Kaki kočík pre dievčatko

lucylucka
3. apr 2018

Ide podla vas farba kaki -vojensky zelena pre dievcatko?Hrozne sa mi paci kocik Gb Qbit kaki.Chcen univerzal farbu ak by nahodou druhe bol chlapec aa ciernu urvite nechcem.Co hovorite na to vy?

caelley
3. apr 2018

Urcite sa hodi. Pre dievcatko sa hodi podla mna akakolvek farba. Podla mna je strasne, ked maju dievcatka vsetko ruzove, ja mam chlapca ale keby som mala dievca, tiez by som kupila kaki alebo modry 🙂

simmsi
3. apr 2018

Ja mam nachystany kaki. A supnem bezove doplnky.

rora
3. apr 2018

Urcite sa hodi. Ak by mal niekto nebodaj namietky, vzdy sa da pripnut nejaka ozdobka, v kontraste si viem predstavit napr. kvetinku cyklamenovej farby, ci peknu vzorovanu dečku...

deti95060810
3. apr 2018

ak sa ti páči, tak prečo nie....ja som mala omylom pre dievčatá kočík tmavo modrý so žltými doplnkami.... poslala som kúpiť ocinka a on si nevšimol farbu, on pozeral kočík po technickej stránke - napr. aké má kolieska.... Skoro som odpadla keď sním prišiel, ale zvykla som si...

galixx
3. apr 2018

Ja som si kocik ladila k sebe, nie podla pohlavia. Maly sme tmavohnedy s bezovou pre dievcatko.

mukiii007
3. apr 2018

Ja som mala tiež v tomto odtieni 🙂

montemotherone
3. apr 2018

@lucylucka a nie je to jedno? Keď sa ti páči, ja by som kľudne dala aj do tmavomodrého... Ja som vlastne aj dcérku v takom mala 🙂 a predstav si, normálne to prežila 😉 A synčeka som mala v chilli red 🙂 ... Inak , neverím že ten kočík použiješ aj pri druhom dieťati. Možno ešte pri prvom vymeníš minimálne jeden 😉

lussy211
3. apr 2018

A prečo nie , chlapcom dokonca kupujú fialové, aj výbavičky do postielky 🙂

zuzikak
3. apr 2018

Uplne v pohode. Ved nie vsetko musi byt rozdelene na ruzove a modre. Pri synovi som mala sivy so zelenym a tak isto som ho pouzila pri dcere. Sportak sme kupovali tiez uni - a teda cereveny. Mali ho obaja. Ak sa ti paci, kup si ho na nespekuluj. Ty budes spokojna a babatku je to aj tak jedno 🙂

veronnica080
3. apr 2018

Jasné, že môže byť. Doplnky hoci jaké farebné a bude to dobre vyzerať. Ja by som do takejto farby s radosťou šla

asia83
3. apr 2018

@lucylucka My máme prvú dcérku, má strašne žiarivo zelený kočík, presne preto, že možno druhý bude chlapec, aby sme nemuseli nový kočík kupovať. No a ja som zelenú chcela, zelenú zbožňujem.

asia83
3. apr 2018

@caelley Moja dcérka má všetko ružové (okrem kočíka). Je to malé dieťa, hádam ju nebudem obliekať do čiernej či sivej? Ružová, oranžová, žltá, biela. Toť vše. Keď uvidím chlapca v ružovej, dám svojej dcére sivú alebo modrú.

asia83
3. apr 2018

@rora To som presne urobila ja. 👍

caelley
3. apr 2018

@asia83 ved obliekaj ju do coho chces, ked sa Ti to paci 🙂 ked idem po maleho do skolky, vsetky dievcatka su od hlavy po paty ruzove, len chlapci maju rozne farby na sebe. Su aj ine farby ako ruzova a modra🙂 mne sa paci ked maju dievcata aj sivu alebo zelenu, ale ja som uz ako dieta odmietala uniformnu ruzovu :D a moj syn (4r) chodi aj v ciernej, ma kopec ciernych veci, aj ciernu kozenku, da sa to pekne skombinovat s hocicim.

lucylucka
autor
3. apr 2018

dakujem krasne za kazdu odpoved.Bola som s kocikom rozhodnuta na 99% a chcela som este pred objednanim pocut radu zien 😉 Vojensku zelenu farbu mam velmi rada - ved tej farby je aj vela v mojom satniku🤣 preto ma aj kus viac prilakala .Ja 1 sportovy kocik mam -ma nafukovacie kolesa a kremovo sivej farby.Len som chcela nieco lahsie..uz len ked pojdem do mesta autobusom tak si ho chcem stale skladat pred vstupom do busu.Lebo ked chodim raz za cas do mesta busom s mojim sportovym a ked pytam niekoho pomoct vidim tu ochotu-kazdy radsej pozera inde akoby pomohol.Ten co som si vybrala ma uputal ako sa lahko sklada a nie je ani tak tazky.Dnes som ho konecne objednala😍

adriannah
4. apr 2018

Anex šport alebo anex cross 🙂

lucylucka
autor
5. apr 2018

jooj som sklamana ...uz objednany kocik zeleny len vcera mi volali ze ten typ kocika gb qbiet sa uz nevyraba hoci ho na stranke maju..vyhovovala mi jeho lahkost a aj vyzorom sa mi pacil.Chcem sa opytat ci poznate kocik joie pact.Teraz sa mi ten zapacil bud crenbery alebo sivy.Len kamoska ma pribrzdila tym ze ak bude druhe dieta chlapec crenbery mu nepojde..a mna skor laka on.Podla mna je to taka farba cervena az oranzova a to je farba pre obe pohlavia.Ci mate iny nazor?Dokonca sa mi zapacil aj taky riflovo modry z tej znacky😊

babulka82
5. apr 2018

Ja mam naopak chlapcov a mala som červene vajicko a aj im obcas obliekam cervenu.Paci sa mi to a druhych si nevsimam.Pre chlapcov su tie veci take fadne preto som chcela ozivit.Urcite.ke kaki kocik krasny.Farba je pekna a moderna.

caelley
5. apr 2018

@lucylucka riflovo modry sme mali Peg Perego book plus, nadherna farba 🙂

vanilkavan
6. apr 2018

Pre syna som mala červený kočík aj hlboký a neskôr ajšportový, teraz budeme mať dievčatko a mám nachystaný hnedý kočík s béžovými detailami 🙂

kddd
23. apr 2018

Hodí sa dáš ružovú deku a máš stýlovku ☺️