aleskandra
16. aug 2017

@kitty212 na ten žltý mám zálusk aj ja...naživo som ho tiež nikde nevidela, len z fotiek na nete , ale nepríde mi až taky strašne žltý...tak uvidíme 😉

kitty212
16. aug 2017

@aleskandra v jednej predajni su ochotni,ze my ho objednaju a ak sa mi nebude pacit....tak si ho nezoberiem...uvazujem ze to skusim
lebo strasne sa mi paci....ine farby som videla real a tie boli presne take ako na obrazku
ak ho niekde najdem tak ti hned poslem fotku....
a kedy mas termin 🙂

aleskandra
16. aug 2017

@kitty212 tak snáď nesklame ani táto naša žltá a bude rovnaká 😉 ja mám termín začiatkom marca

kitty212
18. aug 2017

@aleskandra
tak uz som ho objednala,ked pride mozem ti potom poslat fotku,ze ako vyzera real

aleskandra
18. aug 2017

@kitty212 juuuj super, budem sa tešiť...Odkiaľ si ho prosím ťa objednávala?

kitty212
22. aug 2017

@aleskandra
objednavala som ho z mravcek.eu
je to predajna ktora je blizko a mozem si ho tam real kuknut....ak sa mi nebude pacit tak ho nemusim zobrat

zitusss
18. okt 2017

Žienky moje,pri ovulke je krcok dole? Čiii?