Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

martinasukennikova
9. apr 2014

Baby nebudete niektora predavat podlozku ale taku co ma tie bocnice.

bvladka
10. apr 2014

Mám BRIO SING (nie go) 3-kombinácia, je o čosi lepší 🙂 , neviem si ho vynachváliť. Má výbornú stabilitu, veľmi veľký spodný košík tj. nič nemusíte nosiť v rukách a zmestí sa doň aj veľký nákup, som s ním maximálne spokojná 🙂 Na brio go mi vadil práve ten malý košík, inak sú veľmi podobné 😉

lenulice
10. apr 2014

@bvladka promin, neda mi to, musim se zastat Go 🙂 Podle me super design, tento se mi fakt vubec nelibi, ale jasne, otazka vkusu. Za to je i tak oblibeny, nehlede na jeho funkcnost - super ovladatelny, krasne odpruzeny, a jsi asi prvni, co tvrdi, ze ma maly kosik 🙂 Takze ja bych Sing urcite jako "o cosi lepsi" nez Go nevidela, sorry ;(

krizovam
10. apr 2014

@bvladka Malý košík určitě nemá. Teď jsem v něm vezla dvě mega balení pampersek a do tohoto by se určitě nevešly.

bvladka
10. apr 2014

@lenulice ... všetko je vec názoru a vkusu 🙂 ... ja som nedala až tak na desing, ale na praktičnosť 😉

bvladka
10. apr 2014

@krizovam OK, ale mala som obidva kočíky po ruke, tak presne viem o koľko má ten môj väčší košík 😉

hanulka22
10. apr 2014

holky neřešila jsem některá vrzající klouby na madle??? Já když chci pohnou ručnou ať už dolů nebo nahoru šíleně mi to vrže a to tak, že to maloška vzbudí ☹ ☹ ☹ nevíte co s tím, dá se to nějak rozšroubovat? Nebo to mám zkusit reklamovat? kočárek používám 10 měsíců a ze začátku to nedělalo, začalo to tak po 4 měsících užívání ☹ jinak jsem s kočárkem spokojená, je toto mě trápí ☹

krizovam
11. apr 2014

@bvladka Nechci se hádat, Váš typ jsem neviděla, ale už podle tvaru košíku a mezery mezi korbou a košíkem se mi zdá menší. Tento nákup by se tam určitě nedal 😀

bvladka
11. apr 2014

@krizovam Ja som mala možnosť si vyskúšať obi dva kočíky a z toho čo mám teraz (sing) mi z boku nič nikdy nevypadlo na rozdiel od GO. Ak som naplnila ho KOPCOM až po vrch kočíka, tak z GO mi vypadával nákup a pod. , a v SING mi nič vypadnúť nemôže aj keby som do toho koša kopala 🙂 a hlavne som nechcela nosiť trápnu kabelu zavesenú na kočíku 😉 ... ale koniec koncov je to len vec vkusu a názoru tak sa nechcem s nikým hádať, dala som sem len svoju skúsenosť z oboma kočíkmi a je to môj názor 😉 ... a malá je tam veľmi zlatá ako spinká 😀 cmuk

petramarie
11. apr 2014

@bvladka ten sportak se mi velmi libi 🙂

petramarie
11. apr 2014

@toxity neni a podle vyhradniho dovozce do cr ani nebude. Posledni verze byla 2013ka. Navic Brio koupil nemecky Britax

petramarie
11. apr 2014

@martinasukennikova tu jsem velmi malo videla u holek. Asi bych si ji nechala usit 🙂

blackstrap
11. apr 2014

@aklus cele to koliesko, do ktoreho sa zacvakava madlo, si otoc o 180stupnov, je tam este jeden otvor a z toho ti to uz vypadavat nebude. Tiez som nad tym na zaciatku maturovala 🙂

martinasukennikova
11. apr 2014

@petramarie viem že jedna pani šije ale neviem ako sa vola . a počula so že ma toho moc že to dlho trva tak preto som chcela kupiť od niekoho. 🙂

martinasukennikova
11. apr 2014

@krizovam aj moj syn sa tak vozí :D nechce mi sediet v športaku ale sedí v košíku :D tak nakup nosím hore :D

petramarie
12. apr 2014

@martinasukennikova http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=60779242&tab=9
nekdy ma vic prace, nekdy min. Napsala bych ji a uvidis 🙂

bvladka
12. apr 2014

@petramarie ... ďakujem 🙂 práve ho používam, aj funkčne je veľmi dobrý 😉

madormi
12. apr 2014

Holky v bazarku mam na prodej fialovou sadu na brio -bouda.nanoznik.rukavnik.podlozka.obal na madlo a ledvinka.cekame chlapecka tak uz nevyuziju 🙂

petramarie
14. apr 2014

@martinasukennikova jen info 🙂 Objednavala jsem si u Moniky dalsi podlozku, posilala jsem platbu o vikendu a psala mi, ze bude do 10ti dni hotova. To je uplne v poho time 😉

martinasukennikova
14. apr 2014

@petramarie ano ? Super 🙂 moc dakujem za infob;;)

zlatulka89
15. apr 2014

Holky prosím - kupuji Brio Go 2013 - tašku k tomu můžu koupit jakoukoli - bude mi každá pasovat ? dííík

krizovam
15. apr 2014

@zlatulka89 Já má tašku Emitex a sedí krásně 🙂

madormi
15. apr 2014

@zlatulka89 parádně na něj sedí ta z dm- mám černé brio a černou dm tašku a vypadá to jak když to je součást kočárku

zlatulka89
15. apr 2014

@madormi myslíš tady tu ? jinou jsem teda nenašla... jestli ano, nepamatujes kolik te stála ? dekuji za info (vypadá hezky) 😉

http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/baby...

krizovam
15. apr 2014

@zlatulka89 Tato taky vypadá jakoby byla ke kočárku a stála 250Kč 😀 http://asmira77.r.worldssl.net/6nhP3yms8uG_s720...

kukucg
15. apr 2014

ahojte, prosim vas viete mi poradit s plastenkou? mam ku briu nejaku univeralnu, tusim tuto a za ten svet ju nemozem na neho napasovat, prosim poradte mi ak s tym mate niekto skusenost alebo mi dajte typ na nejaku inu... dnes som ju narychlo vonku daval na kocik, stale mi ju odfukaval vietor, na malu prsalo, nesedela tam, proste cele zle.

madormi
15. apr 2014

@zlatulka89 ano tu,. mám ji včerné a kupovala jsem jí s dm slevou asi za 450 kkč

ijoola
15. apr 2014

@hanulka22 Měla jsem také stejný problém. Vždycky jsem "zavrzala" a malá byla vzhůru 🙂 Vyřešil to manžel který to prostříkl sprejem "WD40" a madlo už nevrže 😉

tiumen
16. apr 2014

@kukucg ahoj ja mám pláštenku Elodie details a neskutočná spokojnosť 😉

tiumen
16. apr 2014

baby, radi Vás privítame v skupine Môj tátoš je Brio go 🙂

https://www.modrykonik.sk/group/5971/