• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Austin štvorkolesový. Skúsenosti?

13. decembra 2009 
Ahojte.Pozerala som,či už tu nieje téma na tento typ kočíku.Neviem,či som to prehliadla,ale nič som nenašla :frowning2:
Prosím Vás,kto ho máte,napíšte mi svoje skúsenosti.Plusy,aj mínusy. (A ak náhodou máte ten zelený,nevyťahalo vám z vrchu farbu slnko v lete?) Stále nad ním váham a neviem sa rozhodnúť,či tento austin,či Atlantic :frowning2:
Dík za odpovede...
9. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. feb 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj je tu podobná téma ale na 3kolesový v podstate to isté sa mrkni a pozri aj stránku www. babycool.sk majú predajňu aj priamo v MT. ja idem ak sa nič nepritrafí v piatok poň už mám rezerve.......a je to novinka takže s vyťahaním ti asi nik nepomôže.... atlantik by som nebrala už z toho dôvodu že nemá sa naň nedá dať vajíčko a sa mi zdá nemotorný ...
11. feb 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne si pozri tú cenu na babycool a bambine a to na bambine tolko stojí bez sedačky :angry:
11. feb 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzanale,dík. No viem o predajni v MT nan a chcem si ho tam kupiť.Bola som tam už viac krát obzerať a kupili sme si tam aj postielku a sme spokojní. A videla om aj tu stránku o 3 kolesových,ale tam má nafukovacie kolesá atd...Tento 4 kolesový má gumové kolesá.
Predavač mi povedal,že sa stalo,že už aj z 20-tis.kočíkov sa vyťahala na slnku z vrchu farba,takže to je ťažko dopredu vedieť.No,bud alebo :sweat_smile:
(No a v atlantiku by som ani nevidela na dieťatko v šport.časti,kedže sa nedá tak sedačka otočiť.)
11. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem mne sa zdá že zadné sú nafukovacie ale zas ak by neboli neva sa nemusím unúvať a plátať defekt ako som mala na Timkinom kočiari sme mali taký ten polský aj teraz ich vidieť..... a a o tej fabe som tiež počula aj na starom mi to urobilo ale nebolo to vidieť len keď som trebárs priložila vaničku tak bol o odtieň svetlejší žiadna hrôza tak uvidíme :sweat_smile:
11. feb 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ved práve-tie nafukovacie kolesá nechcem a som rada,že ten 4 kolesový ich má gumené. (Vždy lepšie ako z umelej hmoty) Lebo v Mt v tom obchode som sa pýtala,či predávajú aj náhradné nafukovacie kolesá a povedali,že nie.Ze to treba len lepiť zakaždým.Nič iné :rolling_eyes:
11. feb 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už ho mám nádhera :grinning: :grinning: :grinning: už len drobec chýba :grinning:
16. feb 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veru,už len drobec.To bude taká čerešnička na tortičku. Je to pekný kočík.Bábätko ho len ozdobí.
(Ale samozrejme,že drobec bude ešte krajší :wink: )
16. feb 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby pripajam sa k teme na kociarik austin neviete ci sa da kupit iba sportova verzia ja mam 11 mesacneho chlapceka a zhanam nejaky lahku sportiak mam teraz casualplay s4 a chcem nejaky kociar kde sa da prehadzovat sedadlo aby som videla na maleho
16. feb 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj skús sa opýtať priamo na www.babycool.sk pošli im email oni určite odpovedia alebo zavolaj
17. feb 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, planujeme ist kupit do PL ten koncik Austin Coletto 4-kolesovi - pistaciova farba.
Neviete Nam poradit kde ho maju a v akej cene sa tam da kupit..? Sme z KE, tu ho maju v akcii, asi za
375,- € komplet, co je celkom dobra cena. Dakujem za odpoved.. :slight_smile:
19. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anjelik21 ahoj, aj ja som sa rozhodla pre tento kocik, ale pre modry, u nas v KN nam ho ponukali za 400Eur, no mne ho kupuju svokrovci, tak bude na nich ci ho za tolko kupia :wink:
Citala som tu v druhej teme: "Kocik Coletto Austin 3 kolesovy 3set" baby pisali ze ho kupit v Poľsku v Novom Targu (hneď pri ceste) a v marci stal 320Eur, je to super cena.
19. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zzz77 dik pekne. Chystame sa do Polska v otobri, tak uvidime. Pokial Nas vyjde lacnejsie ako 375,- € tak super :slight_smile:. Ozvem sa potom ako sme dopadli a hodim tu aj par obrazkov.
25. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a tu sa neoplatí viacej? http://www.babycool.sk/?art=detail.php&kategoria=37&id=445

Inak ja ho mam trojkolesovy a som velmi velmi spokojna. Vysiel nas 300,-€ komplet aj s autosedackou s polskej stranky http://dino.sklep.pl/nowy/wOzki-coletto-c-245.html teraz je tam asi trocha ina cena.
25. aug 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anjelik od nas je polsko daleko, tak urcite kupime tu, na benzim by sme dali privela. No poviem svokrovcom ci nechcu cez net objenavat.

Mici11 a dostali ste aj dajaku zaruku? Ak ho kupime na SK tak by mali byt 2 roky, tusim.
26. aug 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzz77 mame 2 rocnu zaruku, presne ako u nas :wink:
26. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby,ja len na okraj.Neurobte taku chybu a nekupujte si ten zelený...Každá muška je okolo neho a na nom!
26. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cikyta ale je krasny, my mame oranzovy :slight_smile: :wink:
26. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Velmi sa mi pacia aj zeleny aj oranzovy, no my sme ostali pri modrom, drahemu sa ten paci najviac a myslim nebude ta farba taka hakliva.

Ake je to vajicko ku kociku? Myslim ci je pohodlne a dost velke?
4. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzz77 vajicko je dost velke aj pohodlne. Je tam taka podlozka kym je babo male a 3 stupne nastavenia tych pasov. Tu podlozku sme vybrali odtial teraz, ked ma maly 3 mesiace. Lahko sa naklikava aj na konstrukciu :wink: Modra je velmi pekna, my sme volili oranzovu, ze je taka neutralnejsia, ak by bolo druhe babo dievcatko ..... :grinning:
4. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj mne sa páčil najviac modrý,ale pre babu som modry nechcela,ale tá farba....hm.Nádherná modrá!
4. sep 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super vdaka, tak sme dobre vybrali :wink:
Uz velmi cakam kedy ho budeme mat doma, no dopredu sme nechceli kupovat. Viem par dni potrva kym ho dodaju, musime ho objednat. Mozno maleho donesieme v pozicanom vajicku, uz sa neviem dockat. :dizzy_face:
5. sep 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnes sme ho kupili, je naozaj super, to skladanie ani predavacka nevedela ako treba, tak sme sa s tym trocha potrapili, ale teraz uz to ide fajn. :wink:
Chcem sa opitat, ze k tej sportovej casti co je potah na nohy s tym sa ako naraba? nedosli sme na to, len sme to natiahli na nánoznik a dalej ako? nie je tam žiadny suchy zips ani nit. Som uplny antitalent na taketo veci. Vdaka za pomoc.
30. sep 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
???????
Chcem sa opitat, ze k tej sportovej casti co je potah na nohy s tym sa ako naraba? nedosli sme na to, len sme to natiahli na nánoznik a dalej ako? nie je tam žiadny suchy zips ani nit. Som uplny antitalent na taketo veci. Vdaka za pomoc.
4. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzz77. Ten nánožník sa preťahuje cez opierku, potom sa zapne. Ja som však so športovou verziou nespokojná. Je veľmi malý a nedá sa polohovať do úplného lahu. :frowning2: Môj malý má v 5 mesiacoch už 10 kg, takže s fusakom si ho v tom kočíku neviem prestaviť. Akurát brázdim net a hľadám nový PRIESTRANNÝ športový kočík.
5. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zzz77-ano,len ho natiahneš ten nánožník a ohneš cez rukoved dieťatka a zapneš tým jedným gombíkom a gumkokou.Alebo to neohneš,nezapneš,ale zakryješ bábo,ak bude fukať v zime.
Už dávam hrubu deku+nánožník ked je zimšie a v pohode.Zmestí sa tak v pohode aj fusak.
5. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, lenze na tom nasom potahu nie je ziadny gombik :frowning2: urcite ho zabudli nasit :unamused:
Vdaka za info
6. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.Dnes som videla austin 4 kolesový a mal na strieške pečiatku Quality...nejaký originál,či čo?
Bol uplne taký istý,ako náš (bez pečiatky),len ma austin napísane písaným písmom.To čo bolo??? :sweat_smile:
13. dec 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok