Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

adado
1. okt 2013

@vvverunka tak ako som pisala my sme na ten cas dostali ine takze ja som tu dobu tak nevnimala, tiez to bolo zrovna cez zimu

vvverunka
1. okt 2013

@adado jojo to jste měli štěstí,že byl kočárek v záruce,me pře měsícem skončila tak mam smůlu,kurna to je děs,tak drahý kočárek a servis špatný🙂a já ho brala protože tu máme vyhradního dovozce☹(((

zuzik311
2. okt 2013

@vvverunka to mam zvliect celu striesku? to je neake komplikovane nie? kade to mam preboha prevliect? ja vobec netusim

zuzik311
2. okt 2013

kočky prosím vas cim ste zatierali skrabance na konsktrukcii? mame sa podarilo trochu oskriet.. mam ciernu

vvverunka
2. okt 2013

@zuzik311 oddelat se musis stricka v tech pantech umelhmotnych a tak podvlect.

vvverunka
2. okt 2013

@zuzik311 zaštříkat sprejem

zuzik311
2. okt 2013

@vvverunka a akym ? mas neaku osvedcenu znacku?

zuzik311
2. okt 2013

@vvverunka a s cim si to rozoberala? normalne srobovakom ci? boze som ako blbec

vvverunka
2. okt 2013

@zuzik311 ne je tam umelehmotna spona ze uvnitr boudičky, asi bude lepší zají do obchodu, nebo najit video. značku nemám, ja vždy stríkala úplně obyč chce to jen šikovné ruce

zuzik311
2. okt 2013

@vvverunka oki dakujem. pozriem to

pattyo
2. okt 2013

@vvverunka Nám to kolečko taky vypadávalo,pak to manžel pořádně dotáhnul a dobré...........jenže se to musí dotahovat pořád.......my totiž musíme kola vycvakávat,jinak by se nám kočár nevešel do auta. Myslím,že by náhradní kolečko šlo doobjednat přes servis.

pattyo
2. okt 2013

Naše brio, stále vrže,i po domácím promazání a i když jsem ho dala kvůli tomu na reklamaci....asi v servisu jen celou konstrukci promazali,protože jezdil jako nový a nevrzal........ale za 3 dny znovu vrže........při houpání,i když jezdím třeba po kostkách nebo po nerovném terénu. Máme ho půl roku. Vrže v konstrukci,jak se o sebe opírají ty plasty. Jsem z kočáru teda dost zklamaná........asi půjdeme reklamovat znova. Máte někdo s tím vrzání taky zkušenosti???

bubinovci
2. okt 2013

@pattyo nám na vŕzganie pomohlo podoťahovanie všetkých šróbov a keď sme ho premazávali, tak sme nastriekali WD spray do otvorov čo sú pod cuplíkmi ktorými treba poťiahnuť pri skladaní kočíka. potom sme kočík otočili kolesami na hor aby ten olej stiekol všade a odvtedy nevŕzga

pattyo
2. okt 2013

@bubinovci I dotažení vyzkoušeno☹ ale zkusíme znova. Díky za info

bubinovci
2. okt 2013

@pattyo to s tým nastriekaním do tých otvorov nám poradil predajca na predajni a to naozaj pomohlo

vvverunka
3. okt 2013

@pattyo objednat jde,ale v čr není skaldem ☹

petulawink
3. okt 2013

ahoj baby, na december cakame dievcatko,no ja som si kocik(brio go) uz zadovazila pocas letnych mesiacov a mam taku dilemu so zimnymi fusakmi, viete mi prosim poradit aky fusak sa tam hodi resp. ake fusaky ste vyuzivali vy?🙂....mame cervene brio na bielej konstrukcii a musim sa priznat,ze original brio fusak cerveny mi akosi nesedi koli tomu,ze je tam cierny podklad ...vanicka ma tusim 81x31cm a fusaky co pozeram su okolo 100cm a siroke vacsinou 45cm,co si myslim,ze mi tam asi pasovat nebude.....premyslala som nad tou zimnou zavinovackou fleece Zoe alebo potom nad fusakom od Pinkie s tymi opicami 🙂...vopred dakujem za odpovede🙂

vvverunka
3. okt 2013

@petulawink a víte co čekáte? krásné jsou i barevne, nebo stříbrný vypada super, ja mám 3bria fusaky a miluju je 😎

mmisenka
3. okt 2013

baby, prosim Vas ma zmysel kupovat plastenku na korbicku, teraz na zimne obdobie? korbicku budeme pouzivat od oktobra, pocitam pol roka..snezenie by ten povrch mal zvladnut nie? dik moc za rady!

petulawink
3. okt 2013

@vvverunka ...cakame dievcatko🙂...takze vy ste spokojná s fusakom brio🙂???....keď mi iné pasovať nebudú,tak kúpim aj brio fusak...ide mi hlavne o to,aby mi fusak netrčal z kočíka,aby mi jednoducho do tej vaničky sadol🙂

vvverunka
3. okt 2013

@petulawink ano jsme mám holčičku a mam černý do malcarenu xt, stříbrný do černeho bria a ještě jsme měla zelený,ale ten jsme prodala,páč i další kočárek šel z domu, ža me brio fusak super! a drží! 😎 vozila jsme ho i ve vaniččce a super 🙂

vvverunka
3. okt 2013

@mmisenka kupte obyčejnou emitex 🙂

petulawink
3. okt 2013

@vvverunka a teda s kocikom brio ste spokojna? teda porozmyslam nad tym fusakom od Bria🙂

vvverunka
3. okt 2013

@petulawink ano moc! košík i fusak na jedničku 😉

petulawink
3. okt 2013

@vvverunka velmi Vam pekne dakujem 🙂

sharon30
3. okt 2013

@vvverunka Ahojky, tak pan psal,ze mi krytku posila postou,nechtel ani zaruku k overeni,tak jsem zvedava🙂Jeste se te chci zeptat,nemas zkusenost s timto fusakem od Bria?diky
http://www.moje-miminko.cz/brio-fusak-fleece-20...

vvverunka
4. okt 2013

@sharon30 jen kratku? to mi psal vyhradni dovozce, ze nedodavaji jen kolo!!!!!to se divim,ze nechteli ani zaruku,co je to za obchod? super!!!!!!!!!!ja nakonec psala do obchodu,kde jsme kupovala kocarek a kolo jim prej posila vyhdrani dovozce, ktery mi napsal,ze je nema, takze jsme ho hned objednala sice litr,ale kliiiiiiiiiiiiiiiiiiid 😉 nemám zkušenost,ale je krásný na pohled já mam dovezený flisový y austrálie a na toto počasí super! jinak mám klasiko brio a za me je fakt super 😎

zlatat
4. okt 2013

@petulawink ja som si kúpila Lodger bunker a krásne pasuje do vaničky

iskaa
4. okt 2013

Ahoj, teď v týdnu mi mamka byla vyzvednout nový objednaný Brio Go a říká, že se vrklá madlo. Prý od upevnění dole v konstrukci, má na úrovni madla vůli tak centimetr (směr nahoru /dolu). Stalo se vám to někomu taky? Co případně s tím? Nebo konstrukci hned ještě reklamovat?

kocicinka
5. okt 2013

Holky, nemáte někdo na prodej stříbrnou stříšku a potah na madlo? Prosím prosím?
@iskaa mě to dělá taky. Už přes rok a nijak to neřeším. Myslela jsem, že je to normální....Dělalo mi to víc kočárků.