Kočík Austin štvorkolesový. Skúsenosti?

cikyta
9. feb 2009

Ahojte.Pozerala som,či už tu nieje téma na tento typ kočíku.Neviem,či som to prehliadla,ale nič som nenašla ☹
Prosím Vás,kto ho máte,napíšte mi svoje skúsenosti.Plusy,aj mínusy. (A ak náhodou máte ten zelený,nevyťahalo vám z vrchu farbu slnko v lete?) Stále nad ním váham a neviem sa rozhodnúť,či tento austin,či Atlantic ☹
Dík za odpovede...

cikyta
autor
9. feb 2009

http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?p...
Toto je on..................... 😵

zuzanale
11. feb 2009

Ahoj je tu podobná téma ale na 3kolesový v podstate to isté sa mrkni a pozri aj stránku www. babycool.sk majú predajňu aj priamo v MT. ja idem ak sa nič nepritrafí v piatok poň už mám rezerve.......a je to novinka takže s vyťahaním ti asi nik nepomôže.... atlantik by som nebrala už z toho dôvodu že nemá sa naň nedá dať vajíčko a sa mi zdá nemotorný ...

zuzanale
11. feb 2009

Hlavne si pozri tú cenu na babycool a bambine a to na bambine tolko stojí bez sedačky 😠

cikyta
autor
11. feb 2009

Zuzanale,dík. No viem o predajni v MT nan a chcem si ho tam kupiť.Bola som tam už viac krát obzerať a kupili sme si tam aj postielku a sme spokojní. A videla om aj tu stránku o 3 kolesových,ale tam má nafukovacie kolesá atd...Tento 4 kolesový má gumové kolesá.
Predavač mi povedal,že sa stalo,že už aj z 20-tis.kočíkov sa vyťahala na slnku z vrchu farba,takže to je ťažko dopredu vedieť.No,bud alebo 😅
(No a v atlantiku by som ani nevidela na dieťatko v šport.časti,kedže sa nedá tak sedačka otočiť.)

zuzanale
11. feb 2009

neviem mne sa zdá že zadné sú nafukovacie ale zas ak by neboli neva sa nemusím unúvať a plátať defekt ako som mala na Timkinom kočiari sme mali taký ten polský aj teraz ich vidieť..... a a o tej fabe som tiež počula aj na starom mi to urobilo ale nebolo to vidieť len keď som trebárs priložila vaničku tak bol o odtieň svetlejší žiadna hrôza tak uvidíme 😅

cikyta
autor
11. feb 2009

Ved práve-tie nafukovacie kolesá nechcem a som rada,že ten 4 kolesový ich má gumené. (Vždy lepšie ako z umelej hmoty) Lebo v Mt v tom obchode som sa pýtala,či predávajú aj náhradné nafukovacie kolesá a povedali,že nie.Ze to treba len lepiť zakaždým.Nič iné 🙄

zuzanale
16. feb 2009

Už ho mám nádhera 😀 😀 😀 už len drobec chýba 😀

cikyta
autor
16. feb 2009

Veru,už len drobec.To bude taká čerešnička na tortičku. Je to pekný kočík.Bábätko ho len ozdobí.
(Ale samozrejme,že drobec bude ešte krajší 😉 )

kikuska551
16. feb 2009

ahojte baby pripajam sa k teme na kociarik austin neviete ci sa da kupit iba sportova verzia ja mam 11 mesacneho chlapceka a zhanam nejaky lahku sportiak mam teraz casualplay s4 a chcem nejaky kociar kde sa da prehadzovat sedadlo aby som videla na maleho

zuzanale
17. feb 2009

Ahoj skús sa opýtať priamo na www.babycool.sk pošli im email oni určite odpovedia alebo zavolaj

anjelik21
19. aug 2009

Ahojte baby, planujeme ist kupit do PL ten koncik Austin Coletto 4-kolesovi - pistaciova farba.
Neviete Nam poradit kde ho maju a v akej cene sa tam da kupit..? Sme z KE, tu ho maju v akcii, asi za
375,- € komplet, co je celkom dobra cena. Dakujem za odpoved.. 🙂

zzz77
19. aug 2009

Anjelik21 ahoj, aj ja som sa rozhodla pre tento kocik, ale pre modry, u nas v KN nam ho ponukali za 400Eur, no mne ho kupuju svokrovci, tak bude na nich ci ho za tolko kupia 😉
Citala som tu v druhej teme: "Kocik Coletto Austin 3 kolesovy 3set" baby pisali ze ho kupit v Poľsku v Novom Targu (hneď pri ceste) a v marci stal 320Eur, je to super cena.

anjelik21
25. aug 2009

Ahoj zzz77 dik pekne. Chystame sa do Polska v otobri, tak uvidime. Pokial Nas vyjde lacnejsie ako 375,- € tak super 🙂. Ozvem sa potom ako sme dopadli a hodim tu aj par obrazkov.

mici11
25. aug 2009

Baby a tu sa neoplatí viacej? http://www.babycool.sk/?art=detail.php&kategori...

Inak ja ho mam trojkolesovy a som velmi velmi spokojna. Vysiel nas 300,-€ komplet aj s autosedackou s polskej stranky http://dino.sklep.pl/nowy/wOzki-coletto-c-245.html teraz je tam asi trocha ina cena.

zzz77
26. aug 2009

Anjelik od nas je polsko daleko, tak urcite kupime tu, na benzim by sme dali privela. No poviem svokrovcom ci nechcu cez net objenavat.

Mici11 a dostali ste aj dajaku zaruku? Ak ho kupime na SK tak by mali byt 2 roky, tusim.

mici11
26. aug 2009

zzz77 mame 2 rocnu zaruku, presne ako u nas 😉

cikyta
autor
26. aug 2009

Baby,ja len na okraj.Neurobte taku chybu a nekupujte si ten zelený...Každá muška je okolo neho a na nom!

mici11
26. aug 2009

Cikyta ale je krasny, my mame oranzovy 🙂 😉

zzz77
4. sep 2009

Velmi sa mi pacia aj zeleny aj oranzovy, no my sme ostali pri modrom, drahemu sa ten paci najviac a myslim nebude ta farba taka hakliva.

Ake je to vajicko ku kociku? Myslim ci je pohodlne a dost velke?

mici11
4. sep 2009

zzz77 vajicko je dost velke aj pohodlne. Je tam taka podlozka kym je babo male a 3 stupne nastavenia tych pasov. Tu podlozku sme vybrali odtial teraz, ked ma maly 3 mesiace. Lahko sa naklikava aj na konstrukciu 😉 Modra je velmi pekna, my sme volili oranzovu, ze je taka neutralnejsia, ak by bolo druhe babo dievcatko ..... 😀

cikyta
autor
4. sep 2009

Aj mne sa páčil najviac modrý,ale pre babu som modry nechcela,ale tá farba....hm.Nádherná modrá!

zzz77
5. sep 2009

Super vdaka, tak sme dobre vybrali 😉
Uz velmi cakam kedy ho budeme mat doma, no dopredu sme nechceli kupovat. Viem par dni potrva kym ho dodaju, musime ho objednat. Mozno maleho donesieme v pozicanom vajicku, uz sa neviem dockat. 😵

zzz77
30. sep 2009

Tak dnes sme ho kupili, je naozaj super, to skladanie ani predavacka nevedela ako treba, tak sme sa s tym trocha potrapili, ale teraz uz to ide fajn. 😉
Chcem sa opitat, ze k tej sportovej casti co je potah na nohy s tym sa ako naraba? nedosli sme na to, len sme to natiahli na nánoznik a dalej ako? nie je tam žiadny suchy zips ani nit. Som uplny antitalent na taketo veci. Vdaka za pomoc.

zzz77
4. okt 2009

???????
Chcem sa opitat, ze k tej sportovej casti co je potah na nohy s tym sa ako naraba? nedosli sme na to, len sme to natiahli na nánoznik a dalej ako? nie je tam žiadny suchy zips ani nit. Som uplny antitalent na taketo veci. Vdaka za pomoc.

andrea31
5. okt 2009

zzz77. Ten nánožník sa preťahuje cez opierku, potom sa zapne. Ja som však so športovou verziou nespokojná. Je veľmi malý a nedá sa polohovať do úplného lahu. ☹ Môj malý má v 5 mesiacoch už 10 kg, takže s fusakom si ho v tom kočíku neviem prestaviť. Akurát brázdim net a hľadám nový PRIESTRANNÝ športový kočík.

cikyta
autor
5. okt 2009

zzz77-ano,len ho natiahneš ten nánožník a ohneš cez rukoved dieťatka a zapneš tým jedným gombíkom a gumkokou.Alebo to neohneš,nezapneš,ale zakryješ bábo,ak bude fukať v zime.
Už dávam hrubu deku+nánožník ked je zimšie a v pohode.Zmestí sa tak v pohode aj fusak.

zzz77
6. okt 2009

Aha, lenze na tom nasom potahu nie je ziadny gombik ☹ urcite ho zabudli nasit 😒
Vdaka za info

cikyta
autor
13. dec 2009

Ahojte.Dnes som videla austin 4 kolesový a mal na strieške pečiatku Quality...nejaký originál,či čo?
Bol uplne taký istý,ako náš (bez pečiatky),len ma austin napísane písaným písmom.To čo bolo??? 😅