Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

sap
8. jún 2013

Ahojte dievcata...mohli by ste mi prosim niekto poradit, kde by som mohla kupit brio s bielou konstrukciou a potahom "berry" ten ruzovy? Niekde som citala vraj ich v tejto farbe uz nevyrabaju? Nikde na e-shopoch ho nemaju:'(:'(

pattiadam
8. jún 2013

@sap kociky barbora svet deti Prievidza mali

sap
8. jún 2013

Jej dakujem😉A maju aj nejaky internetovy obchod..lebo byvame na vychode..

sap
8. jún 2013

Uz som nasla..ale v ponuke ruzovy nemaju..☹

madormi
8. jún 2013

@sap na českém www.malvik.cz? též není? zkusit kontatkovat výhradního dovozce bria- ted nevím zda group fashion?

solnicka_nr
8. jún 2013

@sap dám ti číslo na majiteľa ak chces veľmi ochotny

lej
8. jún 2013

@solnicka_nr ahojky nevidela jsem to na zivo jen na foto.ja mam zlatou tasku od brio a ta zlata barva není az tak zariva je spis takova piskova ,tak nevim jestli ta striska je ze stejne barvy?koukala jsem,ze bych si to nechala usit u pani Moniky,kdyz se to uz neda sehnat,ale ta tam mela vyfocenou zlatou latku uz moc zlatou zářivou a to se mi nelibi uz mi to prijde taky prehnany🙂

solnicka_nr
8. jún 2013

@lej No skus popozerat na nete co maju baby realne foto......aj ja mam presne tu zlatu tasku.
Ale ta strieka madlo a organizer su take tmavsie zlate a ohmono viac leskle....my sme to mali na zivo na kociku a hnus to bol..... ale presne je to vec vkusu skor pre take extravagantnejsie maminy by som povedala... neviem ci mam v albume foto sportak ale ta bezova origos podlozka co mam je taka uplne akurat k tej taske

mmisenka
8. jún 2013

ahojte baby, prosim mate niektora cervene brio? Na niektorych fotkach sa mi totizto zda byt ziarivo cervena, na inych taka vinova..dik za pomoc 🙂

wewerka0
8. jún 2013

ahojte, chcem sa opytat, ako riesite, aby vo vanicke nesvietilo babatku do ociek slnko. Davate nejaku clonu alebo mate nejaku speci usitu striesku?

georgia333
9. jún 2013

@mmisenka je to malinová farba, takže krajšia ako červená

ivett
9. jún 2013

@sap bilou konstrukci a berry barvu nabizi malvik,ale je dlouha dodaco doba,ja ho mam objednany tusim uz mesic,nastesti nespecham a do srpna snad dojde 😀 primo na prodejne mi rekli,ze dodaco dobamuze byti 2 mesice ,proto jsem ho objednala driv...

ivett
9. jún 2013

@mmisenka videla jsem ho nazivo a je krasne cerveny,vinova to neni...

pattiadam
9. jún 2013

@sap Aj ste tam volali,lebo vyfoteny nemusi byt.Ja som ho osobne tam videla asi pred 3 mesiacmi.

danielita111
9. jún 2013

@mmisenka Ahoj ja som mala cervene brio na bielej konstruk.Bola to taka malinova cervena,krasna,nie vinova.

bosacka
9. jún 2013

@wewerka0 my sme stipcovali latkovu plienkku 😀 no nevyzeralo to stylovo, ale ucel splnilo (a dala som ako bolo treba). kupila som aj taku univerzalnu clonu v DM (len makka latka s gumickou a snurkami, co sa pripne na rukovat), ale to bolo treba posuvat pri zmene smeru a slo to dost tazko, tak som sa vratila k plienke. baby si tu objednavali original clonu (myslim ze je na sportak, ale pasovala), velmi si chvalili

sap
10. jún 2013

Dakujem vam dievcence skusim teda zavolat do tej prievidze aj malviku.cz.
.v maderne mi odpisali ze berry je uz vypredany a uz sa neda objednat...

poppy1
10. jún 2013

prosim vas neviete mi povedat ci pasuje na brio go 2013 starsi typ vanicky, rok 2011-2012? a teda ci adaptery su rovnake alebo nie... dakujem 🙂

madormi
10. jún 2013

@mmisenka měla jsem ho doma chvilku- poslali mi jej omylem místo černého a na to, že červenou nemám ráda se mi moc líbila- nenechala jsem si ho kvůli tomu, že veškeré doplnky, deky a fusak jsem měla fialové 🙂 jinak není to ani vínová ani křiklavě červená. je to fakt hezká červená 🙂

mmisenka
10. jún 2013

@madormi
@danielita111
@georgia333
@ivett dakujem pekne baby! no tak ci tak ho asi musim vidiet nazivo pred tym nez objedname 🙂 ked je to taka malinova ako pisete, tak neviem ci by sa hodila pre chalana 😖 som si predstavovala taku cervenu ferrari farbu 🙂

madormi
10. jún 2013

@mmisenka já bych neřekla malinová- prostě červná typu ferrari 🙂 já bych řekla, že pro kluka uplně v pohodě- kord když se doaldí černou podložkou a taškou např...

ivett
10. jún 2013

@mmisenka mě malinová nepřijde, přijde mi fakt červená a pro kluka by se klidně hodila, to se neboj...je fakt červená, malinová je spíš růžová a to bych přirovnala k té fialkové berry, ale červená je fakt červená...

ivett
10. jún 2013

@mmisenka http://www.google.cz/search?q=brio+go+red&sourc...
zagoogli si v obrázcích brio go red, takhle vypadá v realu, a odpovídá to...

ivett
10. jún 2013

http://www.google.cz/search?q=brio+go+red&sourc... další reálná fotka, fakt je červený, malinový určitě ne...

apolenka6
10. jún 2013

@mmisenka kamoška má chlapca a má červený ,neboj nie je do ružova 😉 😉 videla som ho 🙂

sap
10. jún 2013

@solnicka_nr na majitela ktoreho obchodika by si vedela dat cislo??

sap
10. jún 2013

@ivett fakt az dva mesiace??fuha to je vela ja mam termin tak isto v auguste a tiez pozeram ze si v 30 tt ako ja 🙂)

kiakocikovsvet
11. jún 2013

@mmisenka vínová to určite nieje, je niekoľko odtieňov červenej a táto je ako ferrári , viem ti poradiť najbližšiu predajňu kde ho uvidíš aj v skutočnosti, stačí napísať v ktorom meste žiješ