• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

16. júla 2017 
este by som sa chcela opytat aka je to latka na korbicke. je to bavlna? nepremokne to?
19. feb 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matym je to bavlna a ked bude prsat isto to premokne,ale nejaky navlek to poriesi. ja som si tu svetlu verziu urobila hlavne na teple slnecne dni aby bola svetla strieska
20. feb 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem sa opytat - nenechavaju vam v kolesach kamienky diery? ja som mala asi 2 vacsie - a zanechali mi cca 0,5cm dieru ...
20. feb 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak keby niekto mal zaujem - toto je myslim super akcia http://www.detskyrajlili.sk/predeti/0/0/2/36
20. feb 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Mate niektora v Briu fusak Elodie? Nesmyka sa v sportovej verzii? Ako ste spokojne? :slight_smile:
20. feb 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavkav chcela som ho objednať cez net a nejde mi to vložiť do košíka -teda nie je tam,že kúpiť :fearful: zajtra tam zavolám :confused:
20. feb 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleido krásnéé. jeslti máš z této látky podložku tak jí nejdřív lehce oper- mám též a když se malá potila pouštělo to trochu barvu :slight_smile:
20. feb 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rivatha už som to našla ,musela som si vyhľadať kočík v predaji a tam objednávať nie na akciovej stránke ktorú si dala :wink: tam to nešlo :slight_smile: zajtra tam aj tak volám ,lebo peniaze chcú na účet a ja by som chcela platiť na dobierku pri prevzatí :slight_smile:
20. feb 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavkav kamienky sa do týchto kolies zapichujú. Je to proste taký materiál. Potom pri kočíkovaní vypadnú. Kolesá nie sú nafukovacie ale také gumené tak to jednoducho funguje. Sú tam potom drobné dieročky. SEm tam sa rozjazdia a zase ich nevidno.. Aspoň takú mám skúsenosť. Robí to od prvého jazdenia :wink:
21. feb 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matym je to bavlna a tým pádom je to premokavé. Búdička je vhodná skôr na leto, aby neprehrievali tie tmavé búdičky. Zase na podložku je lepšia bavlna ako ten nepremokavý material. Ale pani Monika ti to ušije z čoho chceš. Tiež mám veci šité od nej a maximálne odporúčam. Robila mi okrem podložky aj organizér na rúčku a cestovný obal na kočík.
21. feb 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@caress už si to s tou aretáciou vyriešila????
21. feb 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martuska75 ahoj! som tu nová a máme v pláne kúpiť brio go 3-kombináciu ..samozrejme bez nánožnika na špotový všetko sa dokupuje ,tak by som si nekúpila originál ,ale hned by som si dala ušiť niečo iné od Moniky :confused: dobrý nápad myslíš? nemám na ňu ani kontak ani predsatvu koľko to stojí mohla by si mi dať prosím info ? :confused: veľmi pekne dakujem
a či je dlhá doba na čakanie :confused: viem samé otázky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aha to neviem. neskusala som. ja uz mam kocik
21. feb 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. feb 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 vieš čo nánožník mi nešila lebo tam bol už originál a nám úplne stačil. Ale teda so všetkými vecami čo nám šila som bola spokojná. Cenu ti nakalkuluje podľa látok ktoré si vyberieš už si to presne nepamatám ale nechali sme tam nakoniec cez 100 eur :grinning: :grinning: :grinning: . Kontakt nájdeš najlepšie cez mmb má nic nojba - tu máš napr. link http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62248&nove=1. Daj vedieť či si ju našla. Čakať sme dlho nečakali ale asipodľa toho koľko toho pani má. ČO ja viem 2 týždne. Potrebuješ to presne? Dosť dlho trvalo než som si vybrala látky :grinning: :grinning: :grinning:. Normálne si popozeraj dopredu látku a ona ti ju odtial objedná. Napr. na http://www.veselajehlicka.cz/ ale mne objednávala tuším z www.dumlatek.cz ved si jej napíš určite ti stránky odporučí. Bola veľmi zlatá a trpezlivá a dalo sa s ňou poradiť.
21. feb 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martuska75 Veľmi pekne dakujem za info súrne mi to netreba pôrod mám až v lete ,ale chcem byť pripravená a všetko si objednať pokúpiť čo treba :slight_smile: všetko si pekne popozerám a veľmi pekne dakujem za obsiahlu správu :wink:
21. feb 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky prosim Vas nedavno som tu videla link s taskami na kočik nie je to origos brio boli tam kadeake farebne kombinaccie :slight_smile: stala okolo 20€ neviem to najst.. ta original postovy typ je nespratna a na jar chcem niečo mensie ak by ste mali nejaky link vopred dakujem
21. feb 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 mne tam ide dat, ze kupit - tebe nie?
21. feb 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavkav už sa mi dá :sweat_smile: dnes sa objednáva je už zajednaný som tam volala tak super cena a verím,že budeme spokojníí :wink:
21. feb 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavkav a dakujem za info !!!! ne nekúp ho ked máme naň zálusk aj farbu trafili :sweat_smile: takú mám rada ,síce som ,len v 18tt ale treba kupovať ked je super cena a na povery neverím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martuska75 , @memek - dievcata dakujem za vase rady. ja chcem tiez striesku svetlu na leto, aby to trocha aj prefuklo, takze mate pravdu, ze to netreba z nepremokavej latky. Pani Monika sa mi uz aj ozvala a poslala mi link na tuto stranku - melluzínka.cz , aby som si tam pozrela latky. Tak idem na to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. feb 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, takze ta melluzinka.cz neexistuje. Ale spravne je http://www.umelluzinky.cz/
21. feb 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja som tiez chcela hnedu je to podla mna vyborna ponuka oplati sa kupit.
21. feb 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@memek ved dnes sa objednáva ,len mm príde z práce a ide sa na to :slight_smile: sa teším :slight_smile:
21. feb 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@memek som ti ho pozerala v albume ,ty máš aj krásnu konštrukciu ,my budeme mať čiernu ale aj tak sa oplatí :wink: to už by bolo moc radosti aj farba konštrukcie akú by som chcela :slight_smile: čierna bude fajn
21. feb 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 super, ja som velmi spokojna ze som si vybrala brio. paci sa mi dizajn, lahkost nie je preplacany neviem cim vsetkym, konstrukcne super rieseny ze sa posklada raz dva do malych rozmerov plus lahky, a ze si mozeme nechat na neho usit co len chceme :slight_smile: ved to je super
21. feb 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@memek áno toto boli moje kritéria čo si vypísala aj jané muuum mal podobné ,len športová časť bola úžasne malá ..a my pôjdeme na zimu do športovej časti to by nebolo možné tam dať fusak aj dieťa :slight_smile: a tuto je aj košík veľký :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to šitie je fak lákadlo ,paráda :dizzy_face:
21. feb 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 mame asi rovnaky vkus ,ale poviem ti ze aj cierna je v pohode a za tu cenu ozaj nie je o com premyslat. ja som ho za tolko kupila od ruky este s rocnou zarukou.
21. feb 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedine co uvazujem je ci mam dokupit isofix zakladnu ale asi na to kaslem.... ci myslite,ze je to fakt dobra vec?
21. feb 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memek to je detail čierna :wink: ja ešte neviem čo budeme mať a hnedá sa krásne kombinuje ak bude baba dám tam ružovú,fialovú deku-doplnky a ked chlapec tak tyrkysové alebo zelené doplnky deku :dizzy_face:
a ked je cena dobra tak sme ho kúpili aj ked niektoré čakajú až do 8 mesiaca ,ked sa má niečo stať stane sa to aj tak či máš kočík ,či nemáš a ja verí,že všetko dobre dopadne :wink:
21. feb 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok