Kočík Baby Merc Zippy Q - vaše skúsenosti

snepinka
12. máj 2013

Ahojte. Chcela by som sa spýtať či máte niektorá tento kočík a ako ste s ním spokojná. Vopred vďaka za Vaše rady a postrehy. 🙂

horalka23
30. máj 2013

aj ja by som to rada wedela :D

grundia
31. máj 2013

@snepinka
@horalka23 Baby,my sme kupili min.rok v septembri Baby merc ale Q7.Pouzivali sme ho ked sa mala narodila,v decembri.Po 5mesiacoch a 4dnoch je taky rozhegany,akoby som v nom dvojcence vozila aspon 2roky.Uz nikdy viac.Tolko moja skusenost s touto znackou aj ked inym typom.

horalka23
31. máj 2013

@grundia fuuha tak to je fakt na prd :( a mas ho z polska alebo z dakeho slovenskeho obchodiku? alebo z internetu?

grundia
31. máj 2013

@horalka23 Kupovali sme ho v Ba.Vyzeral pevny tak sme do toho sli no teraz vravim,nikdy viac.Ale je to na vas..

horalka23
31. máj 2013
horalka23
31. máj 2013

@grundia jaaj iny typ,, nevsimla som si,, inac mne sa paci este aj tento,, ale necitam moc onom chvali :(
http://www.e-kociky.sk/?1486,bebetto-solaris-new

grundia
31. máj 2013

@horalka23 No zle nevyzera ale recenzie nepoznam.Co pisu?

grundia
31. máj 2013

@horalka23 No osahuje vlastne vsetko co aj ten nas a ma aj tie iste vlastnosti,akurat sme nemali nafukovacie kolesa

horalka23
31. máj 2013

@grundia pisu ze casom zac ne vrzgat,, a taky je pak nestabilny,, hoci s nim nehupaju do stran,,, aach tie konstrukcie :( ja uz mam dilemu,, ze kupim, a bude to daky shit,,, :(

grundia
31. máj 2013

@horalka23 No aj nam.Najprv zacal vrzgat,to som si pretala vsimat a zrazu po par dnoch kukam,ze sa akosi kmase do vsetkych stran.A tiez sme s nim nekyvali,iba hojdali,ved bol odpruzeny.
Teraz uz urcite pojdem do NEpolskych znaciek

marfuska245
18. jún 2013

My mame baby merc zippy vyzera fajn aj lahucky no este nepouzivame tak som velmi zvedava aky bude

babymerci
11. aug 2013

@grundia Dobry den, ano, model Q7 mal v minulosti problem s kontrukciou a hlavne v spojeni s nenafukovacimi kolieskami. Tieto vadne konstrukcie hned stiahli z predaja a ak niekto ma problem s touto konstukciou, vyrobca ho meni kus za kus bez problemov. Nove ramy na Q7 by uz mali byt OK.

babymerci
11. aug 2013

Co sa tyka modelu Zipy, tak toto je novinka 2013, ma hlinikovy ram a uplne inu vanicku a sportovu cast. Q7 je oproti Zipy nic. Maloktory kocik ma tolko funkcii a vymozenosti.

grundia
11. aug 2013

@babymerci ano,uz nam ho vymenili,dokonca aj zadne kolesa,kt.odisli loziska,len skoda,ze cela ta reklamacia trvala IBA 7tyzdnov..Ale i tak nastastie uz mame iny,lepsi kocik.

adriana132
9. apr 2014

no my mame baby merc q7 exclusive a nerozhegal sa ... ale mali sme ho na striedacku s inym... a tiez pozeram ze ten zippy je krasny a asi aj funkcnejsi nez q7...a tusim ze pri tretom si ho asi kupime ...

bibi52016
7. sep 2016

Dobry den, mozete my prosim poradit kde by som zohnala nahradne kolesa na kocik zippy ?