Kočík Bebetto plus vajíčko

sisinka2020
3. jan 2021

Ahojte baby chcem sa spýtať tie ktoré máte značku bebetto kupovali ste 3 kombinácie alebo 2 kombinácie a vajíčko osobitne. Či je tam to vajíčko dobre bezpečne alebo radšej objednať osobitne dakujem.

patha155
3. jan 2021

Ja mam bebetto torino. Vanicka super, sportova cas tragedia, nam bola mala uz ked mal maly rok. Tak sme kupovali sportovy kociar. A vo vseobecnosti co sa vajicok tyka, ucel splnia, ale su to len pro forma vajicka. Nejake extra bezpecnostne testy nemaju. My sme vajicko od kociara vyuzivali minimalne. V aute mame nakliknutu normalnu sedacku. Daju sa kupit aj kvalitne vajicka s adaptermi na konstrukciu kocika, napr maxicosi, cybex.... Pri prvom sa mi zapacila farba, limitoval nas rozpocet a bola som hlupucka ohladom vyberu kociara. Dnes by som vyberala uplne inac. Polske 3kombi by som zhrnula takto- zle materialy, kovania, hrkaju.... Ale ked ta limituje rozpocet, ucel splnia.

zuzkablazejka
3. jan 2021

Mala som 3kombi bebetto luca. Vajíčko určite kúp iné. Kočík bol pre mňa super ale teda to vajco už by som nekupovala.

anile12
3. jan 2021

Ja som kupovala Bebetto nico bola trojkombinácia ale s akciou že vajíčko cybex takže už len zato som neváhala lebo autosedačka co je normálne k tým 3 kombináciam sa mi zdajú nebezpečné. Pozri si na stránke mravček tam máš pomaly ku každej druhej 3 kombinácii akciu qcybex autosedačky