Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

martuska75
14. aug 2012

@anpolia ja som jej platila rovno na účet. ak pošleš úhradu do čiech v eur (ako platbu vrámci ehp) tak neplatíš nič.

anpolia
14. aug 2012

@martuska75 super dakujem tak sa skusim s nou takto dohodnut. 😉

lenka.s
14. aug 2012

@anpolia ahoj, ak mozem, pridam skusenost, pani Monika uz ma aj slovensky ucet, takze jej mozes zaplatit aj tam 😉

zuzkag2
15. aug 2012

ahojte babulky, chcela by som vas poprosit o vase skusenosti, aku tasku si mam kupit k Briu...origos, ci pasuju aj nejake ine?

miriamka
15. aug 2012

@zuzkag2...ja mam hnede BRIO, a kupila som si hnedu tasku od Emitexu...farebne sa mi paradne hodila, a bola ovela lacnejsia nez original BRIO taska 😉

matula1981
15. aug 2012

@zuzkag2 ja mam tasku z DM drogerie

zuzkag2
15. aug 2012

@miriamka ja mam tmavomodre brio, takze asi zladim aj farebne, a to je super, ze moze byt aj ina taska...popozeram ten Emitex, ved je to asi aj kvalitne, vsak...a nie je to predrazene ako BRIO

@matula1981 ani som netusila ze v DMke maju prebalovacie tasky...to fakt?

matula1981
15. aug 2012

@zuzkag2 ano maju, ja mam hnede brio a kupila som si ciernu tasku, stala okolo 20 eur

sunset
15. aug 2012

@zuzkag2 Ja mam DM ciernu tasku k ciernemu Briu a som maximalne spokojna, je priestranna s kopou priehradiek

darla27
15. aug 2012

Ahojte, mate niektora original podlozku do kociku? Potrebovala by som rozmery, chcem si dat usit nahradne,
len mam pinkie a ta vobec rozmerovo nesedi, je to o nicom. Odkial objednavate podlozky vy? 😕

anpolia
15. aug 2012

@lenka.s dakujem velmi pekne,tak potom je to uz uplne bezproblemove... 😎

zdenocka
16. aug 2012

Ahojte,
mam na predaj ciernu korbicku Brio go, a autosedacku Maxi Cosi so zakladnou a adaptermi na Brio go. Kebyze mala najaka mamicka zaujem 🙂 .
Chcela by som sa s Vami paradit, ako ste upevnili podlozku na kociarik? Ja mam tie integrovane pasy, ktore idu z boku a nie z opierky chrbatika a moj syncek sa neskutocne vrti a stavia sa v kociari, vkuse mi ju stahuje 😒 . Dakujem velmi pekne.

martuska75
17. aug 2012

@zdenocka hore sú taká pútka pod búdičkou. Rakže stačí podložku hore pripnúť na tie "ušká" a pekne drží.

home1
17. aug 2012

@sunset
@zdenocka
@martuska75 a ostatne ktore mate brio,prosím vás,aku dlžku ma lôžko ked je v lahu? je vhodne aj pre 80cm dlhe dieťa aby sa tam pekne vyspinkalo? dakujem

home1
17. aug 2012

@boska79 až teraz som si všimla že si mi písala... no chcem hlavne kočík pohodlny pre malu ked ideme na dlhu prechadzku-v kočíku aj poobede spinkava,chodíme aj do menšieho terenu,teda nie len upravene chodniky... auto ma velky kufor,takže zo skladnosťou problem nebude... no váham ktory kupiť :-/ jasne že dcerka vela beha,a aj na odražadle,no poobede dokaže prespinkať v kočíku na prechadzke aj 2-3 hodky ked sa kočík trase 😀

martuska75
18. aug 2012

@home1 ahoj, moja malá je zhruba rovnako veľká a vyspinká sa v Briu bez problémov. Veľkosť lôžka sa dá vypočítať - podložky sú o rozmere 83x32 + je na briu ešte taká plastová časť pod topánočky cca 9 cm. Tvoja malá sa zmestí na spanie určite. Ale či sati ešte oplatí je ťažké rozhodnutie. My ho využívame ete veľa ale je to asi od dieťaťa aké má zvyky a tak.

duplicka
18. aug 2012

@zdenocka skus kuk pod strieskou ci nemas gombicky🙂, tam sa da uchytit, ak nemas na podlozke uska prisijes🙂, len, aby pod streiskou boli tie gombace🙂

duplicka
18. aug 2012

@home1 🙂 odporucam, vozila som aj 3 rocneho a kociarik miloval🙂 a teraz ho mam opat🙂))

ustrachana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boska79
18. aug 2012

@ustrachana nesadol Vam?

ustrachana
18. aug 2012

@boska79 maly tam neusedi

boska79
18. aug 2012

@ustrachana bgb cameleon by nebol pre Vas?

ustrachana
18. aug 2012

@boska79 ja neviem, som sklamana som myslela ze tento problem mam vyrieseny, asi skusime ten 😀 ale musim tento predat

boska79
18. aug 2012

@ustrachana alebo quinny buzz.

ustrachana
18. aug 2012

@boska79 to nie

boska79
18. aug 2012

@ustrachana kolko ma maly?

ustrachana
18. aug 2012

@boska79 9 mesiacov

boska79
18. aug 2012

@ustrachana nechce sediet v kociku?

ustrachana
18. aug 2012

@boska79 chce, ale nechce sediet v Briu lebo mu nevyhovuje asi ten sklon, je tam cely pokrceny ☹

bosacka
18. aug 2012

@home1 nasa mala je rovnako stara a zhruba rovnako velka a v pohode sa v briu vyspi, este ma do vysky dost velku rezervu.... aj 3 hodiny niekedy pospi... jediny problem ma s tym, ze sa nevie otocit na brucho 🙂