Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Anex Cross

Kde kúpim nový?

Kde kúpim použitý?

2 inzeráty v bazári
od 280 €

Popis

Anex Cross je výrazný kombinovaný kočík poľskej značky chváliacej sa švajčiarskym dizajnom. Konštrukcia v tvare L s menšími nízkoprofilovými nafukovacími kolesami rovnakej veľkosti je skôr mestská. Vďaka odpruženiu však zvládne aj občasné zhoršené podmienky.

Koženkové poťahy nadstávb sú zladené s originálnym odnímateľným nákupným košíkom i prebaľovacou taškou vo forme ruksaku. Špecificky zaoblené striešky hlbokej i športovej časti možno v prípade prudkého slnka sklopiť hlbšie. V horúcich dňoch oceníš možnosť dodatočného vetrania. Kokosový matrac v priestrannej hlbokej vaničke môžeš pre staršie bábätko napolohovať. Plne polohovateľné je aj športové sedadlo s podložkou vo výbave. Pre vytvorenie cestovného systému sa dá ku kočíku pomocou adaptéru pripojiť autosedačka vlastnej či iných značiek. Cross vyšiel aj v špeciálnej edícii Discovery (2018) s motívom chodiacich slonov.
Viac informácií na oficiálnej stránke Anex Cross

Parametre

Značka
Anex
Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11,9
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
113 × 59,5 × 95
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
99 × 59,5 × 32
Pôvod značky
Poľsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Je tento kočík dostatočne veľký, aby som tam zmestila na zimu aj fusak a deku? :)
Ahoj, ak hovoríme o vaničke a menšom bábätku, určite áno. Športová časť je trochu menej priestranná, tak tam záleží aj na tom, aké staré dieťa a ako veľmi nafučaný fusak.