Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

sevzuz
8. nov 2012

@memek myslim ze ked precitas poslednych 20 stran docitas sa vsetko 🙂

zvalka
8. nov 2012

@mirkap84 ten kocik je krasny, konstrukcia, aj navy farba. tak by som ho rada este vylepsila, nie ze si ho pokazim zlou podlozkou 🤐 😀 paci sa mi namornicky styl, ale zase rozmyslam, ze mam dost takeho nakupene aj oblecko pre maleho, aby to nebolo prilis...

sevzuz
8. nov 2012

@mirkap84 jejda ta lilkova a vinova a staroruzova su tak krasne, preco ja mam dvoch chlapcov 😝

mirkap84
8. nov 2012

@sevzuz ...mas navy na ciernej konstrukcii? Hezkeee 😵
...opat musim suhlasit, aj ja ho kazdu chvilu cistim, staram sa o neho viac ako o auto, vlastne Brio je "moje" auto 😎 😅 ...na kolesa mam tiez olej z cykloshopu a som velmi spokojna...stane sa, ze to niekedy prezeniem a tecie aj mimo 😕 , ale kolesa sa kruuuuuutia jedna radost 😀
...krasne aj Beecko 😵 ...som zvedava co povies na tu bielu striesku, lebo aj nad nou som uvazovala...na jar poriesim, to zas budem spekulovat a kombinovat 🙄 😅 a tesim na fotocky!

sevzuz
8. nov 2012

@mirkap84 nie mam cierny na ciernej, ale ten tvoj navy na bielej je krasny, skoda ze som si to poriadne nerozmyslela:-/

teddylu
8. nov 2012

@sevzuz
@bubinovci
Holky já si fakt myslela,že je to normální,že to tak prostě má být,úděl malých otáčecích koleček. Já ho nemůžu reklamovat,neměla bych s čím jezdit a já jezdím hodně,malá mi doma moc nespí,jen v kočárku 🙂 . My tu máme chodníky fakt v katastrofálním stavu,,to je samá díra a hodně hrubý asfalt. Když ale jedu po nové cyklostezce,tak to jede jedna báseň 🙂 .

mirkap84
8. nov 2012

@sevzuz ...ta vinova je novinka, tu som tam este nevidela 😕 ...cakam kedy dolozia bledsiu fialovu a Monika ma zase pracu 😀

sevzuz
8. nov 2012

@mirkap84 inak bee bolo len prechodne ked bolo brio v reklamace kvoli rucke, inak je to sice kvazi mensi kocik ale pre mna uplne nevhodny strasne don svietilo slnko oproti brio a to otacanie sedacky je starsne a ked som ho skladala tak to bol boj 😝
presne som chcela napsat ze brio je moje auto🙂
biela strieska bude krasna ten material vyzeral, ze sa bude dat krasne cistit vlhcenym obruskom takze dufam ze budem spokojna🙂

mirkap84
8. nov 2012

@sevzuz ...dlho som uvazovala aku farbu kupit, povodne som chcela berry, ale kedze uz som podobnu farbu na prvom kociku mala a zacala mi po case vadit, chcela som nieco neutros a hlavne kombinovatelne s ruzovou 😀 , pacil sa mi aj cierny, ale ked som tento navy na bielej videla live v predajni, bolo rozhodnute 😎 ...cierny na ciernej je tiez super, daju sa s nim urobit ine kusky 😎

sevzuz
8. nov 2012

@teddylu no tak pokial mas taky teren tak sa nie je co cudovat jasne ze po rozbitych chodnkoch je to hrozna jazda ale to nie e chyba kocika ale obce v ktorej su take chodniky, aj u nasich to ide naprt po rozbitych chodnikoch bohuzial tam musim chodit po cestach 😠

mirkap84
8. nov 2012

@sevzuz Bee je taka designovka, mozno uz lepsi od BGB je Cameleon, ale nepoznam ani jeden, nemala som tu moznost vyskusat 🙂 ...Bee je velmi otvoreny, Brio ma proti nemu jaskynu 😀
...a odkial sa objednavala biela strieska? Lebo ak budes spokojna, tak sa necham zlakat 😅

sevzuz
8. nov 2012

@mirkap84 haaa je to presne ten isty material ako tieto sustakoviny z fler.cz, inak je to presne taky matrial ako original potah na brio len sa mi zda trosku tensi 😉

mirkap84
8. nov 2012

...my teda mame novu asfaltku, ale ako som spominala, ked idem po tom fakt tazkom terene kvoli stavbe, tak ho dam na zadne...i ked ak mate @teddylu celu taku rozbitu cestu, tak na zadnych by to bola asi dost blba prechadzka 😀 ...ale poviem ti takto, predtym som mala cam cortinu trojkolku s nafukovackami neodpruzeny, kolesa sice "stavbarsky" teren zvladli bez problemov, ale z malej islo dusu vyplut co mi naskakovala vo vani, ked idem s Briom po tomto terene, tak kocik tak dokonale pruzi, ze prekryje vsetky nerovnosti a mala je v maximalnom pohodli 😎 ...keby si vyskusala jazdu na oboch spominanych kocikoch, krutila by si hlavou, aky sakra rozdiel to je 😲 ...cize ak aj kolieska trosku pocut, tak je to to najmenej coby som v tazkom terene riesila, dolezite je ze ma bejby pohodlie 🙂

mirkap84
8. nov 2012

@sevzuz ...ako pises, podobny ale tensi...a ta latka je tiez trosku naleskla? Nemas link?

bella22
8. nov 2012

@narex tak tady slíbený fotky s fusakem Emitex. Sedí skvěle, jsem s ním spokojená, jen je to trochu jinej odstín hnědý (i když zase se hodí k rámu), možná jsem měla vzít černej. Ale mooc se mi líbil. No ale stejně na to dám nánožník - jestli se mi ovšem někdy podaří odkliknout tu boudičku, jsem neschopná 🙄 😝 😠

mirkap84
8. nov 2012

@memek ...ja som ho kupovala v obchode ale za cenu najlacnejsieho weboveho ktory som nasla 🙂 , rozdiely su v matrose a tusim aj v ramenach - starsie kolekcie tam nemaju vypchavky, ale opravte ma ak sa mylim 😕 a ak som spravne pochopila, tak v starsej kolekcii bola vyrobena blba seria a praskali rucky a blbli predne kolesa 🙂 ...poloha chrbatika vobec neprekaza, skor nam vyhovuje (toho som sa tiez obavala), mala mi tam krasne pospinka, je maximalne spokojna, jazda s nim je luxusna, lahulinka, kolesa su pogumovane tvrdsie, kamienky sa pichnu ale len malinke ostre a vacsinou same opadnu, kosik je mega priestranny - bez neho by som uz momenalne neprezila 😀 , strieska je dostatocne velka, super chrani dieta pred vetrom, dazdom a slnieckom pokial nie je nizko 🙂 , potah je super udrziavatelny, sedenie mierne vyspadovane takze tam dieta sedi ako pat penazi, je priestranny a povozite dietatko do cca 3rokov 🙂 ...a samozrejme paradne pruzi 😵

sevzuz
8. nov 2012

@bella22 jeeej krasne to mas a malinka je rozkosna, ja som mala pocit ze ty mas stale take drobatko a toto aka slecna moj maly bude mat 11 mesiacov tak sme skoro rovnako "mlady"🙂

@mirkap84 ano ta latka je taka naleskla, je to tato latka aleje trosku leskla, teda nieje vyslovene matna🙂
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=4682...

videli ste uz sije aj s bocnicami, odpadnem z nej🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=60779406&tab=0

mirkap84
8. nov 2012

@sevzuz ...nic som nevidela 😠 😀 😀 😀

mirkap84
8. nov 2012

@bella22 ...krasne 😵

bella22
8. nov 2012

@sevzuz děkuju 😵...no jo, už to není takovej drobeček, už nám tady pochoduje, je jí 8 měsíců, skoro 9🙂. Malej je krásnej blonďáček, co jsem koukala 😵.

bosacka
8. nov 2012

@teddylu my sme boli reklamovat rucku a muz (si predtym vsimol, ze predne kolieska maju velku volu, su akoby vyhrkane (ked ich mazal si vsimol) no a to teda vyreklamoval tiez, posielali kolieska distributorovi na posudenie a dosli nam nove 🙂 nam sa to stalo ale az po viac ako roku ozaj intenzivneho pouzivania. no a v predajni nam za ten cas pozicali nahradny kocik...

bubinovci
8. nov 2012

@sevzuz no tuším idem šetriť na novú striešku 🙂

lenka_21
9. nov 2012

@kiakocikovsvet A treba ju vybrat ked je babetko vacsie? Ten podsedak som uz vybrala, ale mam tam este tu vypln okolo hlavicky a neviem ci ju treba vybrat tiez 😕 😕 😕 Drobec ma uz 6 mesiacov a zda sa mi, ze sa tam nevmesti 😅

lenka_21
9. nov 2012

Baby, nemate nikto ten rukavnik od p.Moniky?

A este sa chcem opytat ten nanoznik co ona sije kde uchytavate? Okolo striesky?

kiakocikovsvet
9. nov 2012

@lenka_21 aj tú vložku musíte vybrať

millada
9. nov 2012

A aky maju vyznam tie bočnice na tych novych podlozkach, čo šije monika? 😕

teddylu
9. nov 2012

@mirkap84
@sevzuz
Holky jsem ráda že Brio mám a když jedu ven,tak si vybírám kterou cestou pojedu,takže už to nebudu řešit 😉 😉 😉 . Jen jsem chtěla vědět,jestli to dělají všechny Bria. Jinak bych ho za žádný jiný nevyměnila,to je jasné 🙂 !!!
Už se hrozně těším na jaro,až vyzkoušíme sporťák. Jen se modlím aby mi malá vydržela v korbě. Teď jsou jí tři měsíce a měří 60cm a mám tam fusak mumii od Emitexu a už teď je tam jako sardinka,no taková hubenější 😀 ale moc místa tam už nemá 😢 !

mirkap84
9. nov 2012

@teddylu Ahojik, v najhorsom pripade prejdete do sportiaku o nieco skor, moja papulka mala 5,5 mesiaca a nemali sme vobec problem 😎

memek
11. nov 2012

ja som zvedava ako sa bude spravat ten kociarik ked bude sneh ze co mi napisete ake mate skusenosti ked to zvladne zimu tak ho buduci rok kupujem aj ja 🙂 neviem ci ten kociar zvlada aj hrbolaty teren alebo taku cesticku niekde pri luke. ci sa radsej obzerat po niecom inom