• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík BMW. Kde sa dá zohnať?

7. septembra 2009 
baby viete mi niektora povedat nieco o tomto kociku?ja som ho videla v meste a baba co ho mala mi vravela ze ho kupovala v Nemecku alebo v Rakusku uz neviem :unamused: strasne sa mi pacil a urcite ho budem chciet ak ho zozeniem
13. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas nejaky link, aby sme vedeli o aky kocik ide? :slight_smile: :wink:
13. aug 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem ze bmw robi bicykle...ale kociky, tak to teda netusim. ani google mi nenasiel nic...
13. aug 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robí aj kočíky, my sme kupovali v Prešove casual a pamätám, že tam mali aj nejaké golfáče so zn. BMW ale nič moc to nebolo
14. aug 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie nemam ziadny link ..ved to ze aj ja som pregooglila vsetko a nic som nenasla ...ja som ho len videla v meste mala ho jedna baba .Inac je podobny ako Casual Play len je vymakanejsi ....dokelu dufam ze ked ho budem potrebovat tak ho aj najdem :slight_smile:
16. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko, zaujimava tema, kedze my mame auto bmw, ale kocik uz mame kupeny, hladala som aj ja a ked zadate do googlu bmw buggy kinderwagen, naslo mi buginu bmw, ale nic moc extra to nieje, auta bmw su krajsie
16. aug 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tento isty problem ohladne bmw kocika mam aj ja, tiez som ho len videla a od vtedy ho neviem najst informovala som sa u predajcu na slovensku o nicom takom nevie, aktiey som sa informovala v Nemecku u predajcu BMW, prehlada somcely web, a po kociku s troma pismenkamz ako kebz sa zem zlahla...podla mna to bolo len nieco upravene, neviem, radsej som si posluzila takouto odpovedou :D a o aky mas teraz teda zaujem??
7. sep 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok