Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

lenulice
19. feb 2014

@kocicinka nooo to jinak ano, tez to slysim prvne o sjetych kolech u Bria :( Pravda, ony se rychle sjedou, ale jen tak povrchove, pak si drzi tvar, teda aspon ty novsi kolekce

kocicinka
19. feb 2014

@pellullinka Nesmysl, já mám 2010 a sundat jdou, všechny 4 🙂

lenulice
19. feb 2014

@isolee no fasa vedet, ze kdyz se mi pokazi kola a budu chtit menit, ze nemam sanci :((( Protoze obcas se u nich pokazi ty loziska vevnitr, ale snad nebudu potrebovat 🙂

lenulice
19. feb 2014

@pellullinka to bylo asi na me, ze? Ne, jdou sundat, samozrejme, ale nevyklaji se, oni to nazvali odpruzenim, no to u kolekci do 2012 neni

kocicinka
19. feb 2014

@lenulice Mě se sjela vždy jen plastová kola. Brio je má gumové, takže se do nich zapichují kamínky, ale jinak se nesjíždí- tak, jako u golfek. Je to tak, jak píšeš, jako z obchodu už samozřejmě nejsou, ale ježdění je na nich vidět velice málo. Nejvíce za dobu používání utrpěla textilie.

isolee
19. feb 2014

@kocicinka je starší než 2012. Je po mé kamarádce - jedno dítě - používala 2 roky - musím kouknout na doklad asi myslím ale že kupovala r. 2010. Koupila jsem jej za dobré peníze a je v super stavu - trojkombinace....za 10tis...

Na zadních kolečkách po venkovních bocích je guma - odlupuje se....je to tak abych to odstříhala nůžkama.
Kolečka jsou šedý, vybledlý...nejsou as sjetý (pokud tedy 2013 co jsem se koukala mají i lehký vzorek...tady je to na hladko...) ale vypadají nehezky k tak pěknému kočárku. Už jsem to zkoušela i krémem černým na boty...aby to nebylo tak šedý...😀 😀 😀

isolee
19. feb 2014

@kocicinka a nemáš typ ...kde bych je sehnala...či jak to mám vyřešit? popř. kdybych potřebovala nový ložiska nebo něco?

kocicinka
19. feb 2014

@isolee To nevím. Snad jen si dát inzerát. Nemáš to vyfocené? Já mám taky 2010. Taky tam máš ty přiblblé kšíry?

pellullinka
19. feb 2014

@lenulice ano,promin. A to odpruzeni je horší?

isolee
19. feb 2014

holky každopádně díky za vaše info!!!!! kdyby Vás cokoliv napadlo ohledně koleček....budu moc moc ráda za info :-* Bria se nevzdám....jsem do něj zakoukaná 😀 😀 partnerovi se líbí nějaký musy evo nebo tak nějako ale mě .. z praktického i designového i váhového hlediska..neeeee....😀 ...no možná mě něco překvapí v Brně na výstavišti...

isolee
19. feb 2014

@kocicinka jeeeje nemám vyfocené....teď se mi necee..ale zítra vyfotím...budu ti vděčná za rady...třeba mi řekneš...hele co řešíš..je to ok..a nebo mi dáš za pravdu....😉 zítra bliku a pošlu....teda jestli ti to neva...😉

isolee
19. feb 2014

@kocicinka Kšíry nemám....mám normální pásy...

lenulice
19. feb 2014

@pellullinka no ja mela aj aj a bez neho mi to sedelo, resp. sedi vic, podle me toto ani neni odpruzeni jako takovy, jen je to takovy vykyvny, a mne to dost rachotilo a tak jinak se mi s tim jezdilo, hur, ale zase co sedi mne nemusi jinymu. Ja se rada vratila k 2012 🙂 Joj, o Briu uz bych tusim mohla napsat knihu ;))) Je to fakt pan kocar a tez bych asi za nej marne hledala nahradu 🙂

lenulice
19. feb 2014

@isolee Chapu, tez bych nevedela co jine misto nej, ale asi bych sla do Teutonie Be You, s tou znackou mam dobrou zkusenost tez, nebo se mi libi i novy Casualplay Kudu, ten ctyrkolovy 🙂 Ale Brio je Brio, je jiny 🙂))

pellullinka
19. feb 2014

@lenulice tak já nebudu mít s čím porovnávat,co se bria týče,tak snad to bude v pohodě

isolee
19. feb 2014

@lenulice vidíš...ty ani neznám..koukala jsem a máš pravdu...vypadají dobře...no uvidím v tom Brně..ale láska na první pohled byla Brio 😀 😀 jak říkáš..je jiný....😉 ale ten Casualplay Kudu, je fakt docela do pohody...teda nemám to prostudovaný....takže v poho na oko...😉
já letím spááát Elenka se mi budí brzo...byla bych jako máátoha 😀 😀 moc moc díky holky 😉

stucian
20. feb 2014

Ahojky holky jdu si sem pro radu..mam.brio od zari ale jezdime az od prosince co se syn narodil a po necelych 3.mesicich mi zacal vrzat podvozek..jsem z toho nestasrna jelikoz kocar byl docela drahy a cekala jsem tedy vetsi kvalitu..jsou tu holkx ze zlina,nevite kdy je tam servis? Pripadne jak se vrzani zbavit..nemam vubec chut s kocarkem jezdit,vrze jak nejaka herka za ticku :'(

pellullinka
20. feb 2014

@stucian holky psaly,že je potřeba před vyjetim celý kočárek promazat a pravidelně čistit a promazavat,pak prý nevrze

stucian
20. feb 2014

@pellullinka a cistit co presne?konstrukci mam furt cistou bez skrabancu..jezdim jen mestem..manzel tu pravou cast kde to vrze vcera wd sprejem promazal a snazil se i dodahnout..prej sroubama ani nehnul jak jsou od vyroby utazene..a nez skoncil hokej tak kocar zas zacal vrzat..nevite co presne se musi promazavat a cistit? Jsem opravdu nastvsna jeste cekam na vyjadreni z obchodu..a promazavat pred kazdym vyjeti?

pellullinka
20. feb 2014

@stucian snad holky napíšou,já mám kočárek zatím zaparkovaný v pokoji,takže co přesně neporadim.
Před každým vypětím určitě ne.

stucian
20. feb 2014

@pellullinka jj uz vidim ze teprve cekate 😉 no snad to vxresim protoze s kocarem pocitam na druhe dite do budoucna...uplne jsem z toho nestastna,jelikoz si pripadam jak kdybych jezdila s polskou nekvalitni herkou :'(

pellullinka
20. feb 2014

@stucian určitě se to vyřeší 🙂 my musíme před vyjetim taky namazat,taky nesnáším vrzajici kocary

kocicinka
20. feb 2014

@stucian upřímně, já jsem jezdila s hlubokým polským Roanem a to byl kočár, se kterým jsem měla nejmenší problém, a to už jsem pár kočárků měla.....
Kde přesně ti vrže? Není to v těch pístech, jak je odpružení? Nenapadá mě další místo.

Já mám velký problém s předníma kolama, ale nevrzal mi nikdy. Nebo to nevnímám 🙂
Lepší je teflonový sprej, WD natahuje špínu.

pellullinka
20. feb 2014

@kocicinka tak on každý kočárek má něco,naše sousedka měla roan a to byl rachot a vrzot když jeli 🙂

stucian
20. feb 2014

@kocicinka vrze mi to v tom kloubu..ja proti polskym kocarkum.nic nemam jen me mrzi ze tak drahy spaz a vrze..mozna by mi polsky udelal vic uzitku nez vrzajici brio 😀

kocicinka
20. feb 2014

@pellullinka @stucian v kloubu.... jakože v rukojeti? V tom polohovacím mechanismu?
Mě strašně vrzalo Janéčko. Tedy spíše ta přední ruční brzda, musela jsem ji nechat odmontovat.
Co se týče rachotu tak to mi hrozně vadí golfky, taková ta mini plastová kolečka, to je tady na těch kočičích hlavách opravdu nářez. Roan mi ani nevrzal, ani nerachtal. Zato rozvrzaných Inglesin Magnum už jsem pár slyšela.... Já už prostě nevěřím tomu, že drahý kočár= automaticky nejkvalitnější. Já si vybírám takový, aby se mi líbil a splnil mé požadavky, ale jak říká můj muž, všechno je to s kvalitou na jedno kopyto.

demetria
20. feb 2014

@stucian
Mne vrzgaju zadne kolieska, teda ich osky. Byvam na dedine/predmesti a v poslednej dobe tu vladne culy stavebny ruch a teda aj sialena spina na cestach. Normalne kolieska neumyvam, rezignovala som 😖 , ale ked viem, ze pojdem medzi ludi, tak ich rajbem vo vani, normalne utretie by bolo malo 😠 . A tym som ich tak odmastila, ze potom sialene vrzgali aj po prestreknuti WDckom. Teflonovy sprej to zlepsil 🙂
To WD je vraj skor na cistenie, lebo je riedke a vyteka. Ale neviem, podla mna tiez skor taha spinu 😎

stucian
20. feb 2014

@kocicinka brio melo vse co jsrmod kocarku pozafovala..houpaci a tihy v houpani..a zatim pri pohybi a houpani po 2.mes vrze..vrze v tom polohovacim..nekde tam..ten vrz nelze i dentifokovat presne v kterem miste...

kocicinka
20. feb 2014

@stucian tak to prostříkej a kdyby nepomohlo, reklamuj ho.

katrin31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz