Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kocicinka
25. mar 2013

@macinka85 Vidíš, já to mám zase naopak, mě nepřirostlo k srdci Brio 😀 uvažuji o prodeji...

macinka85
25. mar 2013

No,já byla taky v šoku,když jsem byla zklmaná z opěvované Teutonie🙂)

Jenže já mám dost malý výběr-chci otočnou sedačku-přes to nejede vlak a Otočné Jané(o tom jsem polemizovala) Je děsně maličké uvnitř.

kocicinka
25. mar 2013

@macinka85 jj, mě teutonie taky děsně zklamala, ještě, že jsme jí nekoupili...
Ono každý kočárek, který má otočnou sedačku, je o něco užží.
Tak šťasnou ruku 🙂

cherry1981
25. mar 2013

@zvalka Ahoj prosim Ta ja som pisala monike na bazare, neviem ako to tam chodi, bola som tam prvy krat, ale este mi neodpisala, prosim Ta za ako dlho Ti odpisala? Tiez si chcem dat usit na brio aj podlozku aj striesku a madlo

zvalka
25. mar 2013

@cherry1981 no niekedy neodpoveda hned, skus pockat, pripadne napis znovu.....

bubinovci
25. mar 2013

@cherry1981 ak si jej písala cez víkend tak ti odpíše cez týždeň, cez víkendy neodpisuje.

sasena033
26. mar 2013

@kocicinka mohla by som poprosi nick od tej pani z mimibazaru co sije podlozky a doplnyk , diky 😉

lara0000
26. mar 2013

@kejtykejla dobry vydela som vas kocrik brio chcela by som sa spitat ta strieska sa da niekde na internete kupit odkial ju mate dakujem.Radka

lara0000
26. mar 2013

@rritulka mozem sa spitat kde ste kupili tu vlozku a madielko dakujem

wewerka0
26. mar 2013

ahojte, nemate nahodou niekto na predaj brio adaptery na autosedacku maxi cosi?

kejtykejla
26. mar 2013

@lara0000 boudičku nám šila paní Monika: kocarkov@gmail.com

ivett
30. mar 2013

Ahoj holky, nemáte náhodou některá na prodej hl. korbičku v barvě berry? Kdyby ano, dejte vědět, nespěchá to, stačí tak v červenci, díky moc...

martuska75
30. mar 2013

@macinka85 ahoj, ak môžem pridať moju skúsenosť Brio a sneh, tak som to robila tak, že som cez vyšší sneh prešla len na zadných kolieskach. Trošku podvihneš predok a prešla som v pohode. Asi na Kysuce by to nebolo, ale u nás na dolniakoch pohoda. To len taký tip.

macinka85
30. mar 2013

Kočárek bych chtěla koupit koncem léta. Pokud by někdo prodával, nejlépe kolekci 2013 , sem s nabídkou🙂

andrea.vasickova
30. mar 2013

Ahoj maminky, mám dva měsíce kočárek brio go kolekce 2012. S kočárkem jsem spokojená, ale boudička u hluboké korbičky je pokrčená. Nestalo se vám to taky? Pokud ano, co se s tím dá dělat?

kocicinka
30. mar 2013

@andrea.vasickova taky mám pokrčenou boudičku, ale u sportáku. Nejde vypnout, hned se zase pokrčí 😒 Co s tím jsem ještě nezjistila...

andrea.vasickova
30. mar 2013

@kocicinka Děkuji za odpověď

maty1232
31. mar 2013

Ahoj holky, tak jsem konečně přes víkend přečetla tuto diskuzi. Kočárek brio jsem tedy ještě na vlastní oči neviděla, ale v týdnu se chystám vyzkoušet. Co jsem zatím tak četla, tak píšete skoro samá pozitiva, to se moc často nestává. Mám pár dotazů ohledně tohoto kočárku.

Jde na sportovní kočárek 2013 nasadit boudička 2012?
Nevadilo vám, že v korbičce nejdou polohovat zádíčka? Vidím to jako celkem velkou nevýhodu, popř. řešily jste to nějak provizorně vypodložením nebo třeba máte někdo šikovného muže, který si s tím poradil?

Já původně chtěla koupit levnější kočárek, klidně i polský. Máte s nimi někdo zkušenosti, jsou špatné? Protože rozměrově se mi zdají lepší, mají polohování....Poradíte?
Od začátku vybírání si říkám, že až najdu kočárek, který je 100%, tak jsem ochotná do něj investovat. Ale aby se mi kočárek za 20 tisíc začal rozpadávat nebo tam něco nefungovalo, jak má...tak to teda neee...

ivett
31. mar 2013

@maty1232 pokud tím polohováním zádiček myslíš jako v hluboké korbě, tak to pro mě není až tak podstatná věc, dítko bude víc jezdit ve sporťáku, proto zrovna pro mě není prioritní rozměr hl. korby, tu mají polské kočáry opravdu většinou větší a lidi si je chválí, bohužel sporťáky jsou většinou katastrofa, boudička/stříška je nízko, yvsoké děti mnohdy mají problém ji nad hlavou zatáhnout, jsou to těžká monstra, neskladná, nízká, já bych do něj nešla ani za nic, mám kolem sebe dost kamarádek, co je měly a ani jedna nebyla se sporťákem spokojená, hluboká korba opravdu není gro kočárkování, nejvíc člověk užije sporťák, miminko rychle roste, málokdo vozí dítě v hluboké třeba v roce, mluvím z vl. zkušenosti...zaměř se spíš na sporťák než hlubokou korbu...
žáden kočár není 100%, ale přijde mi, že Brio je tak nějak vychvalovaný po všech stránkách, nemá žádné vady, i proto jsem pro něj rozhodnutá...

lulii
31. mar 2013

@maty1232 Já nemůžu jinak, než souhlasit do posledního písmene s @ivett. Neřekla bych nic jinak 😉 Já jsem s ním zatím opravdu moc spokojená. Jinak přeju dobrý výběr 😵

pallacinka
31. mar 2013

Viacere ste tu riesili Brio a sneh- my sme zatial problem nemali, tu je fotka z takmer 4-hodinovej prechadzky lesom, kym nasa 2-rocna "mala" v nom spokojne spinkala 🙂

martuska75
1. apr 2013

@maty1232 zdravím, celkom nevidím zmysel v tom vypodkladať v hlbokej korbe chrbátik. Bud máš bábo v hlbokej korbe a má ležkať na rovnom, alebo už môže ísť vyššie a ide do šporťáku kde podstatne lepšie vidí, nie? Čo sa týka Polských kočíkov - vačšinou sú strašne ťažké a podstatne horšie jazdné vlastnosti. Na rovinke to možno zvládneš, ale tlačiť takú ťažkú "kravu" (majú aj 20 kg) ešte aj s 10-15 kilovým dieťaťom do kopca to už chce dobrú kondičku. Hlavne ak vozíte zo aspoň zo 2 hodinky denne. Brio váži polovicu a jazdí prakticky samo. U mňa to bol hlavný argument, lebo som si to pri prvej chvíľu skúsila 😉 Že sa ti určite nepokazí to ti nikdo nezaručí, ked sa používa tak sa to predsa môže stať, ale ak si vyberieš slušný obchod tak ti v prípade záručnej opravy dajú náhradný kočík a opravia bez problémov a zdarma. Čo viem Brio problémy pri reklamáciách nerobí ako niektoré značky (aj oveľa drahšie).

macinka85
1. apr 2013

Nevíte,kde bych Brio viděla v Brně?

maty1232
1. apr 2013

@martuska75 no právě že jsem četla, že když se to malé dítko, které už chce vidět a nechce být v korbičece, dá do sporťáku, tak jakoby někomu klouže dolů...jinak bych si dovolila oponovat, některé polské kočárky jsou lehké stejně jako brio....

@macinka85 měli by ho mít v moje-miminko.cz, v týdnu se tam jdu podívat

pallacinka
1. apr 2013

@maty1232
@martuska75 Mne prave to polohovanie vanicky na Briu chybalo (zato svagrina ho na svojom polskom "tanku" mala). Od narodenia mala nasa mala podozrenie na reflux a vela grckala, keby sa o par stupnov dala vanicka zdvihnut, brala by som to ako velku vyhodu. Ale aj tak by som ho za nic nemenila, nevyhody sa naozaj hladaju velmi tazko 🙂

mignone
1. apr 2013

@macinka85 jj, v moje-miminko v KrPoli..tam jsem ho poprvé uviděla a zamilovala se..a láska trvá stále..naprosto bezchybný kočárek

madormi
1. apr 2013

@maty1232 ahoj, měla jsem jako první kočárek u malé polský kajtex matrix lux, hezký kočárek, ooobrovská korba, polohovatelná záda v korbě ( to mi nijak jako extra výhoda nepřijde, nevyužili jsme to moc) v okamžiku kdy dítě začneš posazovat v korbě už může jít do sportáku) ale budiž, korba byla fakt super prostorná, ale kočár děsně neskladný a sporták příííííšernost. v 10m malé letěl z domu a koupila jsem brio. sporták na to jak je těžkýa neskladný je docela malý, o boudu šoupala skoro hlavičkou už v 10 měs a to to bylo v létě a bez čepice ☹ kamarádka má dorjan a též už kupuje jiný a tu na koníkovy najdeš spousty mamin které měly poláka, korba super a jak došloo na sporták bylo zle 🙂

martuska75
2. apr 2013

@pallacinka
Pravdupovediac ja som Brio kupovala už ako šporťák a hlbokáč sme mali PP - obrovská vanička a mal aj to spomínané polohovanie chrbátika, odvetrávaný spodok, super hojadnie... Ono ked je niečo robené len na jeden účel, tak sa nie je o čom baviť. Ale musím povedať že keby som mala dalšie bábo tak asi kúpim už len Brio aj s vaničkou 🙂 Ako som ju videla myslím že štandardne musí stačiť. To polohovanie podľa mňa je fakt len pre deti s refluxom. Lebo aj tak v tej vani bábo nič poriadne nevidí. Tiež sme grckali a musím povedať že sme sa vtedy hlavne nosili - ňufáčikom pekne nastojáka 🙂

@maty1232 pozri ak si našla ľahký, s dobrými jazdnými vlastnosťami, pohodlný, pekný a lacný poľský kočík - tak nemáš o čom špekulovať 🙂 Máš vybrané. Mne sa bohužial nepodarilo.

zuzik311
2. apr 2013

kočky ako ošetrujete kolieska?

maty1232
2. apr 2013

@martuska75 no právě že nenašla, jen lehčí, ale zas má jiný problém :D spíš mě zajímalo, jestli ty polské jsou moc nekvalitní a vyplatí se investovat do nepolského, drahého....já nemám vůbec žádné zkušenosti ani povědomí o kočárcích, ani jak dlouho mi dítko vydrží v korbičce/sporťáku....kočárek vybírám snad od začátku těhotenství, za dva měsíce mám rodit a mám pocit, že ho nikdy nevyberu....