• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

17. mája 2017 
@duplicka já jsem si říkala, že to musím zkusit, že by to mohlo jít!!:grinning:
29. máj 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella22 :slight_smile: no fakt ma to prekvapilo, ako ja som ju naklikla a ani som si nevsimla, to prcko, ze mami, ze zle si dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahoj "Briosky" :wink: ....sportak Brio Spin objednany,tak som zvedava,ake recenzie Vam poskytnem,kedze nikde sa neda vyskusat,nikde som ho ani nevidela a vsade je na objednavku do 60tich dni :angry: ,tak dufam,ze to bude urcite skor a nebudem mat ruky vytahane az po zem z malinkej :slight_smile:
29. máj 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka vedela som,aj som ju zopárkrát tak použila,keď som šla dole veľkým kopcom. :wink: Predsa,keď sa dieť naje a potom leží dole hlavou,nieje to nic moc.
30. máj 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, napsaly by jste mi prosím ještě zkušenosti s Briem ve sněhu a případně jak se s ním jede po lesní cestě? Dneska jsme byli v obchodě u dovozce a zdá se, že máme kočár vyřešen. Jen si říkám co ty malé kola ve sněhu a co v mírném terénu? Akorát teda ta autosedačka je hodně malá, takže asi koupíme s adaptéry na MC autosedačku.
30. máj 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arsiella ahoj ja som mala dost problem pretlacit ked napadlo 15 - 20 cm a bolo neodhrnute, presmykovala som na mieste no fuuu, ale po lese ked je vyslapana aspom trocha cesticka da sa, len pozor na haluze :wink:
31. máj 2012 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela.g v snehu 20cm ma problem kazdy kocik..

a teda, bolo mi treba k vam chodit do temy, v pondelok mi pride cele cerneee brio :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
uz druhe.. mala som cierne na bielej konstrukcii v january,tak mi prislo za nim luto a bude znova :sunglasses:
31. máj 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lovesista mne sa kočík nechcel zmestit do kufra ked som mala dcéru tvárou k sebe, ked ho skladam tak že je smerom odo mna, tak sa lepšie zložil a v pohode sa mi zmestí
31. máj 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@skybaby presne, tu je pes zakopany! :grinning: dakujem, ja som na to prisla vcera :wink:

inak, ak je tu niekto kto rozmysla nad kupou Bria vo farbe Navy (tmavomodra), uz sa bude dodavat len na bielej konstrukcii (na sivej ani ciernej nie).
1. jún 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovesista ja som chcla povodne, ale vyhrala to ciErna, lepsie sa kombinuje
1. jún 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 Super, vitaj spat medzi nami Briackami :slight_smile: My mame tiez cele cierne :slight_smile:
1. jún 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@boska79 ojojooooo.uz je aj na ceste?
1. jún 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,
tak kocik objednany...uz sa tesim :wink:
1. jún 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika9449 ahoj,si objednavala zo Slovenska,vsak?Ja s nimi riesim tie nahradne diely,tak mi akurat hovoril ten pan,ze objednavaju Spin,tak to bude asi ten tvoj:slight_smile:
1. jún 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita ano,ano,boli sme po BA aj v Rakusku a veru nikde sme ho nenasli :(((.Objednala som a slubili mi cierny na bielej konstrukcii,tak dufam,ze sa podari,lebo v ponuke nie je.Neviem sa dockat,bojim sa,ze to bude ina farba.Objednavala som tiez vysoku tasku Brio striebornu z babetkovo.sk za super cenu a teraz mi poslali mail,ze je vypredana.ma svihne :(..tu v HC ju maju,ale za 70€ - nekrestanskka suma - pazravi su Slovaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a ako?uz mas opravene kolieska,ci este nieco zhanaju?
1. jún 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika9449 mall.sk ju ma za 27€
1. jún 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepredavate PROSIIM niekto striebornu ladvinku?
1. jún 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 dakujem,mrknem sa:slight_smile:
1. jún 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 Nechces radsej ten organizer? Je ovela praktickejsi ako ladvinka.
1. jún 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka mne sa prave ta ladvinka lubi.. nieco ako organizer mam, to mi staci..od babymel.

mate tu letnu strechu striebornu? dobre to je? nieje to zas neaka haraburda domov? :sweat_smile: :grinning:
1. jún 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminky,už týden jsem nadšenou majitelkou bria,a pořád se nemužu dokochat,měla jsem již hooodně kočárku,ale toto je teda luxus nade vše :slight_smile:)Jsem opravdu hodně překvapená a moooc spokojená,ted ještě dojde i náhradní oblečeka bude to uplná bomba :sunglasses: :sunglasses:
1. jún 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, da sa kupit cely nahradny potah na brio?
1. jún 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neplanujem hned ment, len by ma to zaujimalo :grinning:
1. jún 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella22 Dobry vecer ...mozem sa spytta - kde ste si dali usit podlozku do Bria? poslete mo link, kontakt?

dkauejm :slight_smile:
1. jún 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jún 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kika9449 no my sme náš kúpili v stredu v kočíkove na drieňovej, a mali ho hneď aj skladom... tak možno ho tam ešte majú, tiež v Premamam v Shopping Palace, ale tu už mali len hnedý alebo červený... Teraz je na nich akcia, 699,- eur trojkombinácia :wink:
A tu je náš už doma pripravený :slight_smile:
2. jún 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@iva_ba je tu na mk sikovna mamin hviezda22, skus jej napisat :slight_smile: ja som mala podlozku aj z ciech od tej maminy... a teda.,nic moc vypracovane :sweat_smile:
2. jún 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 ahoj,ďakujem za tip,ale ja som objednala Brio Spin - nie Go - to uz ma kazda mamina,to uz ma nelaka :wink: ...kam sa pozries same Brio Go.... :slight_smile:
2. jún 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika9449 jáj, aha, a aký je ten Brio Spin? Je lepší? :confused:
2. jún 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok