Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

slavkav
22. feb 2013

@lulii dakujem, urcite pozriem

apolenka6
22. feb 2013

@lulii už som sa vrátila ,len nemajú hnedú farbu teraz, predavačku mám známu a mi ju odloží stojí u nás 26 eur-poukážku som si vytlačila už ..a majú aj na fľašku ten obal v hnedej ,ale to si kúpim naraz 🙂 len ešte mm musí schváliť a keby aj nie ,na mne to záleží...ozaj pozerala som do tašky a veru sú tam darčeky 😅 😅 v pondelok mi posielajú kočík a ked príde si obzriem farbu ešte 🙂

apolenka6
22. feb 2013

@miriamka tak túto tašku som nenašla teda nevidela ,ale kúpim si asi v DMke tú tašku ,mám na ňu aj zlavový kupón 25% a nemusím platiť poštovné a je tiež pekná a dokúpim si aj obal na fľašku 🙂

memek
22. feb 2013

@apolenka6 ja nad nou tiez rozmyslam obal na flasu uz mam to mi mama kupila a tasku chodim okukavat uz asi mesiac ale kedze mam ten kupon 25% tak ju asi vezmem 🙂

apolenka6
22. feb 2013

@memek jasne vezmi ju to bude dobrá cena ,ja na fľašku ešte nemám tak to budem mať takú súpravu 🙂 do konca februára si vytlač ten kupón a do 23.3 . tuším si ho môžeš uplatniť 😉

memek
22. feb 2013

@apolenka6 kupon uz mam a buduci tyzden po nu zajdem ;) ale ten kupon plati iba na jednu vec ci cely nakup?

apolenka6
22. feb 2013

@memek na jednú vec platí 🙂

millada
22. feb 2013

Teraz sa da vytlačit v DM-ke kupon na 25 %-nu zlavu na vsetok detský tovar okrem UM 1 (za 35 bodov) a platí to aj na tu tasku 😉 Ja som si ju kupila uz minule, ked som mala taky kupon. Pokupila som prikrmy, mlieka, kase... a aj na tu tasku to platilo, takze ma vysla myslim 17 € a je fakt super 🙂

apolenka6
23. feb 2013

@lulii
@miriamka
@millada
@slavkav aké máte prosím vás pláštenky na kočík ,originál pasuje aj na športovú časť a hlbokú? alebo mi stačí aj univerzálna? si myslím,že až tak často ju nebudem používa, možno by stačila lacnejšia 😕
tiež by som chcela vedieť aký fusak je dobrý aj do hlbokého i do špotového,ja budem mať dieťatko v lete koniec júla tak v začiatkoch ho nebudem asi potrebovať a do športovej časti pôjdeme cca koniec roka december,január záleží od dieťatka ako sa mu bude páčiť a ako dlho bude chcieť byť vo vaničke ...
a posledná otázka nánožník do športovej časti originál ,alebo pasujú aj iné ? 😕 ..toto si musím ešte dokúpiť
dakujem 🙂

miriamka
23. feb 2013

@apolenka6 Ja mam plastenku Emitex,na hlbokej casti sedi super a myslim ze aj na sportaku bude.Ja mam fusak normalny ziadny specialny,do sportaku az budem riesit.A maly sa narodil v septembri,stale vozimv hlbokej vanicke a ratam ze este 2mesiacev hlbokej bude,cize do tych 7.mesiacov urcite u mna hlboka vanicka

zuzik311
23. feb 2013

kočky ahojte práve sme doniesli brio domov. a nevieme rozložiť spodnú časť. je tam neaký pupček ale to mi urobí iba rúčku? ako sa to robí?

madormi
23. feb 2013

@apolenka6 na zimu nejlepší nánožník je od Moniky nechat ušít. mám origoš a ten od Moniky je mnohem lepší, ale pasuje na něj i origoš emitex. Fusak mám jak lodger tak g-mini( vypadá jako emitex) a oba pasují super, a pláštěnku elodie details- pasue a navíc dobře vypadá, jen je dražší...

madormi
23. feb 2013

@zuzik311 tam jakoby naspodku na té čáti kde jsou kola, tak uprostřed vedle košíku je takový lock systém tak tam odhánknout na straně...

zuzik311
23. feb 2013

už máme bola tam dole neaká poistka

zuzik311
23. feb 2013

kčoky prosím vás ktorú pláštenku na hlboký kočík ste objednávali z emitexu? či to je jedno?

zuzik311
23. feb 2013

kočky myslíte že ked sa maly narodi v polke marca ze mi treba na leto kupovat plastenku na hlboky kociar?

memek
23. feb 2013

@zuzik311 podla mna zalezi od toho ze ci budes chciet kocikovat za kazdeho pocasia,alebo ked si vezmes ze sa narodi v polovici marca mozu prist uprsane dni a tych 6mes ho budes mat vo vanicke. moj sa narodi v polovici aprila a asi kupim nejaku univerzalnu asi od emitexu ked tu plastenku baby chvalili.

zuzik311
23. feb 2013

@memek a uy si nieco pozerala? ak hej daj link. no vo vanicke bude cca do septembra oktobra a co ked bude v aprili prsat a niekde ma to chyti. urcite ju potrebujem len uvidime aku. ale sa mi ta emitex nepaci ako brio len brio sa mi zda drahe

josenka
23. feb 2013

@zuzik311 Môj najstarší je marcový a do športového išiel až keď vedel sedieť sám v cca 8. mesiacoch. Spával najlepšie v kočíku, takže ja som sa špacírovala aj v daždi a pláštenku som teda využila. Nikdy nevieš, aké bude leto, býva to všelijaké. Vždy si ju môžeš objednať, keď budeš vidieť, že leto sa nám nechystá pekné.

memek
23. feb 2013

@zuzik311 vies co iba tak zbezne som omrkla ale este som nic nevybrala ja si plastenku urcite kupim presne ako pise josenka, ze nikdy nevies kedy vyuzijes. brio je ozaj hrozne drahe podla mna az zbytocne drahe mne postaci emitex alebo ina znacka ktora bude dobre sediet. inak bola som v DM kupit tu tasku prebalovaciu je ozaj pekna, s tym zlavovym kuponom sme usetrili -5,80 a farba paradne sedi ku kociku. plus vo vnutri je prebalovacia podlozka a boli tam vlhcene utierky a jednoraz. plienky 2ks v baleni. ten zlavovy kupon plati na kazdy detsky vyrobok.este som kupila emulziu na umyvanie sebamed a odcitali mi tam 1€ 🙂 tasku nafotim zajtra 🙂

memek
23. feb 2013

@madormi a ta plastenka pasuje aj na hlboky aj na sportovy?

memek
24. feb 2013

@madormi a ty mas taku puntikovu? neprihodis nejaku foto? 😒

madormi
24. feb 2013

@memek mám tu prouhatou, nejsem ted doma na pc a doma budu až příští týden, tak pak juknu zda nějaké foto mám. mám akorát v mobilu teda ale nemám kabel na stahování 🙂

madormi
24. feb 2013

@memek ale já mám jen sporták a foto na sportáku....

wewerka0
24. feb 2013

mozem sa opytat, kto je to ta zazracna pani Monika, ktora vylepsuje kociare, myslim nejaky kontakt na nu ci mate. dakujem.
a este sa chcem opytat, ze ci sa vam nezda na briu moc maly sportak aj pre vacsie dieta. zvazujem totiz, ze ci si ho kupit, strasne dobre vyzera, vsetci tu vravia, ze aj dobre jazdi a je celkom lahky, tak ci to nie je na ukor velkosti. dik

miriamka
24. feb 2013

@apolenka6 Ano, ja mam tuto plastenku

madormi
24. feb 2013

@wewerka0 kupovala jsem ho když malé bylo 10 měs právě kvůli tomu, že je velký. malé je nyní 18 m a krásně pohodlně se tam vyspinká v bundě zimní a fusaku

madormi
24. feb 2013