• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bebe Confort Mura. Máte s ním skúsenosti?

20. júna 2010 
Ahojte! Nasla som temu o kocikoch Bebe Confort, ale nic o tomto modeli. Mate niekto skusenost s tymto kocikom? http://www.ebaby.fr/trio-mura-oxygen-red--base-auto-en-cadeau.html?csid=9c890230d2da167971d97ae79bd12041&sl=FR&currency=eur
Vdaka!
2. sep 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj niki11, ja mam bebe confort mura hneda s tyrkysovou,konštrukcia je super,ale maly sa mi narodil v maji a slnko mi dost vztahalo farbu :angry:
19. sep 2009 o 11:24  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (46. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:slight_smile: aj mne sa pacila ta hneda, tak to je skoda, ze ju vytaha slnko, maxi cosi mura je v podstate to iste len ine farby a kociarik je z ineho materialu, farby neblednu. zvazovala som jeden alebo druhy, nazivo som videla len maxi cosi,ale nakoniec som si kupila concord neo, lebo je ovela lahsi a mensi do auta...... plusy minusy prevazili:slight_smile:
19. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem bebe confort mura :grinning: obzerala som maxi cosi ten je krasny no mam doma loolu a hogh trek je dost eka konstrukcia po zlozeni mura sa mi zda mensia je to v podstate to iste ako maxi cosi :wink: no uvidime ci zozeniem taky kociarik tinapp vsimla som si ze predavas ten kociarik tak hadam sa dohodneme :wink: ja ma presne v tej iste ´j farbe vanicku ku loole
20. jún 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok