Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
bosacka
30. júl 2016
Ešte jedno s dcérou (5) a jej bratrancom (6). Išli spolu na také platené elektrické autíčka. Boli dvojmiestne, ale mohli ísť každý na inom. Dcéra si automaticky sadla vedľa neho. Vzápätí sa uvoľnilo väčšie, tak synovec, že chce to. Presadol a ona so samozrejmosťou zase vedľa ako spolujazdec. Keď už šli, a skoro narazili, aj ho upozornila, nech dáva pozor. Normálne mu do toho kecala :slight_smile: ...čo sa za mladi naučíš...
Doma potom povedala, že veď ženy väčšinou nešoférujú :slight_smile: (pritom ja šoférujem bežne, ale iba keď s nami nejde muž)
Zobraz celú správu
bosacka
30. júl 2016
Dievčatá tu majú bratranca (6), ktorého naposledy videli pred 2 rokmi, keďže žijú ďaleko. Prišiel včera ku nám domov a staršia dcéra (5) sa ho pýta: "chceš si aj ty skúsiť nejakú peknú sukňu?". Nuž, vidno, že chlapcov na návšteve nemávame :slight_smile: (nevadilo by mi vôbec, keby chcel)
Zobraz celú správu
bosacka
27. dec 2015
Chcem sa verejne poďakovať @galganka za 2 inšpirácie. Prvou je recept na medovníky, ktorý som pýtala ešte minulý rok, ale až teraz robila. Sú chutné, jednoduché a s cestom sa výborne robilo. Druhá inšpirácia - dať menovky vo forme fotiek členov rodiny, aby deti mohli rozdávať darčeky, nám znásobila zážitok pri stromčeku. Veľmi sa tešili a my s nimi. ĎAKUJEM :slight_smile:
Zobraz celú správu
bosacka
5. okt 2015
Čítaj celý článok
bosacka
17. feb 2015
Čítaj celý článok