Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

martuska75
19. sep 2013

@ppeppe ak to máš v záruke tak si to daj isto vymeniť. Netrvalo to dlho. Max do týždna to bolo hotové. Čo ja viem tak niektoré slušnejšie obchody poskytujú náhradný kočík na ten čs, ale nevyužili sme. Robia to tak že si dopredu zaobstarajú náhradné diely a až potom doručíš kočík, takže som dopredu nahlásila farbu konštrukcie, aby mali dopredu pripravené. Najlepšie si to dopredu prezistiť v tvojom obchode.

kika46
19. sep 2013

baby, nevadi vam pri sportovej casti bria, ze babo sedi tak trochu zosikma? V porovnani s niektorymi inymi kocikmi kde deti sedia rovno. 🙂

lindana
19. sep 2013

Baby ako.sa naklikava madlo? Ja tu nad tym maturujem.. vidim tam.tie otvory, vlozim madlo, ale nezapadne, vypadava..

malamargaretka
20. sep 2013

...chcela som dnes vyprat potah z vanicky na BRIO GO a tiez aj striesku- ale neviem to dat z toho dole- dá sa to VOBEC?

barborach1
20. sep 2013

Holky, sháním sportovní sedačku na Brio go, Kdyby byla bílá konstrukce, tak by to bylo super. Nebo jestli nevíte kde se dá sehnat i nová. Díky

madormi
20. sep 2013

@ppeppe kočárek byl doma zpět do týdne s novou rukojetí a rukojet je stejná jako byla původní...

laura_pausini
20. sep 2013

Kocky, otazocka, presli sme pred nedavnom na sportak, a som taka nejaka zmätena zo striesky. Na starom kociku som bola zvyknuta, ze strieska pekne sponovala ked bola otvorena, tu na Brio sa mi zda nejaka "nepevna", akoby nesla riadne zafixovat v otvorenej polohe. Je to normalne, ci to mam dat reklamovat? podla fotiek to nejak neviem posudit...
Snad som sa vyjadrila zrozumitelne 🙂 Vdaka 🙂

martuska75
21. sep 2013

@malamargaretka strieška sá dá dať dole určite a je tu niekde aj návod, lebo treba "volačo! odšraubovať. Nejde to len tak zložiť. Ale osobne som to nerobila. Vaničku ti neporadím, lebo som nemala. Ja som zvakla šporťák čistiť rovno na konštrokcií (bez skladania).

martuska75
21. sep 2013

@laura_pausini Ja som mala na Briu striešku dosť pevnú a podľa mňa aj pekne napnutú. Ale viem že nie všetky Bria majú rovnakú striešku, menilo sa to podľa ročníka, tak nemôžem potvrdiť za všetky Bria. Možno ti ešte niekto napíše čo sa s tým stretol.

zlatat
21. sep 2013

@malamargaretka ja som tiež chcela vyprať vaničku - podarilo sa mi dať dole len striešku a zvyšok som utrela mokrou handričkou .... na strieške musíš odšroubovať 4 šroubiky - keď vyhrnieš poťah hore tak, aby si odhalila tie tyčky, ktorými sapolohuje strieška, tak tie maličké šroubiky si všimneš

slavkav
21. sep 2013

@lindana ako mas otocene tie sede tlacitka na polohovanie madla? Asi ich mas otocene, mali by byt smerom k rucke.ak mas teda sportovu cast k sebe

ppeppe
21. sep 2013

Díky za rady

lindana
21. sep 2013

@slavkav jezis ty si poklad, ja to tam rvala cely cas naopak 😀 😀

slavkav
21. sep 2013

@lindana aj som si myslela🙂 aj mne sa to totiz raz stalo🙂

zuzik311
21. sep 2013

kočky do kedy mozem pouzivat sedacku brio? lebo je ze do 13kg ale nasmu mlademu uz trcia nohy.. ma 6,5mesiaca.. tak neviem vazi 7,5kg.. dala som mu prec novorodenecku vlozku na chrbat a tiez pod zadkom - to som tiez asi mala, ze? dakujem

pellullinka
22. sep 2013

@zuzik311 že trčí nožičky nevadí,ale nesmí mu couhat hlavička.

bella22
22. sep 2013

@zuzik311 přesně jak píše pellullinka. Naší Emi už trčely taky nohy, ale hlava ne a v BRIO sedačce byla jinak pohodlně ještě na roce.

bella22
22. sep 2013

@madormi už tu rukojeť musím taky konečně zreklamovat!! Jsem ráda, že to šlo hladce!

pattyo
22. sep 2013

Dobrý den, máme problém s naším briem i po nastříkání WD sprejem stále vrže, jakoby v plastech v celé konstrukci. Stalo se vám to některé? Je možné na tuto vadu uplatnit reklamaci? Kočárek je používaný asi půl roku...což mi přijde krátká doba na to,aby vrzal. A to sním nejezdíme po nějakém hrozném terénu. Děkuji za vaše rady.

azmuk
22. sep 2013

Problemy s prednymi kolieskami, bola v nich vola, dost to hrkalo a reklamovali sme aj zadne kolesa, pretoze sa tam spravila osmicka 😠 Po necelych 3 tyzdnoch pouzivania!
Inak milujem dizajn a jednoduchost ovladnia kocika...

monique07
22. sep 2013

Pěkný den, koupila jsem tento kočár a chtěla bych se zeptat, jestli jde sundat potah z hluboké korby (kvůli vyprání)? Zkoušela jsem to, ale připadne, že je to tam přidělané napevno... Poradí někdo? Moc děkuji... 🙂

monique07
22. sep 2013

@monique07 Tak jsem najela o pár řádku výš a našla odpověď, že jde oddělat jen stříška.. 🙂

spiklenka
22. sep 2013

Holky, co máte brio, jaký tam máte fusak? (na zimu) váhám mezi aesticem, emitexem a kaarsgarenem...Tak se jen strachuji, aby tam šly

beruskanula
23. sep 2013

@spiklenka : jako první fusak jsem mela emitex-po první procházce sel z domu 😅 😝 😝 , pak jsme poridili lodger 😵 , spokojenost a pak ještě koupili Brio-po nem jsem desne touzila 😉 😀 a taky spokojenost

co v kamenny prodejne zkusit? 🙂

kocicinka
23. sep 2013

@spiklenka tak pasovat tam bude asi každý, z těch, co jsi popsala. Každý má něco do sebe. Mě se dizajnově emitex moc nelíbí, už jen to, že ho má skoro každý... nenadchne, neurazí. Mám taky lodgera a nemůžu si stěžovat. Tedy loni jsem si nemohla, doufám, že tuto zimu, když už je prcek větší, to bude taky OK. Jinak mám ještě Elodie details a taky moc prima. Jen je drahej...

pellullinka
23. sep 2013

@beruskanula proč si nebyla spokojená s emitexem?
já měla emitex combi 3v1 a milovala sem ho, plánuju ho znova pořídit. do bria nejde?

kocicinka
23. sep 2013

@spiklenka asi budeš mít nejlepší to vyzkoušet v obchodě

kocicinka
23. sep 2013

@pellullinka mě tedy z kočárku dost sjížděl. A vzhledem k tomu, že moje brio nemá upínací pásy,ale jenom ty debilní kšíry( ve kterých nám prcek vypadl z kočárku), takže ten fusak tam prakticky nemá co držet...

pellullinka
23. sep 2013

@kocicinka to je jediné nad čím sem přemýšlela, protože já ho měla přichycený právě pásama.
A ani u bria 2013 nejsou ty klasické pásy ne?

kocicinka
23. sep 2013

@pellullinka Já netuším, jaké upínání má brio 2013, já mám 2011( myslím) a měla jsem za to, že ty kšíry má jen 2011... ale jak píšu- nevím, brio 2013 jsem ani neviděla...