Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

pellullinka
5. feb 2014

@bubinovci kde jste ho kupovali?

bubinovci
5. feb 2014

@pellullinka v Trnave v Bambini

pellullinka
5. feb 2014

@bubinovci děkuju,jen sem se chtěla podívat na ten model 2014

petramarie
5. feb 2014

@bubinovci jo?! Tak to je super! Mne rikal dovozce, ze v CR 2014 nebude.

pellullinka
5. feb 2014

@petramarie no on je vlastně v SK 🙂

bubinovci
5. feb 2014

@petramarie možno to záleží aj od predajcu, neviem, ako to majú riešené, ale v bambini som nikdy nemala s ničím problém, keď som niečo potrebovala na brio tak bez problémov. uvidíme ako to bude fungovať v reále 😒 🙂

petramarie
5. feb 2014

@pellullinka to hej! To je kusok 🙂

pechys
6. feb 2014

Já jsem pořád rozmrzelá z tech kšír.mám z toho strach,že to není na pevno. To jsou zase ty moje představy.
Holky a co ty autosedačky?pořád přemýšlím,jestli si to vajíčko jen nepůjčím,místo kupovaní bria vajíčka.

pellullinka
6. feb 2014

@pechys já pořídila v bazarku Maxi cosi. Jestli máš možnost si ho půjčit,tak si ho pujc. Já bych brio vajíčko nekupovala

pechys
6. feb 2014

@pellullinka no asi se na to vxprdnu,peníze se vždycky.hodí

kocicinka
6. feb 2014

@memek a můžeš mi to, prosím, nafotit? Ať to zkoumám, jak to zkoumám, žádné dva otvory tam nemůžu najít 😲 Jinak já používám fusak Elodie details a ten stejně nemá žádnou šňůrku na provlečení
@petramarie já jsem to zkoušela, včera mi to kamil už odmítl sundat, ale prostě mi to nešlo, no. Jsem strašně nešikovná. Jakmile mám něco odšroubovat, strhnu pokaždé závit. A pak jsem nevěděla, do které tu část do jaké díry strčit....když mě kamil viděl, jak se s tím peru, tak mi to udělal, ale říkal, že fakt už naposledy.
A je fakt, že to není na to neustálé přehazování dělané. Třeba boudu u Janéčka jsme také měnili, ale tam to šlo snadno, nemuselo se nikde nic šroubovat, jen se odepl patent....tak se bojím, aby se to časem neposralo, protože jak je už známo, třeba bych už nemusela náhradní boudičkovou konstrukci koupit... tak už to prostě nechám jak to je a budu se učit být spokojená s tím, co mám, bude to takovej trénink 😀

kocicinka
6. feb 2014

@pechys jako je to blbý. Ale dá se na to zvyknout. Prcek se musí víc hlídat. Asi měli dobrej úmysl, aby mělo dítě v kočárku volnost, ale....je to nedomyšlené. třeba mě vadilo, že když jsem ho měla čelem k sobě, tak on si klekl a v pohodě tak dosáhl na ty čudle, co jsou po straně na konstrukci a kterýma se kočárek skládá. Na to bacha.
Hodím do alba foto, abys to viděla.

pechys
6. feb 2014

@kocicinka No to pro mě není moc praktické, vzhledem k tomu, že mám další dvě děti, ještě třetí muset pořád hlídat v kočárku. Ach jo, já jsem z toho fakt naštvaná. Kdybych to věděla...já si snad odvozím v hlubokém a pak si koupím na zimu něco jiného nebo nevím...i když je fakt, že v zimě bude člověk stejně vozit jen ve fusaku a nikde si nebude sedět s holkama na zahrádce.

kocicinka
6. feb 2014

@pechys .... já nevím, asi si mysleli, že všechny děti sedí v kočáře jak pecky, ale jakmile Miky zjistil, že má v kočáře "volné pole působnosti" , začal toho taky náležitě zneužívat. Jako třeba že se vyklonil, lehl na břicho a krámoval mi v přebalovací tašce. Nebo se vyklonil a pak... vypadl. No koukni na to, že jsem to dala do alba. Byla jsem naštěstí pár metrů od něj, zrovna se probudil a já jsem plela záhonek. Měla jsem foták v kapse, tak jsem to blejskla s tím, že jim to pošlu, aby věděli, co se může stát. Ale pak jsem na to hodila bobek, protože už se to stejně nevyrábí... Ty karabiny jsou hrozně forové a šikovnější dítko ji vyvlíkne z očka ani to nespozoruješ. Muž mi je vypáral a našil tam lepší, kovové.
Tak pořád můžeš kočárek prodat. Koupila jsi jej za pěknou cenu, vypadá moc hezky, tak třeba najdeš kupce, kterému kšíry nebudou vadit, nebo nemá tak akční dítko 🙂

kocicinka
6. feb 2014

Jo, na těch fotkách je vidět ještě jak si sám sklopil madlo před sebou, které má sloužit jako další bezpečnostní prvek. Na madle mám ozdobný obal, takže trochu splývá s vložkou od Elodie, ale je vidět, jak ho má sklopené před sebou. To si sklopil taky sám ☹

bubinovci
6. feb 2014

@kocicinka z toho co pises mi vychadza ze je to kolekcia 2010. Tam tusim neboli tie dierky na uchytenie fusakua popruhy neboli napevno na chrbte. Ja mam 2011 a mam tam aj tie dierky a pasy idu od chrbta napevno a na boku sa zapinaju do toho ocka. Zase keby boli aj na boku napevno tak tam nemam ako dat podlozku ci fusak. Nas maly nastastie nikdy nechcel vystupovat a madlo tiez nevedel dat dole.

kocicinka
6. feb 2014

@bubinovci Je to možné, já si nejsem tím rokem jistá. Kočárek jsem kupovala v roce 2012 od paní, která ho kupovala v roce 2011. V papírech, které k tomu mám, bych to možná někde našla, který konkrétní rok to je, nechce se mi to ale hledat. 😅

kaczenkaa
6. feb 2014

@pechys to vajicko je fakt naprd.opravdu tams pis sedi

pechys
6. feb 2014

Holky díky, no já mám asi tedy 2010 - mám ty popruhy zvlášt, nejdou nikam zastrkat napevno, ani nějak rozdělit. já vám je asi vyfotím, protžoe si s tím fakt nevím rady...na sporták mám času ještě dost, tak uvidíme, jeslti nebudu před zimou měnit.

madormi
6. feb 2014

@kocicinka já nevím no,a le madlo se malé nikdy sklopit nepovedlo .-) i já musela dost zabrat 🙂

ballenka
6. feb 2014

@lencul no mne sa syn narodil 5kg a teraz ma 12kg a 10m a este sa do vajcA ZMESTI aj ked uz s tou kombinezou zimnou je to o fouz

lenulice
7. feb 2014

Kočky, nabízím zadarmo tu šitou boudičku na hlubokou korbu co mám u inzerátu, korbička je prodaná, ale paní čeká holčičku, tak tuto nepotřebuje 🙂

rimon
7. feb 2014

caute, spokojne briacky a buduce uzivatelky 🙂 dcerka uz nadobro presla do sportovej casti, takze ak by ste mali zaujem o tmavomodru vanicku z kolekcie 2013 s 1,5 rocnou zarukou, alebo minimalne pouzivany origos prsiplast na vanicku, tak sa hlaste 😉

pellullinka
7. feb 2014

@rimon za jaké ceny nabízíte? 🙂

rimon
8. feb 2014

@pellullinka vanicka 100e a plastenka 20e s postovnym... kuk aj bazarik pre viac fotiek 😉

petramarie
8. feb 2014

@rimon korbicku schanela @madormi 🙂 Ale nevim jestli modrou

madormi
8. feb 2014

@rimon ahoj ja shanim korbicku...ale teda nevim zda modrou no 😀 me se ta navy strasne libii, ale asi jen na kluka.tys v ni mela holcicku? Nemas fotecky? Dekuji

rimon
8. feb 2014

@madormi ahoj, mam dcerku 🙂 ta farba sa da krasne nakombinovat s doplnkami - taskou, dekou, hrackami atd. cervena ci zlta aj syto ruzova su k tomu super.. foto mam jednu v bazariku, ale tam je len taka biela deka 🙂 a strieska sa da tiez urobit k tomu velmi pekna, sama ich sijem, len na korbicku pre dcerku som ju uz nestihla urobit, hoci latku mam kupenu 🙂 sila som rovno na sportak

petramarie
8. feb 2014

Holky, byla jsem reklamovat plastenku na sportak. Origoš Brioš 🙂 Hned po prvnim nasazeni se vytrhlo kousek toho igelitu ze švu. Rikali, ze to vypada, ze to bylo vadne. No ty vole aby ne! ..za ty prachy 😀 Klepne me

kekelka
9. feb 2014

Ahoj holky, nemáte prosím některá zkušenost i s kočárkem Hartan Topline S? My budeme mít Brio Go, ale kamarádka váhá mezi právě Biro Go a Hartan Topline S? Díky za názory 😉