• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

17. decembra 2016 
30. dec 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libara Taky mám v Brio Lodger, zatím v hluboké korbě a jsem spokojená, příští rok určitě využiju ve sporťáku + mám originál nánožník.
30. dec 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já zase nanoznik používala u prvního syna pořád :slight_smile:
30. dec 2013 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, hledam radu. Poridili jsme Brio Go 2013 a k tomu fleecovou podlozku Basic, jen nemuzu prijit na to, na co je ten cerny latkovy panel z gumickou za hlavou. Poradila byste mi prosim nektera, jak jej spravne "nainstalovat"? Dekuji!!
31. dec 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si tiez vybrala brio go..je to naozaj "pan kocik"perfektny,ci hlboka cast,aj sportova..nieje z tych lacnych,ale zase co sa tyka kvality,fakt stoji zato..super sa kolise,perfektne zvlada hocijaky teren,je lahky,spratny,proste uplne super:slight_smile:
31. dec 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím majitelky BRIO :slight_smile: Prodávám zbylé příslušenství na BRIO, pokud by měl někdo zájem vytunit si svůj kočárek :slight_smile:

- růžovo-malinová lesklá podložka, boudička, potah na madlo CENA = 750,-
- zlatá lesklá boudička, potah na madlo *** PRODÁNO ***
- originál BRIO fleesová červená kytičková podložka, CENA = 350,-
- taštička na pláštěnku a jiné drobnosti, na zip, černá, s růžovými čárami, přichycená před úložným košíkem, super věc.. pláštěnka Vám nezabírá místo v košíku.. CENA = 150,-
- stříbrný lesklý nánožník, šitý na zakázku, 2 zipy po stranách CENA = 550,-

Růžová lesklá boudička má uvnitř čmárnutou fixkou.. je to uvnitř boudičky, není vidět... :slight_smile:

Fleesová kytičková podložka - v místě nožiček trošku žmolíčky od používání.. nic hrozného... :slight_smile:

Jinak vše ostatní super stav, jako nové :slight_smile:

Rozměry taštičky: rozměry samotné taštičky délka cca = 40-41cm, délka i se suchými zipy cca 55cm - na méně lze utáhnout suché zipy. Výška taštičky cca 21-23cm

Rozměry červené kytičkové flees podložky: celková délka cca 88cm
šířka u spodní části: cca 31cm
šířka u hlavičky: cca 32cm
V horní části je takový ohyb, který se dá zasunout za lůžko.. + gumičky
1. jan 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocicinka tak to mi nepříjde že je to stejný úhel lehu mám doma i jané slalom pro a brio a to brio má právě ten sklon daleko vyšší ale je fakt že je jakoby do vajíčka tím že nožičky mohu zvednout tak když jsem tam dala malou 4 měsíce tak byla jak v autosedačce a sni mi nepřišlo že to má tolik zvedlé pod hlavičkou no uvidíme až budem jezdit.
A ten sed mi vadit nebude to nejde ani janéčko.
Po tom stupátku kouknu a nekopala jsi do něho při jízdě a jak lehce jde sundat z kočárku? Já mám na janéčku origo janéčko a děs běs kopu do něj a sundat nejde bez šroubováku
1. jan 2014 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby prosim vás neviete mi poradiť ako dostanem na športovú časť zapínanie teda traky ,????ja som to tam pri kúpe nemala namontované a teraz neviem ako ich tam mám svete dať. :frowning2:
2. jan 2014 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, devy, mam na predaj minimalne pouzivany tuningovy set od znamej autorky, pani Moniky. Set obsahuje striesku, madlo a obojstrannu podlozku, je vhodny pre kolekciu 2012 a vyssiu. Podlozka je na druhej strane ruzova s bielymi bodkami :wink: kuk bazarik, alebo IP
6. jan 2014 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Neplanujete v blizkom case predavat Brio? Len top stav a len netrualna farba, prip. chlapcenska.dakujem
7. jan 2014 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Příští týden si přivezu Brioška 2011,jen nemá nánožník..a já tápu u koho objednat a jaký mám v merku tašky...
kočár bude čistě černý..ženy poraďte prosím
8. jan 2014 o 10:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckybara obě jsou krásné. Pokud to bude holčičika, brala bych na jaro a léto určitě tu růžovou. A odkud tašky jsou...taky se mi totiž moc líbí. Díky :grinning:
8. jan 2014 o 11:20  •  čaká bábätko, termín má v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libara holčička no 18 měsíční ..prasátko,, tašky jsou pinkie.cz
8. jan 2014 o 11:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jsou krásné...ještě kdyby k nim měli fusak.
8. jan 2014 o 11:39  •  čaká bábätko, termín má v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@libara fusak mají, ale jen do korbičky myslím :slight_smile:
http://www.pinkie.cz/zimni-fusaky/
nebo nánožník :slight_smile:
http://www.pinkie.cz/nanozniky/
8. jan 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rimon presne takéto niečo som hladala.. tuning kočíku.. waaaaw.. parada :wink:
8. jan 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rimon ahoj, kde jste prosim sehnali?
8. jan 2014 o 14:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweettweety na obrazku je priamo link :wink:
@evina24 ano, je to paraaada, len je tolko moznosti, ze neviem co skor od radosti :grinning:
8. jan 2014 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rimon :grinning: omlouvam se, nevsimla jsem si
8. jan 2014 o 22:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka88 musíš dať dolu striešku a pod tie cvoky ako ju potom zapneš :slight_smile:
8. jan 2014 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka88 no po bokoch su take dierky v latke a tam sa to zapne.
9. jan 2014 o 02:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rimon a na 2011 to asi nebude sedet,ze?jaky je rozdil vis?dekuji
9. jan 2014 o 08:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckybara veru nebude sediet, od kolekcie 2012 sa menila strieska, aj na korbe aj na sportaku..
9. jan 2014 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1987A tie diery čo sú v látke na chrbátiku tam sa to nijako nedáva pod tú látku???bábo to má priamo na tele?? :unamused:
9. jan 2014 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes vecer som sa rozhodla, ze predam svoje sportove Brio, hneda farba, hneda konstrukcia, viac v mojom bazare:slight_smile:
9. jan 2014 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neprodává někdo sluneční clonu ke sporťáku, nejlépe černou? Za nabídky předem děkuji :slight_smile:
10. jan 2014 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máte někdo tuto univerzální clonu na kočárek od Emitexu http://www.nej-hracky.cz/ostatni-canpol-bawi-zopa-taf-toys-playgro-/5128-emitex-slunecni-clona-striska-cerna--011700000016.html Jak sedí na Brio? Jde i na hlubokou korbu? Díky moc.
10. jan 2014 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,moc se v kočárcích nevyznám,ale vzhledově se nám líbí, jste sním spokojené ? jak dlouho vám vydrželo miminko v hluboké korbě ? děkuji za vaše poznatky :slight_smile:
12. jan 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatulka89 v albu mám v korbě roční 10 kilové dítě :slight_smile: jinak brio go je super volba! já nemám co mu vytknout! na druhé dítě o jiném už ani neuvažuji
12. jan 2014 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luckybara mám tu růžovu a je parádní! a k tomu můžete i fusak ve stejném designu :wink:
12. jan 2014 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok