Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

sap
30. jún 2013

@mhanca ja mam brio 2013 a na prednych kolieskach nemam taky ten sivy plast na istenie, ale istia sa takym hacikom kovovym (vyzera ako klincek)...neviem ci to maju vsetky 2013 ale vsimla som si na starsich kocikovh ze to istenie je ine..

kiakocikovsvet
1. júl 2013

@sap podľa istenia vy máte kolekciu 2013, viete si na nej vymeniť aj prednú nápravu a vtedy budú všetky kolesá rovnaké, výhoda na zimu

sap
1. júl 2013

@kiakocikovsvet dakujem 🙂 ja uz som sa bala ze to sive mi zabudli dodat...

misinn
1. júl 2013

@ivetka09 preco budes predavat kocik?

ivetka09
1. júl 2013

@misinn lebo ja som ho kupila len na pobednajsie spanie pre maleho na doma a ak niekedy na von, ale maly ma teraz 17 mesiacov a vobec uz mi do neho nechce ist. Vzdy ked mu ukazem kocik zacne cirkusovat lebo vie ze ten kocik je na spanie a ze musi ist spat ... mozno ze sa to este zmeni ale ak nie tak nam je zbytocny uz taky velky kocik ... preto pisem ze mozno ho idem predavat ...

startule
1. júl 2013

@ivetka09 Ivet naše malá taky vidí kočár a jančí. Ale pěšo toho zase tolik neuběhá.

ivetka09
1. júl 2013

@startule hej hej toho som si vedama, ze este kocik potrebujem ale mam aj mensi kocik a potom za Brio by som kupila dalsi mensi ... ale Brio je pre maleho ako postrah ... Vies to Brio som pouzivala vyslovene len na obednajsie spanie na doma nechodili sme s nim von asi len 2 x na vonok mam Nunu a ked do nej ho posadim tak tam ide v pohode lebo vie ze tam nemusi spat ale v Briu musel spat kedze to bol na pobednajsie spanie ... Tak preto neviem ci ho este nechat alebo nie a zato som pisala ze asi az v auguste alebo v septembri dovtedy sa uvidi ci bude chciet do neho. A dalsia vec preto s nim von neviem ist lebo byvam na 3 posch. bez vytahu a neviem nosit kocik s malym hore dole ...

startule
1. júl 2013

Tak třeba si zvykne, když ho budete brát i ven.

pinonka3
1. júl 2013

@madormi
@ivetka09 holky a prosím vás, ještě budu otravovat - Mamas & Papas Urbo? To je taky něco mezi sportákem a golfkami nebo vyloženě sporták? Třeba právě ve srovnání s Britax B-agile.... díky moc!

madormi
1. júl 2013

@pinonka3 rekla bych, ze je to menší skladnějsí sporták, ale pokud chcete vylozene golkfy, šla bych do nuny- růžovou mám doma a barva je úžasná 🙂

madormi
1. júl 2013

@pinonka3 to bude asi jako to jané muum spíše víc sporták

ivetka09
2. júl 2013

@pinonka3 urbo je sportak ... a aj ja presne hovorim Nuna je skvely golfacik ja mam tiez doma. Ja rada menim kociky a skusam a najdlhsie co som mala doma nejaky kocik bol 2 mesiace samozrejme nepocitam vanickovi ten je mimcovi ja len sportaky, ale Nunu mam 4 mesiace asi a neviem sa s nou rozlucit uz sto krat som ju dala na predaj ale vkuse som predaj zrusila a uz ani nebudem vymyslat ohladom Nuny uz ju nechavam kym sa maly do nej zmesti ... je dine co by som poradila tak Nunu deluxe nie Pepp a uvidis iny kocik uz ani nebudes chciet 🙂

ivetka09
2. júl 2013

@pinonka3 a este nieco ked ty mas doma sportak tak nepozeraj sportove kociky ale golfky k nemu a to je ina kategoria ... kocik ktory ma 10 kg a viac nie je golfacik

pinonka3
2. júl 2013

@ivetka09 díky,ten urbo má prý 9kg právě,proto mě zaujal.

pinonka3
2. júl 2013

@madormi ta nuna je prý hodně úzká,tak mám trochu strach,co já vím,jaký bude cvalda😀

startule
2. júl 2013

@pinonka3 Britax má 8.
Nuna má taky kolem 8. A co se velikosti týká. No je menší, ale zase to není tak strašné.

madormi
2. júl 2013

@pinonka3 hele to si nemyslím ... chce to zkusit, malá má 22 měs a 13,5 kg a nemá problém se tam vyspinkat ani na výletě 🙂

madormi
2. júl 2013

@ivetka09 absolutně souhlasím 😉

spiklenka
2. júl 2013

ahoj holky, chci se zeptat, mám brio go, jsou do něj koupit nějaké neoriginální pláštěnky? Máte některá tip? Moc díky! Jak na hluboký, tak na´sporotvní díl...

ivetka09
2. júl 2013

@pinonka3 zijem v UK tak viem aky je urbo ... je skor vecsi sportiak ako golfac a dalsia vec kociky mamas and papas nie su kvalitovo moc super aj ked su krasne ... mne sa urbo tiez paci ale velmi rychlo sa zoderu kolieska a vyzera ako kocik ktory si zdedila po starich rodicov ale Nuna ta vyzera vkuse super je kvalitna naozaj ... a je uzka to je pravda ale moj syn patri medzi tych vecsich ma 17 mesiacov a 13 kg a v pohode vojde do Nuny aj s Fusakom a v overale v zime pozri si moj album kocikov mam tam aj Nunu ... Nuna je uzka ale do cca 2 mozno 2,5 roka dietata v pohode to sa bat nemusis ... Ano britax je sirsi ako nuna ale aj ten je skor sportiak nie golfac ... Napriklad ja mam aj Nunu ale aj Brio go a mala som teraz aj bee plus ten som predala a idem kupovat golfacik a ked prcko este narastie ze sa do Nuny nezmesti co pocitam bude na buduci rok kupim mu BJCM GT ...

ivetka09
2. júl 2013

@madormi tak sme uz dve zachrankine Nuny ... ta veru nema chybu tak skvely golfacik ... uz nie je

ivetka09
2. júl 2013

@spiklenka ahoj na Brio sa hodi hoc aka typizovana plastenka ja tiez nemam original a v pohode

madormi
2. júl 2013

@ivetka09 já na ní t´éž nedám dopustit, jen mě mrzí, že když jsem kupovala nebyla deluxe, na druhé dítko až bude (snad bude 🙂 plánuji mou prodat a kupit pak deluxe a opět brio- to je pro mě top mezi kočárky- ted zvažuji co koupit zia sporták na zimu- malé budou v srpnu dva, ale zimu asi celou neodchodí tak bych chtěla něco hodně prostorného s velkými koly 🙂

ivetka09
2. júl 2013

@madormi veru Brio a Nuna super dvojka ... aj ja to lutujem ze nemam deluxe ... ale tu v UK deluxe ani nepredavaju ☹ no a ved ked ma brio tak v zime je dobry pre malu nie?

ivett
2. júl 2013

@pinonka3 o tom, jestli prcek bude cvalda nespekuluj, to dopředu nevíš...jsou děti, co se i z cvalíkovského věku vytáhnou tak, že jsou vysoké vyžle 😉

já teď byla na procházce s BGB Bee+, po dlouhé době jsem ho vytáhla, šly jsme s dcerou dál, tak kdyby už nechtěla jít a 2,5leté dítě se tam nádherně vejde, spousta místa tam je, klidně by se i vyspala...

lenulice
2. júl 2013

Holky, mam na prodej nase Brio Go 2012, sportak nepouzivany, jen konstrukce 4 mesice, v super stavu - viz. inzerat 🙂 Prodavam, protoze mame Brio 2013 kvuli velkym kolum ;)

jaya
2. júl 2013

Nebudete nektera prodavat Brio Go sportak na cerne konstrukci a barva seda, modra, cervena nebo zelena? V hodne dobrem stavu? Id. 2012 nebo 2013.

ivetka09
2. júl 2013

@jaya ja budem asi predavat ale na bielej konstrukcii ☹

jaya
2. júl 2013

@ivetka09 Diky, ale opravdu bych chtela cernou.

ivetka09
2. júl 2013

@jaya ok v pohode ... ja som len tak 😉